2

@mekston
Nie wiem jak teraz, ale w Ajaxie był momentami irytująco nieskuteczny.

1

Brobbey jak grał w Ajaxie, to nikt nie potrafił go przepchnąć i przestawić, ale jego skuteczność pod bramką wołała o pomstę do nieba...

0

@Kazragore
Nioh 3 jest następny w kolejce :)
Dzięki :)

7

Rany...ależ to było legendarne wydarzenie! :)

/video/1

0

@Kazragore
Pisali coś o monotonii świata i trochę mnie to zraziło.

0

@Kgorecki2500
No...kilka niedociągnieć jest.

0

@Kazragore
A Khazan jak oceniasz, bo poluję tę grę?
Lubię soulskike.

2

6 przypadków na tych MŚ w ostrym wejściem z rywala prostą stopą - 0 czerwonych.
1 zakrycie ust - 1 czerwo.

1

@clyde
"Prince of Persia: The Lost Crown"
"Ender Lilies" i "Ender Magnolia"
"Avowed"

1

@Faro
Chodzi o tego Balde z poniższego filmiku?
Tyle znaczą kompilacje...które nie są żadnym wyznacznikiem.


0

@partymaker
Z tego co widziałem (fakt, kilka razy, bo tylko w repce) i wydaje się być pewny w obronie.

1

@Spider_Man
A już się bałem, że Włochy :)

3

Ale wiecie, że po tylu transferach, jeśli Real nic nie wygra, to nie będzie wina zawodników ani Mourinho, tylko tego, że był Mundial i nie zdążyli odpocząć?

P.S. No i przez Negreirę...

0

@Gibbon_FCB
Problemem moim zdaniem jest zbyt mało reprezentacji i brakuje takich jak np Papua Nowa Gwinea, Somalia, Grenlandia, Wietnam czy Hujwiejakitistan...

10

Rany!
Tak! Tak! Tak!
Silny, wysoki, szybki i ma dobrze ułożoną lewą nogę.
Moim zdaniem, byłby to zakup na plus :)

1

@PIWOSZ89
Dobre :D

2

Kapitan Grzmot w akcji...ale nie na boisku :D

/video/1

1

@Spider_Man
U mnie lecą na lapku i gram na konsoli w międzyczasie :)

1

@michaleu
Przecież największa wina jest po stronie Szczęsnego. Bednarek zwolnił, bo Wojtek mu pewnie krzyknął, ale najbardziej kompromitujące to było zagranie (chyba) Krychowiaka do tyłu...dramat.

16

Pięknie się to ogląda :)
Miało być po sprawie w 3 dni...a tu Moskwa w ogniu :D

/video/1

1

@Comentateiro
To nie do Ciebie było :D

1

@Spider_Man
Właśnie się zastanawiałem jak to jest :D

3

Dobra.
Teraz niech pocałuje herb Realu i to już dobitnie pokaże, że trafił do idealnego dla siebie klubu, gdzie mają w genach dwulicowość, zdradę, hipokryzję i patologię.

0

@kuz
Dla mnie to jest czerwona.
Kolejny błąd arbitra.

0

@mekston
Już się wypowiadałem na ten temat i też podobnie pisałem, że gwiazdy mają immunitet.

1

@Comentateiro
Jakbyś u mnie pracował, to byś był pod pręgierzem.

0

@Comentateiro
Ulżyło?

1

@Kgorecki2500
No to w sumie trzeba wykorzystać ten czas, bo potem różnie może być :)

0

@kejdzi
Też się właśnie "załamałem", ale chyba polecą na lapku i jednocześnie konsola w ruch :)

2

@Kgorecki2500
U Ciebie doba ma 36 godzin? :D
Kuźwa...ja grę na 15 godzin, to z dwa tygodnie potrzebuję :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?