norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston
Nie wiem jak teraz, ale w Ajaxie był momentami irytująco nieskuteczny.
1
Brobbey jak grał w Ajaxie, to nikt nie potrafił go przepchnąć i przestawić, ale jego skuteczność pod bramką wołała o pomstę do nieba...
0
@Kazragore
Nioh 3 jest następny w kolejce :)
Dzięki :)
7
Rany...ależ to było legendarne wydarzenie! :)
0
@Kazragore
Pisali coś o monotonii świata i trochę mnie to zraziło.
0
@Kgorecki2500
No...kilka niedociągnieć jest.
0
@Kazragore
A Khazan jak oceniasz, bo poluję tę grę?
Lubię soulskike.
2
6 przypadków na tych MŚ w ostrym wejściem z rywala prostą stopą - 0 czerwonych.
1 zakrycie ust - 1 czerwo.
1
@clyde
"Prince of Persia: The Lost Crown"
"Ender Lilies" i "Ender Magnolia"
"Avowed"
1
@Faro
Chodzi o tego Balde z poniższego filmiku?
Tyle znaczą kompilacje...które nie są żadnym wyznacznikiem.
0
@partymaker
Z tego co widziałem (fakt, kilka razy, bo tylko w repce) i wydaje się być pewny w obronie.
1
@Spider_Man
A już się bałem, że Włochy :)
3
Ale wiecie, że po tylu transferach, jeśli Real nic nie wygra, to nie będzie wina zawodników ani Mourinho, tylko tego, że był Mundial i nie zdążyli odpocząć?
P.S. No i przez Negreirę...
0
@Gibbon_FCB
Problemem moim zdaniem jest zbyt mało reprezentacji i brakuje takich jak np Papua Nowa Gwinea, Somalia, Grenlandia, Wietnam czy Hujwiejakitistan...
10
Rany!
Tak! Tak! Tak!
Silny, wysoki, szybki i ma dobrze ułożoną lewą nogę.
Moim zdaniem, byłby to zakup na plus :)
1
@PIWOSZ89
Dobre :D
2
Kapitan Grzmot w akcji...ale nie na boisku :D
1
@Spider_Man
U mnie lecą na lapku i gram na konsoli w międzyczasie :)
1
@michaleu
Przecież największa wina jest po stronie Szczęsnego. Bednarek zwolnił, bo Wojtek mu pewnie krzyknął, ale najbardziej kompromitujące to było zagranie (chyba) Krychowiaka do tyłu...dramat.
16
Pięknie się to ogląda :)
Miało być po sprawie w 3 dni...a tu Moskwa w ogniu :D
1
@Comentateiro
To nie do Ciebie było :D
1
@Spider_Man
Właśnie się zastanawiałem jak to jest :D
3
Dobra.
Teraz niech pocałuje herb Realu i to już dobitnie pokaże, że trafił do idealnego dla siebie klubu, gdzie mają w genach dwulicowość, zdradę, hipokryzję i patologię.
0
@kuz
Dla mnie to jest czerwona.
Kolejny błąd arbitra.
0
@mekston
Już się wypowiadałem na ten temat i też podobnie pisałem, że gwiazdy mają immunitet.
1
@Comentateiro
Jakbyś u mnie pracował, to byś był pod pręgierzem.
0
@Comentateiro
Ulżyło?
1
@Kgorecki2500
No to w sumie trzeba wykorzystać ten czas, bo potem różnie może być :)
0
@kejdzi
Też się właśnie "załamałem", ale chyba polecą na lapku i jednocześnie konsola w ruch :)
2
@Kgorecki2500
U Ciebie doba ma 36 godzin? :D
Kuźwa...ja grę na 15 godzin, to z dwa tygodnie potrzebuję :P