norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deathwing112
Ok. Myślałem, że to dotyczy każdego przestępstwa, o którym się wie.
Trochę to dziwne, że gościu może sobie mówić na wizji, że przez innego umierali ludzie i nic mu za to nie grozi.
0
@Bogan
Mistrzostwa Arabii nie wygrał, a to najważniejszy tytuł.
4
@BorzyKrzys
Sam siebie wkopał, bo przecież jeśli działo się tak jak mówił i o tym wiedział, a nie poinformował o tym, to może beknąć za ukrywanie przestępstwa i współudział.
16
Czekam teraz na cudowne argumenty tych co wykłócali się, kiedy pisałem, że gwiazdy mają immunitet:
1
@Hubertusk
Ja byłem zaskoczony, że oni gwizdnęli spalonego w tej sytuacji, a nie karnego :D
Tak, spalony był, ale wcześniej karny ewidentny :)
0
@marcin62
Dlatego zaznaczyłem, że tak naprawdę go nie znam, ale w repce słabo wygląda.
Nie wiem czy był kozakiem w Newcastle i nie mam zamiaru o tym dysdkutować, ani się wymądrzać, bo go tam nie oglądałem.
2
@Qba2312
Oby.
Żeby nie było, to oceniam go tylko po tych meczach na MŚ, więc gówno wiem, ale póki co to jego gra, nie ma nawet zalążków pozytywnych cech, której potrzebujemy...
2
@tribo
A Hiszpania?
1
Pisałem o tym, że nie wiem i nie widziałem Gordona w akcji poza meczami z Barcą, ale póki co, to wygląda, że kupiliśmy drewno na zimę za 80 mln :/
Oby to był po prostu zjazd formy i żeby okazało się, że jednak będzie wzmocnieniem...na tę chwilę już tęsknię za Rashfordem :/
0
@sylweste.r
Zwyczajnie, nie zatrzymywać się. Biegnie w jednym tempie i uderza...w czym problem?
1
@LOPEZ16
Mam podobne zdanie.
Gdyby przyszedł za jakieś 60mln (tak, wiem, teraz takie ceny, że to nierealne), to ok, ale nie za 150, które moglibyśmy wydać dużo lepiej.
Mi już kupno Gordona za 80 się nie podoba, ale nie znam kolesia, więc na razie nie oceniam.
0
@FcPortoFan1999
Nie.
0
@FcPortoFan1999
Mój avatar jest nietykalny i tym bardziej na kogoś pokroju Pickforda :)
0
@FcPortoFan1999
Tak się nie da...nie da...
0
@Gibbon_FCB
Niech po prostu zagra dobry mecz.
1
@Rifek
I jest idealna, żeby pozbyć się zwłok...
1
Pickford z twarzy tak samo irytuje jak Vinicius...tyle, że jest biały.
5
Nooo...to faktycznie jest obecnie największy problem.
A może lepiej wprowadzić zakaz pajacowania przed strzałem bez zwalniania, skakania i tańczenia, żeby zawodnik uderzał na bramkę w jednym tempie podczas nabiegu?
0
@Gomess
Alemany był jakiś czas temu w Barcelonie i troszkę się u nas zmieniło :)
5
Gra na jeden kontakt Portugalii...
https://x.com/lxmedia13/status/2069476238259793940/video/1
1
Nie wiedziałem, że księgowy z Barcelony jest też z Atletico i wie wszystko o naszych finansach, a skoro są pewni, że nas nie stać, to czemu się tak bulwersują? :)
1
@mekston
Już się poprawiłem. Źle sprawdziłem.
0
@Comentateiro
Sorry, mój błąd, bo sprawdzałem ich na MŚ i oni się urodzili w latach 30-tych...sorry.
Moje niedopatrzenie.
0
@Donnie_Darko
Messiemu niczego nie odbieram, bo to...FENOMEN i chyba nawet w wieku 50 lat będzie potrafił zrobić różnicę z reprezentacji, ale nawalili tyle zespołów (o Kurukao nawet nie słyszałem do teraz), że łatwo sobie nabijać licznik...
Właśnie "podziwialiśmy" Uzbekistan. Uzbekistan...rany...
Osobiście mi się to nie podoba, bo MŚ były dla mnie zawsze turniejem najlepszych ekip kontynentów, a przez rozwlekłe eliminacji i LN mamy potem takie Uzbekistany czy inne Jordanie...
0
@mekston
W "Twoim" okresie nie było nawet konkretnych eliminacji (MŚ w Urugwaju w ogóle nie było), a w kolejnych latach były AŹ 32 zespoły, które musiały grać o prawo występu na Mundialu i połowa z nich awansowała do turnieju (w tym gospodarz i mistrz) :D
Zajebisty to musiał być poziom, skoro pojawiały się repki, które dopiero zaczynały uczyć się gry w piłkę :)
0
@Comentateiro
Ty serio porównujesz lata 30 do 70?
Przecież prawdziwa piłka zaczęła się w latach 70-tych. A nie przed II WŚ...
Masz jakieś zaburzenie czasoprzestrzenne, czy co?
Ktoś wspomina zawodników sprzed wojny czy właśnie mówi się o Pele czy Maradonie?
Porównujesz turniej z lat 30, gdzie udział brały zespoły z łapanki do MŚ z Pele lub obecnych?
Rany :D
0
@mekston
Ok, ale nie sądziłem, że mówimy o czasach, gdzie światło w domach było luksusem :)
0
@mekston
Żartujesz? Piszesz o zawodnikach z czasów, gdzie uczyli się dopiero gry w piłkę?
Bądźmy poważni :)
0
@mekston
Nikt nie miał dwucyfrowego dorobku strzeleckiego na jednym turnieju MŚ...chyba, że coś źle zrozumiałem.
3
@Traba727
Z jednej strony to szacun dla nich, a z drugiej pokazuje jak niski jest obecnie poziom piłki reprezentacyjnej, że takie wyczyny nie stanowią problemu.
To nawet widać po tym, że w swoich najlepszych czasach nie potrafili tyle strzelać, bo repki były silniejsze i nie było tylu ogórków...