0

@Baros1990 najlepsze jest to, ze jeden turek wyladowal i pozniej prosil na FB aby usuneli jego foto aby rodzina nie widziala:)

0

@BorysR oczywiscie, ze sa znane dlugotrwale efekty - tzn ich brak. Instytut biologi molekularnej , w ktorym pracuje moje zona, zajmuje sie tym juz od 20 lat. Jej szefowa okolo 10 lat temu wydala ksiazke na ten temat.

0

@Dynak wlasnie tylk ona kompilacjach. Barca o niego walczyla ale ma pewien limit dla mlodych, ktorego nigdy nie przekracza. PSG dalo po prostu wiecej.

0

niech sie 20 zwolni

0

"jak poinformowano w Esport3, nawet gdyby Barcelona chciała pozyskać Daniego Alvesa, limit płacowy utrudniałby operację, ponieważ LaLiga sporządza swoje wyceny na podstawie kilku ostatnich lat, więc nawet przy niższej pensji zawodnika mogłaby „nie uwierzyć” w dane podane przez klub" Czyli z Leo bylo tak samo

0

Panowie, porownujac sklady 1:1 nasz i RM - na jakiej pozycji mamy lepszego gracza?

2

@Mazior to na szczęście przez następne miesiące nie będziesz musiał go oglądać

0

Nieźle Koeman ich poustawiał :)))

0

Że też chciało wam się taka Liste tworzyć, szybciej wypisać okresy kiedy nie był kontuzjowany :)

2

dobry mecz Lengleta!

1

@Borys8111 moze i ban sie nalezy jak Ty tu Gmocha slyszysz :)

0

nie dogramy tego w 11

2

Czyli w skrocie: tak, Barcelona ma problemy ale nie unizajcie mojemu wielkiemu Dynamu jak ich dojedziemy

0

@martin86 podobnie myślę. Są ludzie którzy ma tym stanowisku zjedli żeby. Chyba ze on byłby tylko tego stanowiska twarzą, otwierająca wszystkie drzwi, za którą stałby cały zespół

2

@HarveySpecter dla mnie to byla istna sinusoida uczuc. Pierwsza polowe porazki 0:4 ogladalem przez szybe , gdzies na Hawanie, na druga znalazlem juz jakis hotel co transmitowal. O internecie nie bylo mowy.
Dzien kobiet pamietam jak dzis, nawet restauracje, do ktorej zabralem kobiete na wczesniejsza kolacje. Bo wieczorem mecz:)

Nie dawalem nam szans, ale jestem takim czlowiekiem, ze zawsze we mnie tli sie jakas nadzieja, ktora przedluzyl szybkim golem L. Suarez.
3:0 do przerwy to juz w ogole euforia na calego, bo brakowalo juz tylko jednej bramki do wyrownania.
Po golu Cavaniego, nie dawalem nam juz szans, chyba nawet po bramce Neya.
To co sie wydarzylo pozniej to byla chyba moja nawieksza euforia podczas ogladania pilki noznej, jak jakis sen. Nigdy do tej pory czegos takiego nie przezylem.
Uefa pierwszy raz w historii dala 0 %szans na awans.
Czesto wracam do tego dwumeczu.

0

kolejy zadowolony

1

@JUNIORcom ja tam nadal wierze w mistrza

1

@Pstryk na te chwile Nico gra bardzo dobrze

7

serio wy tak piszecie? Mi akurat narazie gra sie podoba

1

moj ulubiony zawodnik ever

0

@StrengthAndHonor to ten gorsy dzień Juz troszkę trwa :)

1

@LatajacyHolender nie powiem czym bym to strzelil bo by banik polecial:)

0

napisalem w zarcie ze to wina Ter Stegena, ale wy tak na serio? :)

1

@Cules2011 ja juz poszedlem

0

wina Ter Stegena

1

Odwiedzilem polska rodzinę, no i muszę przyznać, że Polska goscinnosc nie jest ani trochę przereklamowana. Niestety minusem tego jest, ze mecz pamiętam przez mgłę? Real był lepszy czy tylko wykorzystal sytuację? Mi się wydawało że to my graliśmy w piłkę, ale wiecie jak to jest :)

0

@Arkon no szkoda Lewego ale sercem zawsze za Messim

0

duzo szans na gola z banki ma ten De Jong ale nic w siatce

0

Gavi juz Glowa wslizgi robi! Gdzies juz to widzialem :)

1

@Senstin sluchaj stary, normalnie bym poparl te wypowiedzi w stylu "poszukaj gdzie lezal problem" ale kurde tak szybko po slubie... To powinny byc Wasze miesiace z eopgeum zakochania w sobie. Chyba jednak doradzalbym Ci ewakuacje, ale naturalnie nie znam Twojej systuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?