0

Wiadomo gdzie dokładnie?

1

lipa, ale i tak kupie :)

0

@LUPR ok, rozumiem:) piona:)

0

@LUPR wszytko Ok. masz racje, ale czemu ta ironia? Nie potrafisz chlopakowi normalnie odpisac?


0

@LeoMessi1994 jasne, to mialobyc raczej jako zart:)

0

Cały czas myślałem, że Laporta to zwykły populista,
Ale przyznam, że gość się w tańcu nie pierd....
.

0

Dzien dobry, co za piekny poranek:))))))

2

ps. czemu artykul o zawodnikach spoza Barcelony:))) xddddd

2

matko i corko, piekny moment w historii pilki noznej. Okropnie sie ciesze.

0

Jakby Busi nie zszedł, to on by strzelał pierwszy karnego. Tym razem jestem pewien że by trafił.

0

Jak Martinez wytrącił z równowagi Minę? Chodzi o ten krótki dialog?

1

@IronSanHybrid obie sa spoko. Zobacz jakie konsole maja Twoi znajomi aby grac z nimi online i jakie dedykowane tytuly Cie bardziej jaraja.

0

@Kamyk37 dziękuję i pozdrawiam. Za tydzień Włochy, za dwa Chorwacja a za trzy, w końcu moja ukochana Polska :)

0

@Kamyk37 powiem Ci, ze nigdy nie mialem problemu, w hotelach, na lotniskach po angielsku. Na ulicach i w sklepach, w kraju w ktorym nie znalem nawet podstaw jezyka to mowa ciala:) Ludzie naprawde sa bardzo pomocni i otwarci. W ostatnich latach oczywiscie google translator bardzo sie przydaje.

3

@Kamyk37 ojej duzo tego:) Najdalej Francuska Polinezja ( Bora Bora, Moorea) i Hawaje (Oahu, Kauai), najdluzej Ameryka Poludniowa (Bra, Arg, Peru, Par), Ameryka Polnocna (Roadtrip USA) i Nowa Zelandia/Australia. Najbardziej dziewiczo - Fakarawa, Tikehau, La digue i Amazonska dzungla. Luxusowo chyba Malediwy i Bora. Z historii zachwycily mnie Wielki Mur, Angor Wat i Machu Picchu

0

@Kamyk37 Pewnie nie jestem tu obiektywny, bo od 15 lat bardzo duzo podrozuje. Mysle, ze te 15 lat bardzo mnie rozwinelo i otworzylo na swiat. Nie zaluje kompletnie niczego. Wszyskie miejsca, ktore chcialem zobaczyc, juz widzialem. Teraz musze juz troszke "wymyslac" gdzie sie udac. Niektore el Calssico pamietam po miejscach , w ktorych je ogladalem. Oprocz tego oczywiscie znajde czas aby sobie pyknac w PS5:p, ale nigdy kosztem urlopu.

1

no i hiszpania w grze

0

Sergio pierwszy, oby strzelil

0

myslalem ze moze ktos w 116 minucie :)

0

Mysle ze Sergio strzeli decydujacego gola

8

poznalem ze to Alba lezy po waleniu tymi nozkami w ziemie

0

@mike78 no właśnie dlatego że to strona tylko o graczach Barcelony :))

1

@Serek ogólnie gra się dużo lepiej. Fifa wygrywa w fut vs myclub

4

Mind the gap

11

Nawet Braithwaite ma więcej goli od Mbappe

0

pewnie jesli Francuzom sie uda , wygraja, Benzema jeszcze cos chuknie to beda go cisnac na Zloto Pilke. Dlatego wazne aby dzis Szwajcaria wygrala:)

9

wystarczy ze dali napompowana pilke

0

Uwielbiam Cie Pedri. Odpuść dziś please.

1

nie placz Aguero za rok zdobedziesz.

0

Pulisic Nietracic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?