norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podoba mi się jego elegancja w grze
0
W ogóle jesteśmy bardzo uprzywilejowani zarówno piłkarsko (choć lata 90 były dla mnie średnie) jak i w muzyce czy kinematografii. Myślę, że takiego okresu artystów może długo nie być. Mowie o latach 1980- teraz (choć muza I filmy to raczej na początku tego okresu)
0
Mistrzostwo la Liga już mamy... Bez kurtuazji I zbytniej pokory. Zostało niecałe 20 meczów z których Barca musiałaby 4 przegrać a rywal wygrać wszystkie. Moim zdaniem tego nam już nikt nie odbierze. Niemniej ma tym poziomie nie można przejść obok meczu obok
10
o kurde Vermalen...
0
Ale tempo!!! takie mecze lubie :)
1
Wiesz, ciężko też porownywac 17 milionów wtedy I teraz. Moim zdaniem inne kluby mimo wszystkich czynników o których mówisz wyciagnelyby za niego 15-20. Niestety kilku piłkarzy musimy się pozbyć I inne kluby doskonale o tym wiedzą. Ale nie może być tak że rozdajemy wszystkim za pół darmo. Teraz to jeszcze rozumiem ale I'd lata bym był bardziej restrykcyjny jeśli chodzi o sprzedaż, tak aby inni się nauczyli, że Barcelona to nie dom promocyjny
6
Nie przesadzaj :) jakby ktoś dał 100 za paco to powinniśmy sprzedać
0
hmm juz drugi raz pisze ze w FCB nie ma na to miejsca a TY nadal swoje
0
jednak nie wyrownamy:P
0
mysle ze kilka meczy, dzis widac ze zupelnie mu mecz nie wyszedl. Ale to ani czas ani miejsce
0
Widac, ze Denis siedzi na lawie wkurzony, wie, ze potrafi wiecej a znowu dal ciala. Mysle, ze jakby zagral kilka meczow pod rzad od dechy do dechy to by psychicznie sie podbudowal ale niestety Barcelona i wiosna to nie sa sprzyjajace okolicznosci. NIech idzie chlopak znowu na wypozyczenie
0
7,5 roku ale to szybko minęło. Wydaje się, że tak niedawno było a człowiek już 7 lat starszy
10
Najlepszy sklad - Sport bo nie ma A. Gomesa
0
Dla mnie jeszcze Zizou
1
Nie wiedzialem ze ma tyle imion :)
1
upic sie to ja musze po kazdym jego genialynm wystepie. Jak odejdzie to zeby to uczcic pozostane trzezwy :P
0
Jeśli utrzymamy takie tempo to pęknie historyczna liga 100 punktów Mou i Tito
0
za 2 tygodnie
1
Anoeta odczarowana, oraz dodatkowo remontada pierwsza od baaaaaaaaaardzo dawna. Sezon mistrzowski jak nic.
10
a mi tam ich nie szkoda
0
narazie slaby mecz Dembele
38
zycie mnie nauczylo jedno, nigdy przenigdy nie krytykowac Suareza. Chyba ze tego mlodszego. Az sie pamietna bramka Etoo przypomniala
2
Andre Gomes, na podskoki mu sie zebralo
0
nie no Gomesa i Paulinho wypadalo by zmienic
1
Twoj komentarz to takie najkrotsze streszczenie pobytu Paulinho w FCB, zewszad krytyka a on odpowiada golem :P
6
masz timinig jak Stoch na progu :P
0
trzeba sie sprezyc i strzelic cos do przerwy
0
Czlapiacego rozgrywającego - no wiesz co :p
0
A moim jeśli zakaz transferowy odegrał jakąś rolę to jedynie marginalana. Wiele jest opinii na ten temat, wiele osób mowie ze jakby dostał szansę to by wykorzystał. Moim zdaniem najbardziej zawalił Turek swoim podejściem. Akcja z której go zapamiętam? Niestety ta strata tuż przed golem Sergio Roberto przeciwko PSG. Oprocz tego kojarzę go z rzuconym butem i atakiem Na dziennikarza. Wiem był z niego niezły grajek, wiele dobrych występów ale suma sumarum zbyt szybko poczuł się Maradona
0
No ale gdzie wtedy Messi, Suarez I Dembele. Trzeba by było grać trzema obrońcami. Czyli ciężko dla alby który teraz wymiata :)