norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bójcie się fajni RM Legia nadchodzi :p
21
Chciałbym podziękować Carvajal to od niego się wszystko zaczęło
0
ma ktos linka?
0
wreszcie zobacze DOuglasa w akcji
0
podoba mi sie agrecja iniesty w odbiorze
0
okropnie malo miejsca. ciezki mecz
1
W takim razie mądry gość z niego
0
Iniesta lubi rąk strzelać drużynom z wysp
0
Dokładnie, życie mnie nauczyło żeby nigdy nie krytykować Luisa bo później robił że mnie głupka
0
Ale ten sędzia mnie wkurzył, mógłby jeszcze klika godzin pozwolić im pograć
0
pazdan
1
Tak dziś pomyślałem że może w tym roku Messi powalczy o króla w LM.
0
Kurde wywalczyłem miejsce w składzie a nic onie nie mówią, sprokuruje karnego i go obronie aby znów było glosno
1
Jak mogliście mojemu Messiemu dać tylko 4. Zmieniam stronę na rmpl. A tak szczerze jestem dziwnie spokojny i nieśmiało dobija się do mnie przeczucie o zdobyciu trypletu. Pozdrawiam serdecznie
26
Mam nadzieję że na koniec sezonu Piqué podziękuje im za piknik " pd niego się wszystko zaczęło"
0
Co wy się tak przejmujecie, pamiętacie Guardiole po 2 kolejkach bądź później z Herculesem? Real uciekł na 3 punkty ale to dopiero 3 kolejka.
0
Zastąpienia Messiego - - hahahhahah
0
brak mu gry cialo w cialo :) wez sie za krecenie filmow dla doroslych
0
do tej pory nie wiem po co sprowadzalismy zastepce Ter Stegena jak tu taka perelke na bramke mamy :P
0
Messi co sobie galke przerzucil :)
0
Czemu nie grał "do rakiety :(
0
zna ktos z was streama dzialajacego na kodi?
0
tylko oni nie maja po polsku :( i nie wiem jak z kodi
0
Witam, czy znacie jakiś dobry polski stream, może być płatny ale żeby współpracował z kodi? Na weeb nie nadają Eleven
8
Głupi ma zawsze szczęście
13
Umtiti bedzie naszym Pazdanem
0
witam weebtv jakos nie transmituje eleven a futball tv juz nie dziala. gdzie warto teraz kupic premium aby meczyk w spokoju ogladac?
5
Diego Alves najbardziej by się przydał wchodząc w 119 minucie dogrywki :)
9
Ach 5 cm nizej w GD
0
I co z tego, ważne że osmieszylismy Blancos gaszczu te ich newsy o ostatniej prostej