norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paradoksalnie jedynym plusem ostatnich ligowych porazek jest to ze sa znowu emocje. Jesli mielibysmy 9 punktow przewagi to czekalby na dzisiejszy mecz bez wiekszego entuzjazmu. Szkoda tylko LM.
2
Wiesz mi nie chodzi o jakies slepe kibicowanie, ale zobacz czasem jakie on glupoty gada, zupelnie jak moj idol (pilkarski) - Diego. Czemu bylo tyle legend ktore nie ugiely sie tej slepocie i obiektywnie docenily czyjas wielkosc..
Dla mnie ta Epoka FCB jest przepiekna , jesli RM zdobedzie raz na kilka lat puchar niech sie dzieci w szkole ciesza. Ale nie mielismy jeszcze nigdy takiego dobrego okresu w historii.
Wracajac do tematu to akurat slowa Pele(spotkalem Pana Pele osobiscie i udalo mi sie zamienic z nim trzy zdanka) to zaden komplement bo dziadzio zmienia zdanie bardzo czesto.
3
z ciekawosci zapytam , czyta ktos z was transmicje tekstowa na stronie rm? Nigdy nie narzekajcie na poziom naszych redaktorow. http://screencast.com/t/GV3a7bgyfp
0
wiem ze frajersko stracilismy punkty ale fajnie ze znowu sa emocje:) szkoda tylko LM
0
pewnie niezadobrze skoro nie gra :)
2
prosze juz taka konsternacje do konca sezonu http://screencast.com/t/Etd63DqtVS
0
jeszcze dwie bo 2:0 to najwiekszy stres :P
0
Pique moze sie dzisiaj podobac
0
niezle Rakieta ale mozna bylo pietka:
1
wchodzi Cancelo teraz kada nasza akcja bedzie miala cancel
0
Widzieliscie ten wslizg Rakiety? Nie bede go hejtowal ale LE powinien go zmienic bo Ivan gra slabo
0
Rakitic dzisiaj naprawde gra slabo, Dani na boisko SR do srodka
0
i tak zdobedziemy, nie placz
0
nie placzcie , wynik gorszy niz gra
1
Widzisz a mi się podobał... O gustach się nie dyskutuje
1
Panie Redaktorze, pisz co chcesz! Ku polrzpieniu serc! Wielu z nas nie boli to ze fcb przegrała, każdy przegrywa, wciąż pamiętamy te piękne chwile.. Jesteśmy po prostu rozczarowani tym w jakim stylu, mamy do tego prawo i oczywiście będziemy dalej kibicować , ale gdzie mamy wylać swoje myśli jeśli nie wśród swoich...
0
to niech by wylecial a my zebysmy dostali karnego
0
Bede dalej kibicowal ale 15 munut drugej polowy nie zapomne, tego czlapania. Zajechani
6
Dobry Artykul. niektorym potrzebny. Taka sytuacje jak nasza bralbym przed sezonem prawie jak fani Leicester
0
Stracilismy punkty ale długo pracowaliśmy na to aby moc sobie na to pozwolić. Panowie niedowierzacy organizuje zakłady, hak tak narzekacie to zaloz cie się ze mną. Ja mówię że mistrza mamy w kieszeni. Dajcie spokój, LM może być ciężko ale ligę damy radę.
2
Barcelona jest miastem, które "oferuje wiele atrakcji". 100% prawdy
0
Poczekamy, zobaczymy byłoby naprawdę fajnie jakby jego talent eksplodował
3
Ja kilka oglądałem ale też mnie do końca nie przekonywał. Wolałem braciaka
3
poczekamy do konca sezonu - cytat roku
0
dobra przestancie sie mazac i tak mamy mistrza
2
jakos wyrzymacie w tym Gimnazjum:) i tak mamy mistrza :)
0
ja tez
1
mi nie,jednak promile rozluzniaja
0
one of the best moments in my life
3
http://screencast.com/t/QVfiyn3Tq3Ey