4

W sedno :
Boskość dzisiejsza zawarta jest w pozie i tak mi się skojarzyło z Cristiano Ronaldo, którego cenię jako piłkarza za osiągnięcia, statystyki i za zaangażowanie w różne akcje charytatywne, bez dwóch zdań. Mam natomiast nieodparte wrażenie, że kiedy Diego Maradona postanowił postrzelać do dziennikarzy z wiatrówki, bo tak go irytowali, to był w tym wariat, ale jednak sympatyczny wariat. Prawdziwek - to określenie pasuje idealnie.

Kiedy jednak widzę Ronaldo wyrzucającego mikrofon reporterowi po zadanym pytaniu, dostrzegam nic więcej, jak nadętego bufona, bez grama dystansu do siebie, nieumiejącego sobie radzić z niepowodzeniem, co czasem pokazuje, że sportowcowi zależy, ale jednak ten sportowiec powinien umieć zachować klasę, zwłaszcza gdy sam uważa się za chodzący ideał, w dużej mierze wystudiowany na potrzeby targetu.

0

Zobaczcie jak się zachował przy drugiej bramce McGinnis, bez egoizmu, przepuscil piłkę a karma i tak wróciła. LM>CR

0

Tylko włodarzom przypominam że zostało tylko 16 godzin

0

Chciałbym cie pamiętać za gola vs RM będę za Garetha

6

Przyznaje, mam ogromny ból dupy, żadna maść nie pomoże

0

.(kochani dajcie linka

0

ja wiem kto zdobyl nagrode za najlepszy tekst sezonu ale nie powiem

0

mi tez :)))))

4

Ja najlepiej wspominam tridente o którym mało kto mówi bo dwaj nie byli napastnikami ale nie szkodzilo to być w pierwszej trójce złotej piłki - Messi, Iniesta, Xavi

0

z SR tez sie kiedys smialem :)

0

bardzo sie ciesze ale kurde niech to AM wygra LM

1

ja wiem :) w ch... :)

0

jaka wklej , zobacze z checia :)

0

A mówiłem trzy miesiące temu że jesteśmy już mistrzami :)

0

Co zrobił Cuenca?

0

To definitywnie upadek? Jeśli coś znajdziesz to daj znać, ja też poszukam

0

futbolHD padl, weeb.tv nie transmituje i tu i tu premium a ostatni mecz w lidze:P PRZYRODA

0

Mnie tez Gamplay od 2011 przestal jarac, ale czlowieku cyknij sobie w 15-16 -to znowu nasz stary dobry pes

0

drugi koszyk nie jest gorszy od pierwszego :)

0

Strata punktow ma taki plus ze dzis juz od rana emocje jak przed GD :)

0

Tak, dalej Leo najlepszy ma świecie ale nadal się rozwija, ps. Pociwicz czasem też karne :)

0

zrobmy im Messinado albo Suarezado i spuscmy ich z Ligi

4

jeszcze raz mi eleven przerwie hymn puszczajac reklame pokera to ich za jajka powiesze

11

Super drybling, bajeczna technika, wychwalany przez specjalistów. Byłby gwiazdą najwyższego formatu jeśli głowa dorownywalaby umiejętnościom

0

troche lepsza obrona i CR7 juz nic nie strzela

6

to Pepe juz tyle kartek co Ney :P

0

Tridente trochę podbilo statystyki w golach +12. Jak leci BBC?

13

Muszą coraz głębiej szukać aby te rekordy wynajdywac :)

0

tak jajk napisal kolega w wielu przypadkach da sie wymienic ale sie nie oplaca. ps. z takimi rzeczami to na la Ramble

0

Po mistrzostwo la Liga i PK! to moze byc jeszcze dobry sezon!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?