norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W sedno :
Boskość dzisiejsza zawarta jest w pozie i tak mi się skojarzyło z Cristiano Ronaldo, którego cenię jako piłkarza za osiągnięcia, statystyki i za zaangażowanie w różne akcje charytatywne, bez dwóch zdań. Mam natomiast nieodparte wrażenie, że kiedy Diego Maradona postanowił postrzelać do dziennikarzy z wiatrówki, bo tak go irytowali, to był w tym wariat, ale jednak sympatyczny wariat. Prawdziwek - to określenie pasuje idealnie.
Kiedy jednak widzę Ronaldo wyrzucającego mikrofon reporterowi po zadanym pytaniu, dostrzegam nic więcej, jak nadętego bufona, bez grama dystansu do siebie, nieumiejącego sobie radzić z niepowodzeniem, co czasem pokazuje, że sportowcowi zależy, ale jednak ten sportowiec powinien umieć zachować klasę, zwłaszcza gdy sam uważa się za chodzący ideał, w dużej mierze wystudiowany na potrzeby targetu.
0
Zobaczcie jak się zachował przy drugiej bramce McGinnis, bez egoizmu, przepuscil piłkę a karma i tak wróciła. LM>CR
0
Tylko włodarzom przypominam że zostało tylko 16 godzin
0
Chciałbym cie pamiętać za gola vs RM będę za Garetha
6
Przyznaje, mam ogromny ból dupy, żadna maść nie pomoże
0
.(kochani dajcie linka
0
ja wiem kto zdobyl nagrode za najlepszy tekst sezonu ale nie powiem
0
mi tez :)))))
4
Ja najlepiej wspominam tridente o którym mało kto mówi bo dwaj nie byli napastnikami ale nie szkodzilo to być w pierwszej trójce złotej piłki - Messi, Iniesta, Xavi
0
z SR tez sie kiedys smialem :)
0
bardzo sie ciesze ale kurde niech to AM wygra LM
1
ja wiem :) w ch... :)
0
jaka wklej , zobacze z checia :)
0
A mówiłem trzy miesiące temu że jesteśmy już mistrzami :)
0
Co zrobił Cuenca?
0
To definitywnie upadek? Jeśli coś znajdziesz to daj znać, ja też poszukam
0
futbolHD padl, weeb.tv nie transmituje i tu i tu premium a ostatni mecz w lidze:P PRZYRODA
0
Mnie tez Gamplay od 2011 przestal jarac, ale czlowieku cyknij sobie w 15-16 -to znowu nasz stary dobry pes
0
drugi koszyk nie jest gorszy od pierwszego :)
0
Strata punktow ma taki plus ze dzis juz od rana emocje jak przed GD :)
0
Tak, dalej Leo najlepszy ma świecie ale nadal się rozwija, ps. Pociwicz czasem też karne :)
0
zrobmy im Messinado albo Suarezado i spuscmy ich z Ligi
4
jeszcze raz mi eleven przerwie hymn puszczajac reklame pokera to ich za jajka powiesze
11
Super drybling, bajeczna technika, wychwalany przez specjalistów. Byłby gwiazdą najwyższego formatu jeśli głowa dorownywalaby umiejętnościom
0
troche lepsza obrona i CR7 juz nic nie strzela
6
to Pepe juz tyle kartek co Ney :P
0
Tridente trochę podbilo statystyki w golach +12. Jak leci BBC?
13
Muszą coraz głębiej szukać aby te rekordy wynajdywac :)
0
tak jajk napisal kolega w wielu przypadkach da sie wymienic ale sie nie oplaca. ps. z takimi rzeczami to na la Ramble
0
Po mistrzostwo la Liga i PK! to moze byc jeszcze dobry sezon!