0

Ja widzę Pepa w przyszłości jako trenera Hiszpanii. Ale nie wiadomo czy by chciał.

0

Tak to jest jak ma się w składzie 2 nominalnych środkowych obrońców z tego jeden ma już swoje lata. Do tego nieograny Barata i 2 def pomocników. Zimą trzeba kupić stopera z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś uniwersalnego piłkarza gdzie wszędzie będzie grał.

0

Jak można tak przeważać wygrywać 3-0 i w kilka minut z takim Deportivo (z całym szacunkiem ale to słaby zespół) stracić 2 bramki ??? ktoś to wytłumaczy. Gra obronna bez Pique czy Puyola wygląda tragicznie.

0

Ja pierdole Valdes ....

0

Po powtórce przed chwilą zauważyłem że jednak był kontakt i chyba w polu karnym więc na 90 % słusznie ale mogę się mylić. Ale może to zmotywuje Barce do jeszcze lepszej gry

0

Ja liczę na fajny mecz. Chciałbym aby barca wygrała ale nie chciałbym oglądać dzisiaj wyniku typu 6-0. Liczę że Deportivo trochę namiesza. Ale wynik typu 2-0 czy 3-1 będzie fajny. Mam nadzieję że Deportivo nie ograniczy się tylko do stania w polu karnym. Spokojnie po kolejne 3 punkty!.

0

jak padła bramka dla franci bo mi przycięło i nic nie widziałem

0

Mjonsz
Nie ma to jak cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia i życzyć jeszcze gorzej. Brawo, tak nie postępuje prawdziwy kibic Barcelony. Nikomu nie życzę kontuzji nawet największemu wrogowi ale jak widać są ludzie i parapety...

0

Ja jestem za tym aby Real i Barca wysłały do Chin zespoły młodzieżowe (nie się pokarzą) a sami niech zorganizują sobie mecz towarzyski np. na stadionie Valencii. Nie wiem kto wpadł na taki chory pomysł. Dobrze że obie drużyny się w tym zgadzają. To jest taka sama głupota jak rok temu GD pomiędzy półfinałem LM.

0

Niewiem czym ten facet smaruje korki ale jest to cholernie dobre bo jeszcze nie widziałem aby Iniesta zrobił coś przez przypadek. Ja współczuję takim piłkarzą jak Xavi Iniesta Ronaldo. Urodzili się w czasach Leo.

0

Rozwiązanie jest proste. Gdy Real i Barca spotkają się w SP to umówią się by zamiast pierwszych 11 wystawić drużyny B. Młodzi pokazali by się na arenie międzynarodowej. A Chinczycy zdziwili by się gdyby zamiast Ronaldo i Messiego zobaczyli Deulofe i Jese. Od razu by zrezygnowali. Kto normalny lata do chin na samym starcie sezonu a za tydzień ma być mecz ligowy.

0

Prawda jest taka że "materiał został wypalony" Chodzi o to że każda drużyna osiągająca sukcesy ma jakiś swój czas. Przeważnie trwa to od 3 do 5 lat i niestety z bóle trzeba przyznać że to już prawi sam koniec TEJ Barcy. Nie mówię że Barcelona nie będzie wygrywać trofeów i grać ładnie. Ale nie sądzę by w najbliższym czasie ktokolwiek powtórzył wyczyn Pepa. Widać że po tych 5 latach zawodnicy się wypalili. Nie widzę w tych meczach magi którą widziałem na Camp Nou z Realem w 2010. Tiki Taka nie jest już taka jak kiedyś. Czasu nikt nie oszuka. Trzeba być wdzięcznym że mieliśmy wielkie szczęście oglądać jedną z najlepszych drużyn w historii. Widać jak brakuje nam takich zawodników jak Eto, Henry, Villa przed kontuzją czy Xavi z przed 2 lat mogący spokojnie grać całe spotkania. Trzeba się skupić na młodych piłkarzach tj. Tello, Thiago, Montoya i może znowu dopisze nam szczęście i wróci do nas ta magia. Po odejściu Rajkarda i Ronaldinho myślałem że to koniec świetnej Barcy, że wszystko się skończyło i tak szybko nie wróci. Przyszedł nieznany trener i sprawił że zakochałem się ponownie w grze Barcelony. On przywrócił na magie po roku posuchy. Może znowu za rok dwa potrzebny będzie taki sezon w którym zagramy słabo ale znowu się odbijemy z podwójną siłą. Cokolwiek zdarzy się w przyszłości nikt nam nie zabierze wspomnień tych niesamowitych jak strzał Iniesty z Chelsea w ostatniej minucie i tych gorszych ja porażka z Interem. Ale był to wspaniały czas. Czas na który warto czekać i wierzyć w tą drużynę.

0

Nie wiem po co ta spina. Dla mnie to normalne że on chce by to Ronaldo dostał ZP. Po pierwsze jest Portugalczykiem a po drugie jego trenerem. Wyobrażacie sobie jakby powiedział że to Messi zasłużył na ZP , w szatni Realu pewnie niezły syf by się zrobił. Dla mnie to normalne że trener broni swojego zawodnika i uważa że to on jest najlepszy. Właśnie dla tego wybierają to ludzie w większości bezstronni. A czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie jakby Mourinho jakąś zbrodnie popełnił. Każdy ma prawo do swojej opinij. Dla mnie Messi jest najlepszy ale nie wiem kto najbardziej w tym roku zasłużył na ZP. Nie będę jakoś rozczarowany ja dostanie ją ktoś z 4 Messi, Ronaldo, Iniesta, Casillas. Każdy na nią zasłużył.

0

Napastnik naprawdę genialny i z tym się chyba każdy zgodzi. Tyle że on musi być największą gwiazdą zespołu. W tedy czuje się świetnie. Niestety dla niego w Barcelonie już ktoś taki był i nawet świetny Zlatan nie był i nie jest w stanie go przebić. Szkoda że się z tym nie pogodził bo z nim na ataku w tej chwili naprawdę byśmy rządzili. Na mecze z Realem do główek byłby idealny. Bo jak zauważyliście real podchodzi wysoko gdy piłkę ma Valdes czy jakiś obrońca Barcy i trzeba większość takich piłek wybijać do przodu. Ale do kogo ? Dla tego cały czas uważam że Barca potrzebuje typowej 9 który świetnie gra głową. Zamiast skupiać się na Neymarze powinni powalczyć o Falcao czy Cavaniego.

0

Oby nie było żadnych kontuzji bo to by była już przesada.

0

Zdjęcie zarąbiste :D A odnośnie Hleba, nie dał rady i tyle ale nie powiem że był słaby bo nikt słaby nie przychodzi do Barcy. Ma prawo się tak wypowiadać o Guradioli bo z nim pracował. Mi osobiście wydaje się że Gurdiola nie trenował a stworzył najlepszą drużynę na świcie. Ale też nie mógł bym powiedzieć że Mister jest najlepszym trenerem na świcie. Mogę się mylić i za rok dwa Pep udowodni że to nie prawda ale mam wrażenie że jest on trochę podobny do Raijkarda. Tzn. Jest idealnym trenerem Barcy bo tu się wychował i trenował, zna filozofię Barcelony od piwnicy po dach i dzięki swojemu talentowi, geniuszowi stworzył coś wspaniałego. Wydobył z tych graczy najlepsze co można. Ale pamiętamy jak Raijkard skończył w innym zespole. Tak samo może być z Gurdiolą ale nie musi. Ja mam duży podziw do Wengera. Popatrzcie praktycznie co roku odchodzę największe gwiazdy które on stworzył. A Arsenal jednak cały czas jest w top 4 może nie zodbywa trofeów ale jak ma je zdobywać z takim składem. Gdy spojrzę na ich skład no cóż nie powala lekko mówiąc a jednak nadal utrzymują się na topie właśnie dzięki niemu. Jestem pewien że żaden trener nie był by wstanie właściwie bez wielkich nazwisk walczyć o mistrzostwo Anglii. Ale to moje zdanie.

0

TezertMC
Jeżeli nasza obrona zagra tak jak w ostatnim GD lub w kilku poprzednich meczach to czarno to widzę. Oby się nie popełniali głupich błędów a będzie dobrze. Nie ma co za wszelką cenę rzucać się na Real by wygrać. Nam starczy remis i będzie dobrze. Ale liczę na skromne 1-0 dla nas.

0

Obaj są wspaniali i to nie ulega wątpliwości. Ciesze się że oboje grają w lidze Hiszpańskiej. Jestem pewien że gdyby nie Messi Ronaldo nie miał by takich liczb i na odwrót. Nawzajem się motywują i aż strach się bać co zdarzy się w przyszłości.

0

ja8215
Też o tym myślałem ale kto miałby być w tej 3 obrońców? Mascherano Alves i Song? Real ma za szybkie skrzydła na takie granie. Spokojnie mamy przewagę 8 pkt i nawet jak przegramy nie będzie dramatu bo nadal będziemy mieli przewagę aż 5 punktów i będziemy zależeć tylko od siebie, A nie chce mi się wierzyć że Real wygra wszystkie pozostałe mecze.

0

Jak do piątku nie pojawi się na treningach to nie ma szans na to by zagrał. Ale Tito ma trudną decyzję. Bo takie "szybkie leczenie" może się źle skończyć. A przewagę nad Realem mamy sporą. Moim zdaniem nie ma co ryzykować, przyda się wypoczęty i gotowy na później. Nawet kosztem porażki co nie musi się przecież zdarzyć jak Song I Mascherano zagrają doskonały mecz. Wszystko zależy od Tito. Sezon jest długi...

0

Oby Pique wyleczył się na GD bo w powietrzu będzie słabo to wyglądało. Bez Puyola o górne piłki powalczy tylko Sergio i ewentualnie Song. Tito musi pozbierać do kupy obronę bo trofea zdobywa się nie dobrą grą w destrukcji.

0

Chciałbym aby obrona zagrała na 0 z tyłu. Bo to było naszą siłą a tracimy głupio gole i jest nerwówka. 2-0 i nie zmęczyć się przed GD

0

Rywalizacja będzie zacięta ale wygra Vojo Ubiparip dzięki swoim brwiom.

0

Zgrywus_FCB
Niestety wiele ludzie na tej stronie nie zna się na żartach związanych z Barcą czy Messim...

0

Nie wiem czy to wina przygotowania zawodników do sezonu czy po prostu nasi zawodnicy łatwo łapią kontuzję. Bo już w zeszłym sezonie była masakra i w tym już od początku się zaczyna...

0

Nie wiem czy to dobrze stawiać na dwóch nominalnych def. pomocników w środku obrony. Ważne zwycięstwo i przynajmniej 8 punktów przewagi do GD.

0

Ja w sumie się nie dziwie Ronaldo że jest po prostu sfrustrowany. Widać że ma ogromne ambicję. Ale co by nie zrobił jak by się nie postarał czy ćwiczył na treningach Messi jest przed nim o te parę centymetrów. To na pewno dołujące, że dajesz z siebie 110% a i tak ktoś jest lepszy. Dla tego ja mam do niego wielki szacunek, że mimo to nadal walczy bo wielu pewnie by sobie odpuściło te wyścigi z Messim i powiedziało że jest się gorszym i tyle.

0

smola98
Bo z naszą obroną jest krucho??? Ale to nie realne. Szkoda bo Ramos to w tej chwili czołówka jeżeli chodzi o obronę.

0

kandale1
Ja rozumiem, nie uważam Neymara za jakiegoś amatora. Cieszył bym się gdyby przyszedł ale dawać za niego więcej niż 30-35 mln to głupota. Mam nadzieje że nasz zarząd dobrze postąpi.

0

kandale1
No dobra to nie są moje pieniądze ale jak Barca da za niego 60 mln i wy się z tym zgadzacie to czemu większość tutaj jest przeciwko drużyną typu City, Chelsea, PSG? Oni na nikogo nie wydali aż tyle a jednak jak wielu z was to mówi "ich kasa niszczy football" tak samo z Realem gdy kupił swoje gwiazdy "jak można za kogoś dać tyle kasy". A teraz my mamy dać za gościa z Brazyli który kręci amatorami 60 mln ? I co to już nie jest nic złego. Jak by kupiła go Chesla czy City za tyle to by niszczyli piłkę ale jak Barca da za niego tyle to wszystko OK ? Hipokryzja się szerzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?