0

Bartuś
Tyle że Iker też bije wszelkie rekordy. I znowu dochodzimy do sytuacji że napastnik jest bardziej faworyzowany.

0

Bad15
Zgadzam się. Za dużo faworyzuje się strzelców.

0

barcelonkaforever
Masz racje może w końcu napinacze Ronaldo i Messiego by zamilkli

0

KazikFCB
Oficjalnie jeszcze nie. Dopiero jak podpisze kontrakt ;)

0

Bardzo podobali mi się stoperzy Hiszpanii. Chyba teraz najlepsi na świecie.

0

Ciekawe kto zostanie MVP spotkania bo chyba każdy zasłużył:)

0

Wydaje mi się, że Barca i Real całkowicie zdominują europe. Zapowiadają się emocjonujące GD

0

Casillas niszczy system.

0

Gaspar
Zgadzam się w 100%. Doszliśmy już do takiego etapu że zamiana trenera czy jakieś korekty nie dadzą efektu. Potrzebne są gruntowne reformy w polskiej piłce. A nie sądzie żeby ktokolwiek chciał je przeprowadzać. Trzeba popatrzeć jak to się robi w Niemczech. Szkolić trenerów. Bo w tej chwili w Polsce nie ma żadnego trenera który byłby wstanie coś zrobić z kadrą. Taki Blanc na pewno by dużo zmienił. Już nie chodzi tylko o wynik sportowy bo w tej chwili nie jesteśmy w stanie nawiązać do czołówki ale o stawianie na młodych. Jego sztab to byli by trenerzy z doświadczeniem którzy znają się na tym co robią. Nie było by grania przez 30 min a potem człapania po boisku. Zaczęto by korzystać racjonalnie z naszych atutów. (chodzi mi o te trio z BvB) Mówię racjonalnie bo Smuda chciał wygrać wszystko tą stroną i to było widać. Ale po co my się tutaj spinamy... Tak trenerem zostanie pewnie Fornalik który nie ma pojęcia jak się prowadzi reprezentację. Znowu będzie to samo...

0

Stelios23
Zadziwia mnie jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu. Aż żal...

0

Podany skład jest jak najbardziej trafny. W zależności od sytuacji w meczu sfinks pewnie zmiany dobre przeprowadzi. Choć drugą opcją może być wpuszczenie na skrzydła Navasa i Pedro a Lorente na atak.

0

Mam pytanie nie do tego tematu. Czy wiadomo już w którym tygodniu będzie rozegrany Super Puchar Hiszpanii. I gdzie rozegrany zostanie pierwszy mecz? W Barcelonie czy Madrycie.

0

dude89
Ozli grał kapitalnie prócz ostatniego meczu. 2 razy był wybierany MVP. Widać ile od niego zależy gra Niemiec. Z Włochami zagrał słabo to od razu Niemcy nie mogli sobie poradzić. Ronaldo zagrał dobre Euro. Kilka razy poszalał kilka razy spartaczył ale ogólnie dobrze grał. Ramos gra również bardzo dobrze. Tylko w pierwszym meczu grał padaczke. Gdyby go nie było w meczu z Portugalią na obronie cienko było by z Hiszpanią. Również za ten mecz dostał MVP. Khedira gra znakomicie co udowodnił strzelając gola. Casillas wiadomo zawsze gra fenomenalnie. Wszyscy gracze Realu mają najwięcej bramek na tych mistrzostwach i najwięcj razy wybierano ich MVP a to o czymś świadczy. Z Barcelony według mnie wyróżnia się Iniesta (nie trzeba komentować jak gra :D) Pique zaskoczył mnie po słabym sezonie razem z Ramosem grają wyśmienicie. Fabregas ale wydaje mi się że sfinks lepiej by zrobił jakby Xaviego posadził na ławkę bo gra słabo a na jego pozycje Fabregas. Pedro nie można do końca ocenić bo grał mało minut ale zapowiada się całkiem całkiem.

0

Na razie zawodnicy Realu spisują się lepiej. Prawie w każdym meczy dostają MVP i mają najwięcej goli.

0

Pedro prawie nic nie wie :D

0

frano
Kto ostatnio zdobywa bramki w GD? Chyba Ronaldo ale jak to nie są dla ciebie ważne mecze to ok

0

Na razie szanse na ZP to 50-50 zadecydują GD.

0

Mati93
Pokazała football na którym niechce się spać tak jak w poprzednich meczach Hiszpanii.

0

Jeżeli ten pan robi tak co kadencje to nie wiem o co wam chodzi. Barcelonę też ułaskawił i przywrócił ją do Pucharu Hiszpania gdy nie chciała meczu rozegrać. Zawodnicy też powinni dostać amnestie. Ja jako kibic Realu już nie mam pretensji do Pinto za to że uderzył 70 latka czy Villi za uderzenie Ozila i wyśmiewanie jego religii. Stał się trudno. Trzeba wybaczyć a nie znowu się spinać.

0

Wydaje mi się, że liczy się Messi i Ronaldo a o 3 miejsce walczyć będą Ozil i Iniesta. Dużo zależy od Euro.

0

Mam pytania czy żółte kartki po ćwierćfinale się kasują czy zostają ?

0

Markus32
No bo w Hiszpańską piłką rządzą pojebani ludzie bez wyobraźni. Mam nadzieje że nie powtórzy się w tym sezonie taka sytuacja że GD będzie kolidować z LM. Wydaje mi się że gdyby nie te GD to na 90% byłby fina Real-Barca.

0

Markus32
Podobno na Camp Nou w tym sezonie to miała być formalność ?

0

VovA
Pokaż mi 2 piłkarza który jest świetny technicznie, ma płuca jak ze stali, potężne uderzenie, świetnie gra głową, jest silny, szybki , i ma dobry drybling.
Statystyki nie grają.

0

Markus32
Nagrodę daje sie za rok 2012 a w tym roku barca wygrała tylko Puchar Hiszpani
Sawik_10
Jeżeli tak to czemu Ronaldo nie dostał rok temu ZP chociaż również pobił rekord strzelonych goli ???

0

Sawik_10
A do czego doprowadziły Barcelonę te bramki ????

0

Sawik_10
Dobra Bóg Messi jest najlepszy, Ronaldo nawet w połowie się do niego nie zbliżył. A te niewykorzystane sytuacje to brak umiejętności a nie pech bo przecież jak można trafić 4-5 razy w słupek ?

0

Sawik_10
Tak, tak bo Messi w meczu z Chelsea nie miał żadnej sytuacji a nie trafił karnego bo wiatr zawiał. Jeżeli mi chcesz wmówić że Ronaldo gra słabo na tych mistrzostwach to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jeszcze mały szczegół. Ronaldo pokazał że potrafi grać b.dobrze najtrudniejszej lidze świata (angielskiej) a gdy Messi trafił na obronę Chelsea o odbijał się jak od muru. Nie ma sensu dyskutować z człowiekiem który uważa że zawodnik który zapewnił miejsce w półfinale swojej drużynie gra słabo. Idź na youtube pooglądaj sobie jak Messi strzela 5 bramek Bayernowi może lepiej ci się zrobi.

0

Sawik_10
?????? Oglądałeś mecz z Czechami lub Holandią ????
Ronaldo cofał się po piłkę, miałby już kilka asyst gdyby Nani i Postiga trafili 100% sytuacje. Tylko zapatrzony w Messiego fan nie potrafi dostrzec że Ronaldo gra bardzo dobrze na tych mistrzostwach (poza meczem z Danią)Ale co ja będę dyskutował. Messi przecież wszystko doskonal robi. Tylko ta jego doskonałość jakoś daje Argentynie co najwyżej ćwierćfinał.

0

VovA
A Argentyna prowadzona przez Boskiego Messiego odpadła w ćwierćfinale Copa America choć grają atm reprezentacje słabsze niż w europie. (wnioskuje to MŚ gdzie tylko urugwaj zaszedł do półfinału,) Portugalia przynajmniej nie dostała oklepu od Niemiec tak jak Argentyna. I gdzie on zawalił jakąś sytuację? Mówisz o tym strzale w słupek z wolnego? Albo w tedy gdy ograł obrońcę w polu karnym i strzelił w słupek ? Miał wielkiego pecha ale i tak strzelił gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?