1

Dawać Celta wsadzić bramę niech się chłopaki z Madrytu pomęczą troszkę

2

Niech wsadza dwie jeszcze i niech ich zdejmuje w sensie yamala i raphe xd

1

Fermin to na wiecej niz zmiennika tez sie nie nadaje, fajnie jakby jakis united albo ktos z anglii 50-70 mln sypnał za niego

0

oby juz nigdy nie wszedl xd

0

dawac chlopaki szybko na 1:1 i spotkanie sie otworzy

1

sprzedajta tego urugwajo i brac tego Taha, jeszcze kasy zostanie

0

40 min atleti zero strzałów, kozacki zespół xd

0

W obronie powinni zagrać teraz Fort,Christensen,Eric,Martin natomiast w pomocy powinien wyjść Fermin, Gavi, Olmo na szpicy Lamine,Rekin i Ansu, to tylko valladolid które już wie że spadło i gra mega fatalnie

1

Nie no Rafał daj już spokój, żeby chłop z chłopem…

6

Najmniejsze zło na ten moment to Mentzen i kręcący bekę Stanowski xD

1

Może Rafałek zaprosi Brauna do siebie na konfrontacje na jego kanale na yt xd

4

Dawaj Grzegorz jedziesz z tym Rafałem xd

4

Dobra dobra tęczowy Rafale , za Putina brawa a właściwie za słowa o nim ale już z tymi ciepłymi ludźmi mógłby nie mówić xd

9

Ten Hołownia to najlepiej każdego by zakrzyczał a jak ktoś by go złapał za rękę to by powiedział że to nie jego ręka, śmieszą mnie te debaty bo jak wiemy żaden z tych kandydatów mi nic nie da, jak pracowałem tak pracować będę musiał, jedyne czego bym chciał to zabrania tego 800+ i tych całych świadczeń dla Ukraińców:)

1

Mimo wygranej widać było że lewa obrona wymaga u nas wzmocnienia, Gerard to nie poziom Barcy, brak dryblingu i szybkości, nie było go w obronie kompletnie wczoraj. Bałem się że po żółtej kartce się podpali i złapie zaraz drugą na szczęcie tak nie było. Na prawej obronie powinniśmy dawać grać Fortowi w następnym sezonie z jakimiś średniakami bo on ma potencjał, tylko go doszlifować. Do przodu potrzeba nam 9, mocnej, silnej która się będzie rozpychać, taki Jonathan David któremu się kończy konrakt byłby idealny. Przy Lewym mógłby się poprawić jeszcze. No i jakiś skrzydłowy, bo jak widać Raphinia nie mógł nic zdziałać ale kto miał za niego wejść.

1

@buglikos jeżeli się chce mieć tryplet to puchar był pierwszym krokiem do tego

2

Lucas, Belingham i ten dżentelmen Rudiger oficjalnie obejrzeli czerwone kartki, grozi im od 4-12 meczu zawieszenia, akurat w przypadku Lucasa to wzmocnienie bo gość jest daremny a teraz zagra pewnie Valverde, co do dwóch ostatnich to Rudiger już i tak nie zagra do końca sezonu z powodu kontuzji, natomiast temu angielskiemu bucowi mogliby też 4 mecze przylepić, ale wiadomo jak się skończy.Warto dodać że kartki obejmują też mecze la ligi :)

0

Brakuje teraz w piłce takich dżentelmenów jak Pepe, patrząc na to jak wysoko to coś niemieckie powiesiło poprzeczkę

1

Mam nadzieję że sędzia szczegółowo wszystko opisze w notesie jakich słów chłopaki z Madrytu do niego użyli, a potwierdzeniem tego będzie nagranie wideo które widział każdy kto oglądał mecz

2

Nie widzę innej opcji jak kilka meczy zawieszenia dla tego dżentelmena

1

Dawać chłopaki to jest ten czas

1

Dawaj Ansu Fatiego niech pokaże co jest wart

3

Plan był dobry tylko raphinia myślał że już jest najlepszy na świecie a yamal dzisiaj bardziej zajęty poprawianiem fryzury niż gra

2

gratulacje dla realu wygrania pucharu hiszpanii, ide spac, dobranoc

0

ale on jest daremny .......

4

yamal dzisiaj fatalny...

4

to jest czerwona

1

widac schematy realu nowe przy rozegraniu z piatki xxddd

0

Panowie wiecej pokory : )

5

W 60 minucie Erni dajesz 3 świeżych z ławki i zgarniasz punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?