olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wydaje mi sie ze psg albo jakies united go sciagnie do siebie
0
Bellerin gdyby tak do nas zawital mysle ze byloby dobrze stoper bylby solidny i bellerin to 65 mln za obydwoch a bartek mowil ze 60 mln mamy na transfery wydac takze bedzie dobrze + pieniadze za sprzedaz Vermaelena , Bartry , Halilovicia, Tello , Songa bo za Douglasa , Adriano , Alvesa , Sandro niestety nic nie wezmiemy przeznaczymy na zmiennika MSN !:D
0
nie jest przereklamowany , pasowalby swietnie do nas taki troche yaya toure moim zdniem ale jezeli to prawda ze chce zarabiac 12 mln na sezon to troche przesada mysle ze 6-7 mln to max a 60-70 mln to jest naprawde wart do tego jest mlody , jezeli za takiego arde turana dalismy 40 mln to pogba nie powinien stanowic problemu zeby wydac 70 mln :D
76
Tak chyba w kreceniu pornoli
1
James do spolki z Crisem nie jedna nagrode filmową by zdobyli do tego PEPE i Marcelo to juz w ogole przebija wszystkie granice filmowe xdd
0
z tego co czytalem na forum tutaj to on ma klauzule 40 mln euro :D
1
Barcelona are interested in Atletico centre back Jose Gimenez but some have doubts because the player would be too aggressive. [Mundo Deportivo]
Jezeli to prawda bylbym jak najbardziej pozytywnie nastawiony do tego transferu, troche agresywny ale mysle ze sie wyrobilby u boku Pique i Masche a przedewszystkim młody ! mysle ze lepiej jego niz takiego marquinhosa za 40 mln , co najwazniejsze ograny w La Liga a cena mysle ze 30-40 mln nie duza a transfer na lata , ciekawi mnie dlaczego nie szukamy na naszym podworku stopera sa Mustafi , Iñigo Martínez , Lemos !
1
Najlepsza 9 na swiecie !
0
jezeli kupimy pjanicia za tyle to przestane naprawde wierzyc w to ze w tym klubie pracuja normalni ludzi pjanic jest na poziomie halilovicia lub tez takiego rafinhi a sergi roberto czy denis suarez to go tylkiem wciagaja :D
0
z opcja pierwokupu przeciez i tak go sprzedamy w tym sezonie :D
0
nie widze innej opcji jak kupic bellerina , dobrego SO i zmiennika dla MSN jak zostanie kasy to konkurencje dla Alby lub jakiegos pomocnika zrobic porzadek z Bartra , Adriano , Vermaelenem , Douglasem , Tello , Haliloviciem , Sandro , Songiem mysle ze z 40 mln z nich uzbieramy liczac Halilovic 10 mln , Tello 10 mln, Batra 8 mln , Song 3 mln , Vermaelen 10 mln na Bellerina starczy !
1
Dani Alves odchodzi z Barcy. Taką informację przekazał na konferencji prasowej Robert Fernandez, dyrektor sportowy klubu.
0
nie widziales jej wczesniej :D
7
fajnie jeszcze pensje mu zaplacmy nie dosc ze non stop siedzial u lekarzy bo wiecznie kontuzjowany a jak grał to kaszanke i jeszcze mamy mu doplacac do pensji ale oczywiscie jak przyszlo swietowanie mistrzostwa i CDR to Adriano na pierwszym miejscu wszedzie jakby to on mial najwiekszy wklad w te puchary. To on nam powinien doplacac ze go trzymalismy bo nie oszukujmy sie ale taki zawodnik z Barcy B prezentowalby sie lepiej niz on...
0
pompowanie balonika było i nadal jest a ja sie nie zdziwie jak meczu nie wygramy na euro :) nie oszukujmy sie euro to nie eliminacje i wszystko inaczej sie toczy , przegramy 1 mecz to juz kaplica :D
0
Jezeli to sie potwierdzi to mozemy byc zadowoleni oczywiscie odczujemy wielki brak Alvesa na prawej stronie ale powiedzmy sobie szczerze mlodszy nie bedzie i malo nie zarabia! Aleix Vidal i Sergi Roberto dadza rade jezeli Bellerina nie uda sie sprowadzic :D
19
Bellerin wjezdza z buta !:D
5
POGBA , BELLERIN jakis stoper i Gameiro bylbym wniebowziety , jezeli odejda Masche , Alves , Bartra , Verma , Sandro , Halilovic mysle ze 40 mln powinnismy miec na takiego bellerina a reszta to kwestia 80 mln :) jezeli masche i alves maja pomoc w sprowadzeniu pogby mysle ze cena spadlaby do 40 mln :) gameiro 20 mln i jakis so typu mustafi czy umititi to 20-30 mln ! co najlepszy klub nie moze ? wszystko moze ! :)
5
http://transfery.info/88874,monchi-odchodzi-z-sevilli
przydalby nam sie taki dyrektos sportowy :D
2
i dla tych chlopakow brawa ! Osobicie jestem z Kielc i bardzo im kibicowalem zreszta cala Polska stała za nimi , zobaczycie bedzie jeszcze lepiej Servas teraz dopiero zrobi transfery :) pozdro
10
dzien bez przeczytania ze idziesz na staz do policji bylby dniem straconym chlopie na co wybierales taki kierunek jak teraz kazdemu sie zalisz ze ci nie pasuje :)
0
kupmy mate za 50 mln drugiego arde czy klub nie wie tego ze trzeba odmladzac druzyne i kupywac zawodnikow 18-25 lat ?
1
https://www.facebook.com/MojeBarcelonismo/photos/a.190933274391841.1073741828.189389871212848/647140575437773/?type=3&theater
maszyna !
4
Vive w finale LM ale sport narodowy to kopacze ktorzy nie wyjda z grupy na euro :)
0
OFICJALNIE : Euro bez Rybusa .
Powiem krotko https://www.facebook.com/sportemzarazeni/photos/p.1724523524495168/1724523524495168/?type=3&theater
0
Nie ma to jak wstac rano i na wiekszosci okladek zobaczyc ze "Znow wielki Ronaldo" co on takiego zrobil ?:D nawet karnego nie wywalczyl bo dostal z przymusu , ogolnie rzecz biorac mam nadzieje ze juz teraz jak pupilki Fifa wygraly LM skonczy sie ich fart i beda dostawac normalnych przeciwnikow na miare wielkiego mistrza !
0
Brawo dla realu za tryplet !
0
i tak ten smieszny real jest 100 lat za barca :)
0
obejrz powtorke ;D
4
real oddycha juz rekawami , mam nadzieje ze dojdzie do dogrywki :D