0

wydaje mi sie ze psg albo jakies united go sciagnie do siebie

0

Bellerin gdyby tak do nas zawital mysle ze byloby dobrze stoper bylby solidny i bellerin to 65 mln za obydwoch a bartek mowil ze 60 mln mamy na transfery wydac takze bedzie dobrze + pieniadze za sprzedaz Vermaelena , Bartry , Halilovicia, Tello , Songa bo za Douglasa , Adriano , Alvesa , Sandro niestety nic nie wezmiemy przeznaczymy na zmiennika MSN !:D

0

nie jest przereklamowany , pasowalby swietnie do nas taki troche yaya toure moim zdniem ale jezeli to prawda ze chce zarabiac 12 mln na sezon to troche przesada mysle ze 6-7 mln to max a 60-70 mln to jest naprawde wart do tego jest mlody , jezeli za takiego arde turana dalismy 40 mln to pogba nie powinien stanowic problemu zeby wydac 70 mln :D

76

Tak chyba w kreceniu pornoli

1

James do spolki z Crisem nie jedna nagrode filmową by zdobyli do tego PEPE i Marcelo to juz w ogole przebija wszystkie granice filmowe xdd

0

z tego co czytalem na forum tutaj to on ma klauzule 40 mln euro :D

1

Barcelona are interested in Atletico centre back Jose Gimenez but some have doubts because the player would be too aggressive. [Mundo Deportivo]

Jezeli to prawda bylbym jak najbardziej pozytywnie nastawiony do tego transferu, troche agresywny ale mysle ze sie wyrobilby u boku Pique i Masche a przedewszystkim młody ! mysle ze lepiej jego niz takiego marquinhosa za 40 mln , co najwazniejsze ograny w La Liga a cena mysle ze 30-40 mln nie duza a transfer na lata , ciekawi mnie dlaczego nie szukamy na naszym podworku stopera sa Mustafi , Iñigo Martínez , Lemos !

1

Najlepsza 9 na swiecie !

0

jezeli kupimy pjanicia za tyle to przestane naprawde wierzyc w to ze w tym klubie pracuja normalni ludzi pjanic jest na poziomie halilovicia lub tez takiego rafinhi a sergi roberto czy denis suarez to go tylkiem wciagaja :D

0

z opcja pierwokupu przeciez i tak go sprzedamy w tym sezonie :D

0

nie widze innej opcji jak kupic bellerina , dobrego SO i zmiennika dla MSN jak zostanie kasy to konkurencje dla Alby lub jakiegos pomocnika zrobic porzadek z Bartra , Adriano , Vermaelenem , Douglasem , Tello , Haliloviciem , Sandro , Songiem mysle ze z 40 mln z nich uzbieramy liczac Halilovic 10 mln , Tello 10 mln, Batra 8 mln , Song 3 mln , Vermaelen 10 mln na Bellerina starczy !

1

Dani Alves odchodzi z Barcy. Taką informację przekazał na konferencji prasowej Robert Fernandez, dyrektor sportowy klubu.

0

nie widziales jej wczesniej :D

7

fajnie jeszcze pensje mu zaplacmy nie dosc ze non stop siedzial u lekarzy bo wiecznie kontuzjowany a jak grał to kaszanke i jeszcze mamy mu doplacac do pensji ale oczywiscie jak przyszlo swietowanie mistrzostwa i CDR to Adriano na pierwszym miejscu wszedzie jakby to on mial najwiekszy wklad w te puchary. To on nam powinien doplacac ze go trzymalismy bo nie oszukujmy sie ale taki zawodnik z Barcy B prezentowalby sie lepiej niz on...

0

pompowanie balonika było i nadal jest a ja sie nie zdziwie jak meczu nie wygramy na euro :) nie oszukujmy sie euro to nie eliminacje i wszystko inaczej sie toczy , przegramy 1 mecz to juz kaplica :D

0

Jezeli to sie potwierdzi to mozemy byc zadowoleni oczywiscie odczujemy wielki brak Alvesa na prawej stronie ale powiedzmy sobie szczerze mlodszy nie bedzie i malo nie zarabia! Aleix Vidal i Sergi Roberto dadza rade jezeli Bellerina nie uda sie sprowadzic :D

19

Bellerin wjezdza z buta !:D

5

POGBA , BELLERIN jakis stoper i Gameiro bylbym wniebowziety , jezeli odejda Masche , Alves , Bartra , Verma , Sandro , Halilovic mysle ze 40 mln powinnismy miec na takiego bellerina a reszta to kwestia 80 mln :) jezeli masche i alves maja pomoc w sprowadzeniu pogby mysle ze cena spadlaby do 40 mln :) gameiro 20 mln i jakis so typu mustafi czy umititi to 20-30 mln ! co najlepszy klub nie moze ? wszystko moze ! :)

5

http://transfery.info/88874,monchi-odchodzi-z-sevilli

przydalby nam sie taki dyrektos sportowy :D

2

i dla tych chlopakow brawa ! Osobicie jestem z Kielc i bardzo im kibicowalem zreszta cala Polska stała za nimi , zobaczycie bedzie jeszcze lepiej Servas teraz dopiero zrobi transfery :) pozdro

10

dzien bez przeczytania ze idziesz na staz do policji bylby dniem straconym chlopie na co wybierales taki kierunek jak teraz kazdemu sie zalisz ze ci nie pasuje :)

0

kupmy mate za 50 mln drugiego arde czy klub nie wie tego ze trzeba odmladzac druzyne i kupywac zawodnikow 18-25 lat ?

4

Vive w finale LM ale sport narodowy to kopacze ktorzy nie wyjda z grupy na euro :)

0

0

Nie ma to jak wstac rano i na wiekszosci okladek zobaczyc ze "Znow wielki Ronaldo" co on takiego zrobil ?:D nawet karnego nie wywalczyl bo dostal z przymusu , ogolnie rzecz biorac mam nadzieje ze juz teraz jak pupilki Fifa wygraly LM skonczy sie ich fart i beda dostawac normalnych przeciwnikow na miare wielkiego mistrza !

0

Brawo dla realu za tryplet !

0

i tak ten smieszny real jest 100 lat za barca :)

0

obejrz powtorke ;D

4

real oddycha juz rekawami , mam nadzieje ze dojdzie do dogrywki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?