0

@BARCA1899Messi magazyn w holandii

2

@Comfortable_ remis wystarczy

0

Euro rano 4,60 teraz już 4,70 ciekawe czy to chwilowy wzrost czy coś podskoczy jeszcze ?

0

Real CKM aż po grób, dobrze bo jeszcze liga mistrzów dwa mecze conajmniej, niech ich carlo zajedzie jeszcze bardziej :)

0

@Gavinho celta to bierze także -6

0

Każdy mówi ze messi sobie postrzela ale w PSG tez miał postrzelać i lidze francuskiej słabej xddd

1

Ale on płacze jak dziecko ten Holender xddd

0

@Puyolex eric jakby trochę masy mięśniowej nabrał to byłby dzik

0

Czemu w takim meczu na bramce nie może stać Neto ? Ciagle ten Niemiec…

0

@FCB_dimiC No tak myśle ze około 500 tysięcy trzeba mieć żeby coś myśleć o wprowadzce tym bardziej ze brat ma firmę stolarską także meble okna drzwi wszystko za materiał płace tylko, dojdzie pompa ciepła, fotowoltaika i wiele innych pierdol i sumka się uzbiera

0

@FCB_dimiC domek 120-150 metrów około 250-300tysiecy stan surowy zamknięte

0

@FCB_dimiC właśnie myslalem żeby znalezc parterowke z garażem i ją przerobić na pokoj duży na takie właśnie graty, a garaż postawić osobno za domem

0

@Shadow23FCB No tak ale podobno na tej działce tez da się postawić fajna parterowke, dlatego tez wlansie te dylematy.

0

@messi564 można projekt jak wyglada czy to prywatny jakiś ?

0

Dzień dobry wszystkim, mam pewien dylemat gdyż w wakacje planujemy zacząć budowę własnego domu i zastanawiamy się nad projektem. Dokładnie chodzi o to ze spotkaliśmy sie z opiniami ze najlepiej postawić dom parterowy (3-4 osoby rodzina max), ze względu na trudne czasy ceny materiałów, my od 2-3 lat już mieliśmy w planach dom z poddaszem ze względu na wąska działkę. Jednak wielu "ekspertów" doradzilo nam żeby sobie przemyśleć i po co dla takiej małej rodziny stawiać dom z poddaszem i wykańczać dwa piętra jak można postawić fajny domek parterowy w jeszcze mniejszych pieniążkach, nie chce żebyście mnie zle zrozumieli bo tu nie chodzi o jakas oszczędność bo to dom na lata i nie przewidujemy żadnych oszczędności na materiałach, tylko chodzi mi o wasza opinie jak to u was wyglądało, przy wyborze domu. Czekam na jakieś opinie, miłego dnia :)

6

Rap dzisiaj to jeb… disco polo, niech wroca do podziemia i trochę się podszkolą…

0

Jeszcze to wygrają xdd

0

Na remis musza wcisnąć

0

0

Bombele jak by był taki profesjonalny to by sobie przypomniał ze niedługo ms w Katarze, wartałoby się postarać aby być w kadrze na nie, bo siedzieć na trybunach to wątpię czy będzie wzięty pod uwage.

0

@VamosGirl moze laporta umie francuski ?

0

W BVB robil to samo, bardzo dobrze ze go nie powołali skoro chce grac u nas i wie jakie nastaly czasy nie tylko u nas to niech sie ogarnie albo ogarnie agenta i podpisze oferte jaka mu barca zaproponowala...

3

@DonAndrzejos jezeli ma odejsc za darmo teraz to lipa, z jednej strony rozumiem klub bo zaoszczedzi do konca sezonu na jego pensji ale chyba lepiej byloby sprzedac go teraz jak sie ktos trafi za 10-20 mln, albo posadzic na trybuny do czerwca

0

siemka, jest jakis fan gier valorant ? otoz mam nietypowa prosbe czy ktos ma do oddania konto z mozliwoscia grania rankedow ? bo chcialem pograc z ekipa a mam 3 lvl, nie chodzi mi o konto ze skinami tylko moze ktos zalozyl pogral wbil lvl i odpuscil, bylbym wdzieczny

15

@Djzordon fati o ile zagra, a depay ze swoja szybkoscia to nie wiem czy bartrą by zakrecil

0

Vallecano strzeli gola polecam postawić skromnie za 100 zł kurs 3.20:)

0

Cały arsenal xd

1

@MesQueUnClub96 odejscie siwego bajeranta :)

5

@kamyk_23 nie ma się co spinać, dziwnie działa polityka w Polsce, a co do szczepionki kto chciał to się zaszczepił tak jak np moi rodzice a kto nie chce to się nie zaszczepi tak jak ja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?