olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@l0Messini noo ja tez bez maski smigam juz wszedzie i jeszcze nikt mi uwagi nie zwrocil, nawet trafilem 3x na panow policjantow i tylko sie spogladali i zaden nie zareagował, oczywiscie w kieszeni nosze, ale to jakby juz naprawde była jakas sytuacja dziwna :D
2
@BinBin nawet szkoda tego komentować, szczyt miał być na poczatku kwietnia później koniec kwietnia, następnie po majowce a teraz na jesieni, gdzie inne kraje które miały dużo więcej zakażeń to podały orientacyjne daty szczytu i im się to sprawdza a w naszych chorym kraju liczą się wybory tylko, po co robi, 25 tysięcy badań jak można robić 10 tysięcy i podawać bzdury do mediów ze liczba chorych spada i wybory można przeprowadzać xd
0
podobno dzisiaj ponad 17 tys testow wykonano, jestem w sumie pozytywnie zaskoczony,bo zazwyczaj oscylowalo to w granichach 10 tysiecy (+/-). wiadomo ze gdyby nie na ślasku w kopalnii ta fala zarazen to zarazonych byloby okolo 150, czyli jednak moze to w koncu sie zacznie wszystko normowac:D
0
@Dzemix111 z tego co slyszalem to pelny s-line to skorzane fotele, wnetrze czarne, boczki i podsufitka, ale to wewnetrz a na zewnatrz to roznie sie mialo, bo niektore wygladaly jak normalne sportbacki tylko mialy listwy na drzwiach s-line i na progach
0
@Dzemix111 ja mam a3 8p z 2007 roku, 170km, srodek w s-sline , fotele skorzane s-line, czarna podsufitka i czarne boczki + audio boss system polecam, ale jest paru takich co nakleją znaczek s-line na progach albo na atrapie z przodu i pisza s-line xd
0
@Rogalson borixon wszystkich pozamiatał, chociaz wiem ze to nie o to w tym chodzi bo cel jest inny
3
@Pitbullx98 dla mojej osoby ronaldinho, dzieki niemu pokochalem barce, na nim sie wychowywalem, roni sprawial radosc z ogladania barcy, oczywiscie leo jest najlepszy na swiecie, ale jednak z dwojga wybieram ronaldinho
0
@KidusFCB pewnie co dwa tygodnie jak bedzie taka sama skala zachorowan albo bedzie malec
2
o ktorej konfa matiego ?
1
Oby połączyli ten 2 i 3 etap i wprowadzili go to pójdę do fryzjera i będę wyglądał jak ksieciunio xd
0
@tobiasson92 poprostu dostosowałem się jak większość ludzi w tym kraju, aby nie dostać mandatu.
0
Pojechałem wczoraj z dziewczyna na spacer nad zalew, co mnie zdziwiło to ze stał radiowóz na parkingu, a młodzież w grupkach 5-10 osobowych popijała sobie piwko, oczywiście bez odstępów 2 metrowych i bez masek bo po co one komu. Posiedzieliśmy po spacerze jeszcze 30 min w samochodzie zaciekawieni czy panowie z radiowozu podejmią jakas próbę rozgonienia towarzystwa niestety sami się rozgonili bo odjechali. Mało tego, podjechaliśmy później po jakieś drobne zakupy do sklepu, a na rynku kolejne zbiorowisko młodzieży co drugi w masce i dziwie się ze w centrum miasta policja ani straż miejska nie interweniuje... Tak się zastanawiam czy czasem przez te etapy odmrażania gdzie z każdym kolejnym będzie więcej atrakcji, społeczność sama nie wyznaczy końca kwarantanny, bo sporo osób się tym jak zauważyłem nie przejmuje i robi to co robiła przed pandemia. Brakuje tylko otwarcia klubów i imprez, ale myśle ze jezeli otworzą galerie, szkoły i kościoły gdzie tam tez są zbiorowiska to i puby i inne lokale rusza...
0
@konrad1661 drugi etap pewnie będzie od poniedziałku tak jak mówili, bo gdyby nie było tak to by już głosili,jutro ma być końca matiego i wszystko wyjaśni
0
@SuperPatsonFCB zamknąć wszystki i otworzyc wszystko, cos w stylu sprzedac wszystkich i kupic wszystkich :D
5
@tobiasson92 dają etapy a i tak robią co chcą i zmieniają zasady kiedy chcą, niby po weekendzie ma być drugi etap i tak stopniowo co tydzień-dwa kolejne etapy w zależności od liczby zachorowań, ale to tez dziwne bo szczyt miał być w swieta a każdego dnia ten szczyt jest przenoszony o kolejne dni, także fryzjerzy i galerie pewnie w wakacje xd
0
@Lopezz80 myśle ze u nas nie ma tyle przypadków i nie będzie, co jest jakby logiczne, prędzej czy później tez liczba tych zakażeń powinna spadać
2
Chiny w piątek 27 zarażonych wczoraj 14 osób, dobrze to u nich zaczyna wyglądać od paru dni, 5 miesięcy czyli od poczatku wybuchu tej epidemii u nich chyba uda im się w końcu wrócić do normalności, u nas z naszym rządem to za 2 lata nie wrócimy chyba xd
0
Te maski i te kolejne etapy odmrażania mi się wydaje ze zostaną szybciej obalone niż nam się wydaje...
0
Siedząc z kolega w samochodzie oczywiście w tych maskach śmiesznych mogę dostać mandat, lub spacerując z siostra oczywiście we dwoje i w maskach to muszę trzymać odstęp od niej 2m ? Bo już tego nie rozumiem xd
0
@Zoker oczywiście siedząc w samochodzie nawet z dziewczyna musimy mieć te śmieszne maski ?
0
Jakbym chciał posiedzieć z dziewczyna w samochodzie to już mogę dostać mandat na jakimś parkingu przy zalewie czy coś w tym stylu?
0
@chosenone dziwne ze w Chinach była dużo gorsza sytuacja i licząc od grudnia dziś mamy piąty miesiąc i u nich sytuacja się już bardzo poprawiła, a my niby byliśmy przygotowani na to...
0
Dwa tygodnie temu mówili ze w okresie świat będzie szczyt wirusa w Polsce teraz znowu słyszę ze w ciągu 10-14 dni będzie szczyt... masakra jakas z tymi przewidywaniami
0
@Bykunn kwestia czasu aż wybadają tych wszystkich co ściągnęli zza granicy, dobrze ze już nie ma powrotów bo zamknęli w niedziele także za 2 tygodnie powinno wszystko spadać,myśle ze od maja wiekszosc firm zacznie funkcjonować to samo kina czy galerie, co by nie mówić nie jest u nas tak zle, chociaż myśle ze 20-25 tysięcy powinno być chorych.No ale tez wiadomo ze to zalezy od społeczeństwa bo nie każdy jest odpowiedzialny
0
No i cyk, wolne do końca kwietnia. Oby w maju już zaczęło się wszystko normować i zaczęła wracać normalność
0
@puyol_presidend5 makelele
0
Niby liczba maleje osób chorych, tylko ciekawe czy robią mniej testów czy zaniżają liczbę... Podobno teraz ma być szczyt zachorowań, znaczy od świat przez około 2 tygodnie, mam nadzieje ze już to będzie spadać bo chciałbym wrócić do normalności i wyjść w końcu z kobieta na spacer czy kina.
1
Ktoś mi wytłumaczy czy np siedząc w samochodzie z kolegą mogę dostać mandat stojąc na jakimś parkingu czy np obok zalewu ? Bo już zdurnialem do reszty z tymi przepisami
0
Mam komin sportowy to będzie dobre rozwiązanie, na zimę do gry w piłkę na lato na wirusa
2
@Kaperan1357 mysle ze do konca kwietnia juz powinno to spadac, ale za nim wylecza wszystkich to tak do konca maja