2

@l0Messini noo ja tez bez maski smigam juz wszedzie i jeszcze nikt mi uwagi nie zwrocil, nawet trafilem 3x na panow policjantow i tylko sie spogladali i zaden nie zareagował, oczywiscie w kieszeni nosze, ale to jakby juz naprawde była jakas sytuacja dziwna :D

2

@BinBin nawet szkoda tego komentować, szczyt miał być na poczatku kwietnia później koniec kwietnia, następnie po majowce a teraz na jesieni, gdzie inne kraje które miały dużo więcej zakażeń to podały orientacyjne daty szczytu i im się to sprawdza a w naszych chorym kraju liczą się wybory tylko, po co robi, 25 tysięcy badań jak można robić 10 tysięcy i podawać bzdury do mediów ze liczba chorych spada i wybory można przeprowadzać xd

0

podobno dzisiaj ponad 17 tys testow wykonano, jestem w sumie pozytywnie zaskoczony,bo zazwyczaj oscylowalo to w granichach 10 tysiecy (+/-). wiadomo ze gdyby nie na ślasku w kopalnii ta fala zarazen to zarazonych byloby okolo 150, czyli jednak moze to w koncu sie zacznie wszystko normowac:D

0

@Dzemix111 z tego co slyszalem to pelny s-line to skorzane fotele, wnetrze czarne, boczki i podsufitka, ale to wewnetrz a na zewnatrz to roznie sie mialo, bo niektore wygladaly jak normalne sportbacki tylko mialy listwy na drzwiach s-line i na progach

0

@Dzemix111 ja mam a3 8p z 2007 roku, 170km, srodek w s-sline , fotele skorzane s-line, czarna podsufitka i czarne boczki + audio boss system polecam, ale jest paru takich co nakleją znaczek s-line na progach albo na atrapie z przodu i pisza s-line xd

0

@Rogalson borixon wszystkich pozamiatał, chociaz wiem ze to nie o to w tym chodzi bo cel jest inny


3

@Pitbullx98 dla mojej osoby ronaldinho, dzieki niemu pokochalem barce, na nim sie wychowywalem, roni sprawial radosc z ogladania barcy, oczywiscie leo jest najlepszy na swiecie, ale jednak z dwojga wybieram ronaldinho

0

@KidusFCB pewnie co dwa tygodnie jak bedzie taka sama skala zachorowan albo bedzie malec

2

o ktorej konfa matiego ?

1

Oby połączyli ten 2 i 3 etap i wprowadzili go to pójdę do fryzjera i będę wyglądał jak ksieciunio xd

0

@tobiasson92 poprostu dostosowałem się jak większość ludzi w tym kraju, aby nie dostać mandatu.

0

Pojechałem wczoraj z dziewczyna na spacer nad zalew, co mnie zdziwiło to ze stał radiowóz na parkingu, a młodzież w grupkach 5-10 osobowych popijała sobie piwko, oczywiście bez odstępów 2 metrowych i bez masek bo po co one komu. Posiedzieliśmy po spacerze jeszcze 30 min w samochodzie zaciekawieni czy panowie z radiowozu podejmią jakas próbę rozgonienia towarzystwa niestety sami się rozgonili bo odjechali. Mało tego, podjechaliśmy później po jakieś drobne zakupy do sklepu, a na rynku kolejne zbiorowisko młodzieży co drugi w masce i dziwie się ze w centrum miasta policja ani straż miejska nie interweniuje... Tak się zastanawiam czy czasem przez te etapy odmrażania gdzie z każdym kolejnym będzie więcej atrakcji, społeczność sama nie wyznaczy końca kwarantanny, bo sporo osób się tym jak zauważyłem nie przejmuje i robi to co robiła przed pandemia. Brakuje tylko otwarcia klubów i imprez, ale myśle ze jezeli otworzą galerie, szkoły i kościoły gdzie tam tez są zbiorowiska to i puby i inne lokale rusza...

0

@konrad1661 drugi etap pewnie będzie od poniedziałku tak jak mówili, bo gdyby nie było tak to by już głosili,jutro ma być końca matiego i wszystko wyjaśni

0

@SuperPatsonFCB zamknąć wszystki i otworzyc wszystko, cos w stylu sprzedac wszystkich i kupic wszystkich :D

5

@tobiasson92 dają etapy a i tak robią co chcą i zmieniają zasady kiedy chcą, niby po weekendzie ma być drugi etap i tak stopniowo co tydzień-dwa kolejne etapy w zależności od liczby zachorowań, ale to tez dziwne bo szczyt miał być w swieta a każdego dnia ten szczyt jest przenoszony o kolejne dni, także fryzjerzy i galerie pewnie w wakacje xd

0

@Lopezz80 myśle ze u nas nie ma tyle przypadków i nie będzie, co jest jakby logiczne, prędzej czy później tez liczba tych zakażeń powinna spadać

2

Chiny w piątek 27 zarażonych wczoraj 14 osób, dobrze to u nich zaczyna wyglądać od paru dni, 5 miesięcy czyli od poczatku wybuchu tej epidemii u nich chyba uda im się w końcu wrócić do normalności, u nas z naszym rządem to za 2 lata nie wrócimy chyba xd

0

Te maski i te kolejne etapy odmrażania mi się wydaje ze zostaną szybciej obalone niż nam się wydaje...

0

Siedząc z kolega w samochodzie oczywiście w tych maskach śmiesznych mogę dostać mandat, lub spacerując z siostra oczywiście we dwoje i w maskach to muszę trzymać odstęp od niej 2m ? Bo już tego nie rozumiem xd

0

@Zoker oczywiście siedząc w samochodzie nawet z dziewczyna musimy mieć te śmieszne maski ?

0

Jakbym chciał posiedzieć z dziewczyna w samochodzie to już mogę dostać mandat na jakimś parkingu przy zalewie czy coś w tym stylu?

0

@chosenone dziwne ze w Chinach była dużo gorsza sytuacja i licząc od grudnia dziś mamy piąty miesiąc i u nich sytuacja się już bardzo poprawiła, a my niby byliśmy przygotowani na to...

0

Dwa tygodnie temu mówili ze w okresie świat będzie szczyt wirusa w Polsce teraz znowu słyszę ze w ciągu 10-14 dni będzie szczyt... masakra jakas z tymi przewidywaniami

0

@Bykunn kwestia czasu aż wybadają tych wszystkich co ściągnęli zza granicy, dobrze ze już nie ma powrotów bo zamknęli w niedziele także za 2 tygodnie powinno wszystko spadać,myśle ze od maja wiekszosc firm zacznie funkcjonować to samo kina czy galerie, co by nie mówić nie jest u nas tak zle, chociaż myśle ze 20-25 tysięcy powinno być chorych.No ale tez wiadomo ze to zalezy od społeczeństwa bo nie każdy jest odpowiedzialny

0

No i cyk, wolne do końca kwietnia. Oby w maju już zaczęło się wszystko normować i zaczęła wracać normalność

0

0

Niby liczba maleje osób chorych, tylko ciekawe czy robią mniej testów czy zaniżają liczbę... Podobno teraz ma być szczyt zachorowań, znaczy od świat przez około 2 tygodnie, mam nadzieje ze już to będzie spadać bo chciałbym wrócić do normalności i wyjść w końcu z kobieta na spacer czy kina.

1

Ktoś mi wytłumaczy czy np siedząc w samochodzie z kolegą mogę dostać mandat stojąc na jakimś parkingu czy np obok zalewu ? Bo już zdurnialem do reszty z tymi przepisami

0

Mam komin sportowy to będzie dobre rozwiązanie, na zimę do gry w piłkę na lato na wirusa

2

@Kaperan1357 mysle ze do konca kwietnia juz powinno to spadac, ale za nim wylecza wszystkich to tak do konca maja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?