olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix ja wlasnie postawilem za 50 zl a co tam niech sie dzieje udalo mi sie zlapac po kursie 8
1
a ja z handi -1 zagralem borusie xd no nic moze wsadza 5 bramek i nic nie straca xd
1
Ja tam u niego szybkości nie widzę, dryblingu nie ma, poprostu jest zwykłym przeciętnym graczem, zaraz zostanę zlinczowany ale koles swoje maksimum osiągnął w atleti a 120 mln to złoty interes atleti. Niestety mamy kogo mamy w zarządzie i zamiast ściągnąć szybkiego skrzydłowego to oni ściągnęli następcę Coutinho który na 9 nie pogra a jak gra to go nie widać a na skrzydle za wolny i bez dryblingu, można powiedzieć ze 150 mln za Cou i 120 mln za Antka wywalone w błoto bo skrzydłowych jak nie było tak nie ma.
0
@xavi890 tylko ze suarez 9 a Neymar to skrzydło i całkiem inna intensywność
1
@Sajonara ostatnie miejsce w serie b > mistrz polski, ogólnie gra w serie a, twardej lidze mu pomoże, być może spal spadnie ale jak rozegra 30 meczów w serie a i się będzie wyróżniał to pewnie odezwa się lepsze kluby
0
ginter jaka brama z pietki w meczu z bialorusia
0
dalem w meczu niemcow ze remis pierwsza polowa albo druga myslicie ze jest mozliwe ?:DD jeszcze 10 min pierwszej polowy i wejdzie :DD
1
cos jeszcze hejterzy ?:DDD
0
jakby ktos mial duzo kasy to mozna zagrac sobie anglia-czarnogora obie strzela na live i dorzucic czechy na live rowniez obie strzela no i francja win :DD
2
dawac kosowo utrzymac to :DD
2
cristiano dzis kozak jak zwykle zreszta xd
0
@katalonczyk987 właśnie nie mam płatnego między świetami
0
@Tom0VeB nie lubię takich zabaw jak Ty
4
@itmustbejoke jak wróci to tez będzie leżeć w szpitalu i na rehabilitacjach
0
@macio_944 jak ładna to może dawać ;)
0
@Mat_Cat nie, poprostu między świetami nie pracujemy czyli między wigilia a sylwkiem czyli już tydzień wolnego a od 2 grudnia mam do świat urlop 15 dni (soboty nie pracujemy)
6
@macio_944 dembele,Ansu tez wjeżdżali w tym sezonie jak w masełko i efekt końcowy był podobny ;)
33
@BigShaq to był jego jedyny drybling od 3 lat xd
0
Byle do końca listopada wytrzymać i zaczynam świętować, 4 tygodnie wolnego się szykuje, super info z rana od szefostwa ;)
0
@bafi niee:D ja kupilem odrazu po premierze i zaluje ze kupilem,szkoda ze sie nie da zwrocic, ogolnie to w fife 19 gralem dluzej niz w 20 :D
1
@Kapitan hawk będzie remis
24
@Kapitan hawk nie spuscil, schodzil do szatni z podniesiona głowa :DDD
0
grajcie na live milan z remisem bezpiecznie kurs 3 okolo a kto sie nie boi to czysta dwojka kurs 7.5 , latwe pieniadze
0
@Kapitan hawk ja juz zagralem milan lub remis za 200 zl po kursie 2,5:D
0
teraz jakby juve przegralo to cris zrobi tam armagedon, chociaz juz teraz zrobi xd
0
wejdzie dybala oraz douglas costa i jakims cudem wsadza brame;/
1
betis brawo dawac z nimi :DDD
0
milan ale poklepal ale szczesny super interwencja
2
liverpool nie wygral ligi dawno to ich pchaja :DDD
0
przeciez to jest karny...