0

@bixmix ja wlasnie postawilem za 50 zl a co tam niech sie dzieje udalo mi sie zlapac po kursie 8

1

a ja z handi -1 zagralem borusie xd no nic moze wsadza 5 bramek i nic nie straca xd

1

Ja tam u niego szybkości nie widzę, dryblingu nie ma, poprostu jest zwykłym przeciętnym graczem, zaraz zostanę zlinczowany ale koles swoje maksimum osiągnął w atleti a 120 mln to złoty interes atleti. Niestety mamy kogo mamy w zarządzie i zamiast ściągnąć szybkiego skrzydłowego to oni ściągnęli następcę Coutinho który na 9 nie pogra a jak gra to go nie widać a na skrzydle za wolny i bez dryblingu, można powiedzieć ze 150 mln za Cou i 120 mln za Antka wywalone w błoto bo skrzydłowych jak nie było tak nie ma.

0

@xavi890 tylko ze suarez 9 a Neymar to skrzydło i całkiem inna intensywność

1

@Sajonara ostatnie miejsce w serie b > mistrz polski, ogólnie gra w serie a, twardej lidze mu pomoże, być może spal spadnie ale jak rozegra 30 meczów w serie a i się będzie wyróżniał to pewnie odezwa się lepsze kluby

0

ginter jaka brama z pietki w meczu z bialorusia

0

dalem w meczu niemcow ze remis pierwsza polowa albo druga myslicie ze jest mozliwe ?:DD jeszcze 10 min pierwszej polowy i wejdzie :DD

1

cos jeszcze hejterzy ?:DDD

0

jakby ktos mial duzo kasy to mozna zagrac sobie anglia-czarnogora obie strzela na live i dorzucic czechy na live rowniez obie strzela no i francja win :DD

2

dawac kosowo utrzymac to :DD

2

cristiano dzis kozak jak zwykle zreszta xd

0

@katalonczyk987 właśnie nie mam płatnego między świetami

0

@Tom0VeB nie lubię takich zabaw jak Ty

4

@itmustbejoke jak wróci to tez będzie leżeć w szpitalu i na rehabilitacjach

0

@macio_944 jak ładna to może dawać ;)

0

@Mat_Cat nie, poprostu między świetami nie pracujemy czyli między wigilia a sylwkiem czyli już tydzień wolnego a od 2 grudnia mam do świat urlop 15 dni (soboty nie pracujemy)

6

@macio_944 dembele,Ansu tez wjeżdżali w tym sezonie jak w masełko i efekt końcowy był podobny ;)

33

@BigShaq to był jego jedyny drybling od 3 lat xd

0

Byle do końca listopada wytrzymać i zaczynam świętować, 4 tygodnie wolnego się szykuje, super info z rana od szefostwa ;)

0

@bafi niee:D ja kupilem odrazu po premierze i zaluje ze kupilem,szkoda ze sie nie da zwrocic, ogolnie to w fife 19 gralem dluzej niz w 20 :D

1

@Kapitan hawk będzie remis

24

@Kapitan hawk nie spuscil, schodzil do szatni z podniesiona głowa :DDD

0

grajcie na live milan z remisem bezpiecznie kurs 3 okolo a kto sie nie boi to czysta dwojka kurs 7.5 , latwe pieniadze

0

@Kapitan hawk ja juz zagralem milan lub remis za 200 zl po kursie 2,5:D

0

teraz jakby juve przegralo to cris zrobi tam armagedon, chociaz juz teraz zrobi xd

0

wejdzie dybala oraz douglas costa i jakims cudem wsadza brame;/

1

betis brawo dawac z nimi :DDD

0

milan ale poklepal ale szczesny super interwencja

2

liverpool nie wygral ligi dawno to ich pchaja :DDD

0

przeciez to jest karny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?