0

bielik niby w 2 angielska a lepiej sie porusza od krychowiaka i nie trzyma tej pilki tyle co krychowiak..

1

@Khajio ma dobrych nauczycieli np. roberto,suarez,busi oni po stracie pilki tez podnosza reke i leca do arbitra :D

7

@Kamilos84 wejdzie 34 letni kuba a i tak bedzie najlepszy wzgledem naszych zdolnych mlodych skrzydlowych :D

0

brawo krycha, forma jest, ale tylko w lidze rosyjskiej :D

0

Koledzy i koleżanki, potrzebuje jakiegoś sklepu online gdzie kupie oryginalne buty nie podrabiance, przeglądam na Allegro jest multum rożnego rodzaju obuwia i nawet są o polowe tańsze niż w sklepach stacjonarnych u mnie nike/adidas, ktoś może ma sprawdzona stronę z butami wyżej wymienionych marek która może polecić i jak zamówię to nie przyjedzie jakaś podróbka ? Ślicznie dziękuje za pomoc z góry ;)

14

hahaha nie wazne ze naplul na nasz klub, liczy sie aspekt sportowy a neymar jest takim kozakiem ze dzieki niemu wygramy LM na 200%, ja bym wyplacil premie a za rok podpisal z nim kontrakt warty 60 mln za sezon, tuz to crack i kocha ten bo to jego drugi dom xd

1

Może przez rok Neymar zdobędzie się na odwagę i publicznie przeprosi ze nasral na nasz klub dwa lata temu i chciał zrobić z ludzi pracujących tam idiotów zgarniając pensje za podpis pod nowym kontraktem, bo teraz miał 3 miechy i nie widziałem żadnego oświadczenia potwierdzającego aby coś zrobił w tym kierunku. Mega ulga ze okno się skończyło a ten dzieciak tam będzie siedział przez najbliższy rok, wole oglądać pereza,dembele czy antka na skrzydle niż mordę tego brazola, oczywiście rozumiem tez ze na tej stronie dla osób niektórych sa ważniejsze rzeczy niż to ze neymar olał ten klub np zdobycie PK które by nam zapewnił Neymar przychodząc tutaj albo LM której byłby 200% gwarancja xddd

0

@plesniak Ty musisz cały czas wyć o tego dembele i o to ze neymar nie przyszedł ? Nauki nie masz bo z tego co się orientuje rok szkolny Ci się zaczął...,

0

@MESSIah16 popieram, 170 mln za gościa który jest dostępny przez pół sezonu bo później idzie w melanż na urodziny siostry i wraca w wakacje to stanowczo za dużo, mamy Antka,Leo,Suareza wyzdrowieje Dembele, Perez pokazał ze moze grać spokojnie ze średniakami z La Ligi, Fati myśle ze dużo lepiej by się prezentował jak Lei będzie grał na skrzydle ktory umie obsłużyć podaniem, szkoda tylko ze nie udało się sprzedać Rakiticia za 50-60mln bo to był ostatni moment ze względu na kontrakt ktory wygasa za dwa sezony

2

u nas by nie pogral za wiele jak wroca wszyscy kontuzjowani, dobra opcja moze nie polamie sie i uda sie go sprzedac za rok za wieksza sume, chociaz znajac zycie to pare dobrych meczy zagra i zerwie wiezadla;/

0

@Barcamoja suka nie da, pies nie weźmie ;) także to tylko świadczy o tej Wandzie ;)

0

tak mysle, troche to smieszne i zostane zjechany ale juz wolalbym teraz odejscie Valverde i danie szansu komus do konca sezonu, nawet takiemu Wengerowi, styl gorszy by nie byl a i pewnosc ze mlodziki pograja wiecej, a tak jak wroca weterani to zostana mlodym gierki w barcy b

0

co ten orlowski gada, przeciez bramka wina pereza semedo kryl w srodku prawdilowo..

47

neymar by to wybronil

0

@VIPER2712 na liverpool to bedzie messi, antek, suarez, dembele,de jong

3

jezeli dzis znow zagramy ładnie i skutecznie z rafinhia oraz perezem z przodu to nie widze sensu sprowadzania neymara za wszelka cene, ale Ivana to bym sprzedal mimo ze z ławki to super wzmocnienie ale kontrakt sie konczy i to ostatni moment zeby cos zarobic a nie jakies 10-20 mln..

0

@adambądkowski93 kurde czyli jest jeszcze szansa żeby nasi zakontraktowali neymara myślałem ze dziś z końcem wakacji będzie już po ptokach xd

0

@Smecik10 już lepiej jakby nasi powalczyli o kyliana, dużo młodszy jest daliby ze 3 zawodników ze 150 mln i może by się ugięli za rok wydaje mi się ze może suarez odejść, semedo (jeżeli znów nie odpali), dembele może, rakitic także tych kart przetargowych kilka będzie

0

Okienko się zamyka dziś o północy ? Czy dopiero jutro ??

0

@Homeopata8989 wydaje mi sie ze to juz po giorgio, wiek robi swoje, 35 lat wypada na caly sezon praktycznie, kiepsko to widze

0

az dziw bierze ze Modric nie wygral przeciez na mundialu wybiegal tyle meczy w pelnym wymiarze czasowym juz nie wspomne o dogrywkach : D

0

@Encore byl, we francji franzuc byl wielbiony a nie on :) w barcy bedzie tez za leo :)

3

jednak wraca, woli byc w cieniu messiego niz mlodego francuza :D

1

@lambard modle sie, jak sie nie dogadaja to ide w niedziele do kosciola

1

@BarcaInfo są sprawy ważne i mniej ważne brawo dla prezydenta i liczę ze jednak przedstawiciele nie podołają

1

fati,firpo, arthur na boisko proszeeee

3

wlasnie dlatego 20 mln to super okazja za rafinhie :D

1

rafa dobrze ze sie nie polamales :D

1

najlepsze jest to ze w drugiej polowie zejdzie rafinhia,de jong i pewnie perez xdd

1

Busi wrocil na swoj poziom niech on juz lepiej skonczy kariere juz lepiej rakitic na spd niech gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?