olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer mam nadzieje bo patrzac na leo to bardziej sie wydaje ogarniety od tego goscia na lawce, przeciez on dopiero dwa sezony walczyl na 3 frontach bo zazwyczaj skupial sie na utrzymaniu w lidze z bilbao
0
z takim skladem i takim wybitnym trenerem mysle ze mozemy sezon skonczyc jeszcze w grudniu, on dostanie glupawki jak zobaczy tyle ofensywnych graczy
0
nawet jak sciagniemy jeszcze Neymara to i tak nic nie wygramy bo mamy trenera jakiego mamy
0
my psg rakiticia oni nam neymara + 100 mln ?
1
@IronSanHybrid borixon,zetha,qry, zabson z opoczna i reto z warszawy ale zabson czesto w kielcach jest u borixona takze nie wiem czy nie mieszka w kielcach
1
@IronSanHybrid czilwagon czilwagon czilwagon on zważył to wagą,
chlopaki fajne chlopaki odemnie z kielc :D
9
@kkbarca za guardioli to on by gral juz polowe meczow ligowych to samo sie tyczy aleni, no ale coz jak my sterczymy po uszy z rakieta,vidalem i busim xdd
8
erni chce pobic rekord i w grudniu juz zakonczyc sezon, on nadal mysli ze prowadzi bilbao i graja na jednym froncie xddd
sklad na sezon:
mats
roberto-pique-lenglet-alba
arthur-busi-rakitic
messi-suarez-griezman/coutinho
0
@kkbarca wydaje mi się ze pewnie z soldiciem zawalczy, bo nie ma w sumie rywali na poziomie robocopa , ogólnie patrząc to wydaje mi się ze ten powrót to bardziej aby odciągnąć uwagę od tego co się stało z nim w ostatnim czasie i tych negatywnych spraw, jednak w każdym wątku jest ziarnko prawdy i wątpię aby właśnie mamed nir miał nic wspólnego z tymi przekrętami, skoro jego brat czy kim tam dla jego był ten aslambek tez miał wyrok
0
@BarcaInfo niech go kontuzje omijaja i niech wraca do formy bo potrzebujemy tego dzika na obronie a nie zajmowac sie de ligtem
0
@JaSzymon pisalem to od zawsze, messi to wybitny zawodnik ale kapitan z niego bardzo slaby w barcy jak i w reprezentacji argentyny, zaraz zostane zlinczowany, ale leo nie powinien nosic opaski w reprezentacji a juz napewno nie w barcy, nam potrzebny jest kapitan z tzw ikra, jedyna sensowna opcja wydaje sie Pique albo MAtS w reszcie niestety nie widze kogos kto bylby zblizony do naszej legendy Puyola
1
@kamilop albo sane to by bylo sztosiwo, leroy by tak chodzil na skrzydle w hiszpanii ze masakra
24
@BarcaInfo prawie 10 mln
0
@D10SLEO nie zdziwię się jak zarząd na to pójdzie tylko zapłacą z 50-100 mln bo to banda nieudaczników
0
@bartekmess właśnie przez takich jak neymar i wy ten klub zaczyna schodzić na psy, on nasral na nasz herb i wytarł flaga tyłek i jeszcze 25 mln chciał za podpis a teraz mamy go szanować i kochać, to samo antek nakręcił jakiś śmieszny film gdzie z nas zadrwił a niektórzy obu chcą xd dla mnie troszkę inne wartości się liczą ale widzę ze jednak tylko dla mnie
0
@Jakchcesz lepszy on niż ten zdrajca który ma 28 lat a mózg 11 latka,
nie zniosę jego widoku w naszej koszulce po tym jak nasral na nasz piękny klub
1
Miałem koszmar, Neymar do nas wrocil, oby to nie była prawda już wolałbym aby grał Cou i Dembele na napadzie niż ta samozwańcza bogini brazylijska...
1
@jacobFCB pila wybierz sobie ktory chcesz odcinek
2
@Gaucho jeszcze tylko Bartomeu i mozna wracac do tradycji i reaktywowac szkolke.
0
@Grzesior667 w Polsce nie ma rapu
1
@Rini_Cule może z tym co wygrał z materla askhamem, tylko nie wiem czy to ta sama waga
0
@Kuczek właśnie on często dodaje foty jak jest we Francji i nie może się zakochać, oby zarząd go naprowadził albo może już to zrobił i teraz będzie wierny PSG na chociaż 3-4 lata
0
@bixmix ja tam pójdę wesolutki do pracy nawet jak Brazylia awansuje bo tam gra również dwóch naszych piłkarzy ;)
32
Po co nam młodzi jak Rakitic będzie grał jeszcze 15 lat i może dojdzie Parejo to będzie duet niczym Xavi i Iniesta
54
@semafor wstyd za takich kibicow jak Ty, koles ma wiecej ikry niz nasza cala pomoc w zeszlym sezonie, mimo ze nie jest wirtuozem to nadrabia charakterem i tacy tez sa potrzebni, a ty takie glupoty piszesz, a koles ktory wysral sie na nasz herb i wytarl tylek flaga jest tu porzadany jak zbawienie jakies...
14
brawo Vidal widac ze dal do zrozumienia ze nie wszyscy sie podniecaja jego powrotem, mamy dembel,coutinho dojdzie na 90% antek + de jong do linii pomocy, priorytetem powinien byc zmienik solidny dla grubego i obronca lewy dla alby...
0
Nie rozumiem czemu Barca nie interesuje się Sane, młody ograny już w dobrych klubach u nas na skrzydle by robił robotę, a jak nie to można by go sprzedać i jeszcze zarobić, to im się uwalilo ściągać Antków 28 letnich i Neymarow 27 letnich.
0
Faken, miało padać a tu słońce zaczyna wychodzić ;/ Szkoda kurde bo powietrze było by troszkę chłodniejsze
31
@Jarema2000 ja bym mu kupil fiata punto najlepiej w gazie to bedzie jezdzil oszczedniej
0
to co neymar i antek juz są blaugrana? ktos moze sie orientuje ? bo pamietam wpisy w tamtym roku w maju ze antek juz jest blaugrana nie ma sie co martwic :D