3

Nie wiem jaka jest logika celowania w droższego i starszego Louisa Diaza , kiedy Nico sporo młodszy jest do wyciągnięcia za nizsze pieniądze i jeszcze tak fajnie chodzi w reprezentacji z Laminem. Mam nadzieje ze to tylko gra medialna Barcy a finalnie to jednak Nico przyjdzie na lewe skrzydło.

1

a potem będzie ... Joan... Joan... coś Ty wymyśli z tym Rashfordem ?!?
Joan: Miało być tanio?... jest tanio... miało być dobrze?... jest tanio xD

1

Myślę że w obecnej sytuacji ilości spotkań w sezonie , nawet nie ma co patrzeć na jakiegoś zawodnika jako etatowego rezerwowego. Raphinia mógłby grać np w środku za napastnikiem, gdzie często radzi sobie lepiej nawet niż na skrzydełku. Szukają tam kogoś na lewą stronę ale pewnie priorytetem jest darmowy Rashford

0

@Jakchcesz a jak głosowałem na Mentzena w pierwszej turze i teraz idąc na mniejsze zło chcę głosować na Trzaskowskiego, to dalej "nie powinienem iść na drugą turę"?

1

No to zaczyna się okno wystawowe: Pau Victor i Hector Fort

Ansu Fati już nawet nie jest na wystawie, bo wiadomo, że na niego już nikt się nie nabierze xD

3

Patrząc na świadomość polityczną Polaków i zwykłą wiedzę na poziomie WOSu w szkole podstawowej to ja osobiście trzymam kciuki za jak najniższą frekwencję w wyborach tych i każdych kolejnych. Do wyborów powinni chodzić tylko ludzie świadomi tego co robią i na kogo głosują

0

@DonAndresFCB kruca fiks .. faktycznie, tak się schował, że go nie widziałem xD

3

cofnąłem sobie powtórkę, tam jest spalony przy asyście i to konkretny.

0

Bardzo cieszy to, że pojawiają się nieoczywiści zawodnicy, którzy nie tylko są zadaniowcami, ale też mają papiery na bycie prawdziwymi filarami drużyny. Takim zawodnikiem stał się na pewno Eric Garcia, zawodnik już skreślony, niechciany, odsyłany do Girony.
W przyszłym sezonie wrócą Casado i Bernal do środka pomocy, pytanie w jakiej formie ten ostatni. Wczorajszy mecz pokazał dobitnie, że Araujo jest jedną nogą poza klubem i trzeba zrobić wszystko, żeby zawitał tu Tah, albo inny solidny środkowy obrońca, bardzo tego potrzebujemy. Można być pod formą jak Urus, ale trzeba mieć odpowiedni mental, waleczność, ten chłop to sabotażysta.

Szkoda tej LM, w takim gazie powinna zostać zdobyta i dla mnie to kolejna Liga Mistrzów, której nie wygrywamy na własne życzenie, po między innymi dwóch zawalonych przez Valverde.

11

Najgorsze jest to, że jak zwykle nie da się z tym nic zrobic, jeśli w grze jest Real Madryt. Tak jak nigdy nie są w stanie zawiesić ich zawodników na tyle meczy co powinni, tak samo tutaj nikt nawet finalnie nie pierdnie przy tym. Stronniczość, kradzieże, które widzi cały świat, a finalnie zawsze uchodzą na sucho.

0

Sędzia dzisiaj bardzo dużo zrobił dla Realu .. jakby wywalił TooMuchMoney a to dzisiaj mógłby być naprawdę jakiś historyczny wynik.

0

@Encore eee no z takim Realem taki mecz to nie sztuka … jakby z Leganes taki wyczyn zrobił albo jakim Valladolid to możnaby się zachwycać xD

0

Moim zdaniem noty powinny jeszcze bardziej uwypuklić to że Gerard Martin po prostu dał radę i zanotował solidny występ z dwoma konkretami w postaci asyst. Szarpał na tej lewej stronie jak dzik, był aktywny. Podobnie dobry występ dla Eric również z mocnym konkretem chociaż prawda jest taka że powinien mieć dwa konkrety i dwie bramki po tym meczu. Araujo nje zapracował nawet na tę dwójkę. Olmo rzeczywiście słabiutki, to Fermin powinien zagrać od pierwszej minuty a Dani wejść w drugiej polowie. Najgorsze jest to, że katastrofa przyszła nie z tej strony gdzie wszyscy się spodziewali. Do dzisiaj trudno uwierzyć że na boisku o tyle gorsza drużyna awansowała , ale cóż :.. to są właśnie Włosi.

0

@Tomek54321 dlatego ja nie mówię nigdzie, że to był faul czy nie był faul tylko mówię o samym fakcie dyskusji. Z żołtą kartką Mkhitariana okazało się że przygapiłem i się wypuściłem, bo gdzieś w głowie zanotowałem tę wcześniejszą, którą dostał Turek.

1

@Bocheno1 Aaaa pozwoliłem Synowi oglądać i tak trochę go ogarniałem przy tym meczu stąd uwaga spadła.

2

@Danny Gaucho ok to ja tego nie wyłapałem … no to nieaktualne, zrobiłem z siebie dzbana

1

Faul na Martinie, karny Yamala , karny na Lautaro … a tymczasem niewiele mówi się o najbardziej oczywistym błędzie Marciniaka. Po faulu na Yamalu nieważne czy w polu karnym czy poza polem karnym Mkhitarian za to wejście w nogi powinien wyłapać oczywistą drugą żółtą kartkę i Inter kończyć mecz w dziesiątkę. Tam trwają dyskusje, a tutaj rzecz która dla mnie nie podlega żadnej dyskusji.

0

@Criss18Barca Czechy Niemcy na Euro w 1996 ;)

0

Może opętał go ten sam nieczysty duch, który wcześniej wstąpił w Longleta.

0

@partymaker być może … być może kontakt był niewielki … ale wypadało się chociaż pochylić nad tą sytuacja i ją rozstrzygnąć. Moim zdaniem i wielu innych sytuacja była co najmniej stykowa.

0

@robsesh chciałbym żebyśmy chociaż takie sukcesy mieli w ostatnich latach.

19

Sędziowanie Marciniaka bardzo dobrze podsumował Hansi Flick : wszystko 50/50 sędziował na korzyść Interu i to te detale decydowały. Żałosne było to że nawet nje sprawdził faulu na Martinie co powinien dostać sygnał z VARu i lecieć oglądać. Żałosne było to że nie dał karnego kiedy sytuacja była taka że to druga noga faulowała wchodzącego Yamala. Już kiedyś wyszedł z niego ten Madryt którego fanem jest co powszechnie wiadomo. Nie powinien tego sędziować w ogóle… jak tylko zobaczyłem że to on będzie gwizdał to wiedziałem że będą z nim jaja. Taki sędzia powinien wznosić się ponad własne sympatie.

0

@Arcybiskup przepraszam ekscelencjo, to było niestosowne :(

4

A ktoś jeszcze ogarnął, że właśnie Indie uderzyły na Pakistan i właśnie wybuchła wojna dwóch krajów posiadających broń jądrową ?

0

@DeXt3rVeB Wielki szacunek dla Martina. Godny zmiennik Balde , nie materiał na pierwszego LO Barcy ale na ławkę i minuty zasługuje. Ten z tyłu do sprzedania najlepiej do United a później do jakiegoś Lille

9

Araujo osobiście przegnał nas po raz drugi z Ligi Mistrzów. Taka prawda

2

Po dzisiejszym meczu o ile mogę jeszcze docenić Martina bo się chłop starał i moim zdaniem w kluczowej akcji był faulowany czego Marciniak nie raczył sprawdzić to takiego Forta dobitnie widać dlaczego chłop nie gra nawet ogonów. Fatalny był. Oby to się nie przeniosło na końcówkę sezonu i klasyk.

2

Araujo i Liga Mistrzów to nie jest dobre połączenie.

0

Ja nie wiem czy z tej wycieczki nawet Flick jest w stanie wrócić

0

Wystrzymac pierwsze dziesięć minut i się rozkręcić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?