panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys w tym roku Malta w lipcu... boję się tego słońca...
1
Mam nadzieję że to tylko kaczka dziennikarska, ale jeśli nie to ocalić nas może tylko … Arsenał Londyn.
0
Jakie typy na dokładny wynik Portugalii z dzielnymi Uzbekami ?
20
tak sobie wczoraj popatrzyłem na różnicę między Julianem Alvarezem a 39 letnim Messim. Alvarez miał piłkę na skończenie i obił bramkarza, a co zrobił Messi... on po prostu szarpał piłkę między obrońcami i też obił bramkarza, ale później dopadł do niej jak rotweiller. Ja nie porównuję nawet piłkarza, za którego chcą dać 130 mln do prime'u Messiego, ale do gościa który jest u końca kariery i ma litości...39 lat.
W życiu nie dałbym takich pieniędzy... Alvarez to dla mnie kolejny Jao Felix, tylko droższy... wiecznie niespełniony i wiecznie nie w tym klubie który umie wykorzystać jego potencjał.
0
@Soetie dzięki, to jest konkret. Szukałem zdementowania info o tej umowie o której wspominałem i nigdzie nie znalazłem. Ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości
1
Austriacy wyglądają jakby grali na czas i pasowało im to 0:1
0
@maikeru kiedyś już w 2002 Liverpool wykupił graczy Senegalu. Później był problem co z nimi zrobić.
0
@hubert874 stawiam2:0
1
@doc taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża.
0
@Soetie gdzie "było nagrane" ?
a drugiej części to sorry, ale nie zrozumiałem... to brzmi jak bełkot i stos bredni. Trzeba czasem zastosować podmiot i orzeczenie w zdaniu, żeby nadać mu jakieś konstrukcje i odpowiednie brzmienie.
2
jedno jest pewne: filary naszej defensywy, a jednocześnie jedyne pewne "transfery do obrony" Araujo i Christensen po MŚ będą wypoczęci i w poczuciu, że jeszcze wiele mogą dać temu klubowi xD
0
@NeroTFP1 nie odprowadził podatku na wynagrodzenie 29-letniego ordynatora z Warszawy? Co za wrzód na zdrowym organizmie narodu.
0
@Soetie ciekawe jest to, że podajesz przykład rozdawania autografów na zgrupowaniu, gdzie zapewne umowa z firmą z którą wszedł we współpracę nie obowiązuje. Podpisał umowę marketingową i nie rozdaje autografów w ramach działalności dla klubu, pisało o tym Mundo Deportivo a nie dziennikarzyna z koziej dupy. Umowa nie obejmuje fotografowania się z kibicami, ale w ramach pamiątek nie podpisuje koszulek i nie daje autografów. Reprezentacja to reprezentacja.
Ja rozumiem, stulejarskie bronienie swojego idola, ale trochę obiektywizmu i faktów nie zaszkodziłoby zdrowiu.
2
mam nadzieję, że to tylko bzdury, bo każdy klub powinien mieć "plan B". Już nam troche tych zawodników pouciekało, ale są cały czas MŚ i nowe nazwiska jak Undav wypływają... tymczasem my za 150 mln chcemy mieć rezerwowego Argentyny xD
4
@BorzyKrzys mi się czasami wydaje że jeden użytkownik Rambli z żółtą koszulką w avatarze to Arłukowicz xD
1
@Criss18Barca no nie jestem w stanie kibicować drużynie w której gra Valverde … no niestety
4
@Comentateiro brak Polski nie jest taki zły… jest komu kibicować
0
@Soetie nie wzięło się to z niczego. Miał moment taki że zaprzestał tego robić i zostało to zaobserwowane przez otoczenie. Po dali krytyki wycofał się z tego. Chodzi jednak o sam pomysł i podchwycenie tego.
0
No i robi. Organizuje kontrowersyjną imprezę osiemnastkową z karłami, odmawia podpisywania koszulek fanom, żeby zarobić na tym jeszcze więcej. Sodóweczka już poszła do głowy, szkoda… mentalnie nie poszedł w ślady Messiego, Iniesty, Modrica, Kroosa czy Ronaldo, bliżej mu pod tym względem do Viniciusa czy Mbappe. Może zwyczajnie tacy są współcześni piłkarze? Trudno powiedzieć. Wciąż są normalni, zdrowi mentalnie zawodnicy jak Pedri
2
@turhiay tak, tak, dlatego napisałem „dzisiaj” :)
21
@Borneo dopiero 12:30 a już wiadomo że dzisiaj nikt nic głupszego nie napisze.
2
@GeneralXavi i na tych mistrzostwach pierwsza czwórka może być nieoczywista. Zupełnie nie zdziwiłaby mnie tam Japonia, USA czy Norwegia. Piłka nożna pokazuje ze staje się jeszcze bardziej wyrównana niż cztery lata temu, a przed faworytami już nikt się nie kładzie czekając na najniższy wymiar kary. Już turecki potentat jedzie do domu m, za chwilę może do nich jeszcze ktoś dołączyć. Faworyzowana Hiszpania też jest dużo słabsza niż była na ME. Niekwestionowana wydaje się póki co Francja. Tam siłę widać na każdej pozycji.
1
@MichuZ44 Barca od dwóch sezonów pokazuje, że wielkie transfery to nie wszystko. Atleti i Real nie potrafią tego załapać. Obrona z Gerardem Martinem i Pau Cubarsim krytykowana w całym sezonie straciła jedną bramkę więcej niż Real i dużo mniej niż materace. Transfer obrońcy się przyda i jest potrzebny, to na pewno, ale to nie wszystko.
0
@bartrko to też jest jakiś pomysł. Mówiłem że na Mistrzostwach pojawia się piłkarze nieoczywiści przed rozpoczęciem Mistrzostw. Undav zagrał super sezon dla Stuttgartu. Obecna cena w Transfermarket to 22 mln. Z pewnością cena wzrośnie po turnieju ale nie jest już młody, ale jeszcze parę lat ładnych może pograć na poziomie.
1
Barca powinna czym prędzej się Undavem zainteresować :) zanim gdzieś padnie słynne „here we go”
1
Nie ma się co ze Szwedów śmiać…. Też byśmy tak skończyli xD
0
Za chwilę pozostanie im Juan Miranda z wychowanków, bo Oleguer i Beletti za starzy xD
1
@GeneralXavi laska dobra jest... nawet na Rambli naczelni Tuskomaniacy jakby się nieco wyciszyli, albo zbierają geriatryczne siły do zmasowanego kontrataku xd
1
@Roobo Kierwiński to już sam nie wie kiedy jest trzeźwy.
Tę ekipę rządzącą ze świata "elyty" nalezy jak najszybciej usunąć i zakopać pod ziemią, aby nigdy już więcej nie nastali i nie odrodzili się.
0
Barcelona interesuje się Van de Veenem ? To cyk… jutro padnie słynne „here we go” i Van de Veen w Realu xD