3

@ACMaldini3 najlepiej do jakiejś ligi której nie transmitują, albo gdzieś daleko w ciemność, zapomnienie, gdzie pamięć o nim zaniknie

1

@szymonekk a Darek Dutka będzie tam czyścił drugą linię xD

13

Co by nie powiedzieć… kiedyś mając do wyboru Dembele i Mbappe Barca wybrała przyszłego zdobywcę złotej piłki xD

4

Jeśli w Barcelonie zaczął panować optymizm co do rozstrzygnięcia to ja gaszę światło i idę spać.

1

Vinicius nie powinien w ogóle być klasyfikowany. W poprzednim roku był mierny. Lewy za nisko… ale ważne są trzy pierwsze miejsca.

15

tak czułem jak tylko gdzieś podali "że panuje optymizm"

1

jeśli pojawił się optymizm, to będzie trzy miesiące z obsuwą dwutygodniową xD wróci poszukując optymalnej formy na 1/8 finału LM jak znalazł xD

0

@draxidox właśnie dlatego szlak mnie trafia jak czytam opinie w stylu "to nigdy nie będzie zawodnik na miarę Barcelony" ... podobne zdania czytałem i czytam wciąż na temat Gerarda Martina, a gość rośnie w oczach i zyskuje pewność siebie. Eric to już format europejski i niesamowicie wartościowy, uniwersalny zawodnik, który niemal każdą pozycję w obronie osadzi i nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.

W odróżnieniu do zawodników którzy "nigdy nie będą na poziomie Barcelony" po drugiej stronie lustra mamy De Jongów i Jao Felixów, Andre Gomesów, Griezmanów, na których do dzisiaj czekamy aż "odpalą" ale za to mają "papiery na grę w Barcelonie"... Czas pokazał, że naprawdę nie można nikogo nigdy skreślać. Czasami piłkarz potrzebuje odpowiedniej ręki trenera by stać się "panem piłkarzem".

2

@Herato póki co rumieńców nabiera rywalizacja Mbappe-Ferran .. prowadzi Francuz (5 bramek w pięciu meczach), ale Ferran jest tuż za plecami (4 bramki w pięciu meczach)... czekamy co będzie dalej :D

1

@kamillek88 to umówmy się na duet Marciniak&Sommer

0

Obawiam się, że w tym roku zwycięzcę Złotej Piłki wyłonił Jan Sommer...
Ale paradoksalnie... może to i tak lepiej ;)

1

@skakun95 jak go spotkam to przekażę xD

2

Można się nabijać z Laporty i jego „dźwigni”, ale czy ktoś sobie wyobraża Barcelonę i ostatnie dwa mistrzostwa Primera bez Kounde Roberta czy Raphinii? Prawda jest taka że utrzymały nas w czubie przez te ciężkie lata… nie sądzę by Jutglia, Abde czy Mingueza wystarczyliby nam na pierwszą trójkę w lidze… o LM to ja nawet nie wspominam.

0

@Damiain Pjanic, Arthur Melo, Murillo i perełka Douglas

0

@barteq a i tak podziękuję xD

0

Było po dzisiejszym meczu „najlepsze, najgorsze”?

0

Beka z tego Martina już kolejny sezon a to niezły piłkarz się z niego wyrabia.

1

Hansi nie wygląda na zdziwionego xD

1

Niedobrze … wchodzi Woldemord … dobrze że Pedri wygląda trochę jak Harry Potter

2

Albo mam telewizor do wymiany albo Rash strzelił bramkę xD

2

Ale bym sobie takiego Beniteza w Realu obejrzał … xD

0

@Herato ja tylko rzucę jeszcze jedno nazwisko : Kepa i wszystko jasne xD

0

Najbardziej żal, że tego bramkarza nie możemy zobaczyć z parą stoperów z zeszłego sezonu. Ależ to by były tyły.

2

Szwagry kupiły takiego bramkarza którego można traktować jak super napastnika… bo dzięki niemu wreszcie nie musimy strzelać 5 bramek by wygrywać mecz.

4

@PatrykBarca A po podniesieniu akcyzy państwo na tym zarabia jeszcze więcej. To jest krótkowzroczne patrzenie na cały problem. Akcyza nigdy nie wyrówna i nie zrekompensuje społecznych skutków picia alkoholu, nie wspominając już o jego ofiarach. Interesem państwa, społeczeństwa i jednostek samych w sobie jest jak największe ograniczenie lub wyeliminowanie picia alkoholu.

19

@tbas ja jestem zwolennikiem zakazu sprzedaży alkoholu przede wszystkim w godzinach porannych czyli prohibicją do godziny 12, szczególnie alkoholu w postaci małpek. Pracowałem ostatnio przy dużym badaniu dotyczącym łotania w pracy... nawet sobie nie zdajemy sprawy, jak ludzie "walcząc ze stresem" popijają sobie małe ilości aloholu w pracy, a gdzie zaczyna się to już alkoholizmem. Wystarczy rzucić okiem na poranne kolejki w Żabkach.

0

Czuję Bernala od pierwszego gwizdka. Flick lubi nieoczywiste rozwiązania, czasami mam wrażenie, że facet rano siada do przeglądu prasy i typowanych składów i ustawień i wykreśla takie możliwości z głowy.

0

@RobsonPL no takie poszło info oficjalne, bo w zasadzie jak inaczej mieli to wyjaśnić. Jak szambo wybiło to trudno, żeby oboz Laminea powiedział że wzięli osoby z upośledzeniem żeby sobie ubarwić imprezę, a z kolei karly że dali się zatrudnić bo dobrze płacili. To w tym przypadku śmierdzi z daleka.

1

@RobsonPL no z tego co czytałem, to w Hiszapnii jest zakaz tego typu "serwisu" na eventach, gdzie ludzie nawet dobrze opłacani mają oferować swoje kalectwo dla gawiedzi celem wyśmiewania. Zamknij oczy, weź oddech, usiądź i zapytaj się uczciwie sam siebie w duchu, czy to normalne i zdrowe, że 18-latek sięga po tego typu "rozrywkę" przypominającą bardziej średniowieczny cyrk ?
Co do słów Lamina, interpretować je można różnie, tu się zgadzam, ale nawet Flick dał mu "pstryka w nos" za taki tekst.

4

@RobsonPL zatrudnianie karłów na imprezę urodzinową, by uświetniły widowisko
wypowiedzi takie jak "Jeśli nie wygram wielu Złotych Piłek, to dlatego, że nie chciałem" jeśli to nie jest dla Ciebie odklejką to warto się zastanowić co nią jest... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?