11

Trzeba przyznać, że od klasyku vinicius pięknie stopniowo niszczy ten Realik od środka haha. Alonso stracił tam już jakikolwiek autorytet.

1

@Tasde Ogólnie Perez ściągnął trenera co opiera grę na pomocnikach, a nie kupił mu żadnego rozgrywającego XD. Oni tam niby hajs mają i w ogóle, ale w ostatnich latach budują zespół jak Bartomeu.

0

Widzę, że ten potężny Guler coś szybko przygasł ;)

1

@damianex10 Trochę pomieszałeś z tymi wynikami

1

@Stinger_ Nikt mądry i znający się na piłce tak mówi

6

Mamy lidera grając większość meczów bez 3 najważniejszych piłkarzy. My sezon zaczynamy dopiero teraz.

0

Girona nie wie co się dzieje. Zaraz im strzela

0

No i dlaczego teraz ten madrycki buc bez kartki?

0

@BORO_12 Rashford na razie daje liczby i spoko. Ale co jeśli przestanie? Bo poza liczbami to jego gra jest tragiczna. Z Felixem było podobnie, a z gry nawet dawał trochę więcej.

0

Transfer na zachętę dla Haalanda :D

0

Idźcie z tym f1 już

0

@Laminedependencia Przecież dosłownie mu podbił oko XD

0

Arsenal dziurawy bez swoich ŚO

0

@Gibbon_FCB Jakby trenerem był tam Valverde to pewnie by tak było.

3

Bez urazy i z szacunkiem, ale wy(redakcja) za bardzo nie umiecie wystawiać ocen. Nie rozumiem jak można stwierdzić, że Casado i Bernal zagrali przyzwoicie, jak 30 minut to za mało na pełniejszą ocenę Ferrana? I można tak wymieniać jeszcze przy kilku piłkarzach, a to nie tylko ten mecz tak.

1

Norrisowi niech wybuchnie opona pls

0

@Gibbon_FCB Chyba na głowę upadłeś

0

Arsenal bez Saliby i Gabriela? Słabo to widzę dla nich. Chelsea wygra.

0

Liverpool w końcu bez Salaha. Może to klucz?

11

Archivo Var(ŻAL) XD


0

@4drian0 Ciekawe czy CS Bydgoszcz dalej działa :D

0

@FCB_dimiC No właśnie i ja do tego zmierzam, że to już jest parodia z tymi rękami. Dla mnie każda ręka, która zwiększa obrys ciała to powinno być przewinienie.

10

No niestety, ale wydaję się, że tamten sezon to był peak tego zespołu i nie ma co liczyć na lepszy sezon niż ostatnio. Nasza podstawowa 11 ma już sama w sobie kilka braków, a ławka to jest tragedia i poziom najsłabszych drużyn La Liga. Do tego kilku piłkarzy nie ma po prostu mentalu do bycia piłkarzami Barcelony, a kontrakty mają bajeczne. Sytuacja finansowa dalej nas dusi, a Laporta i Deco totalnie nic pożytecznego nie zrobili w lato poza pozycją bramkarza. Nie jest dobrze, niestety.

0

@Patinka353 No co ty? Przecież Messi by normalnie dziubnął do bramki, a nie kombinował :)

0

@NeroTFP1 1 odcinek był mega nudny, ale ostatni sztos.

1

@FCB_dimiC Niby dlaczego? Parodia z tymi rękami już. Dostał w łokieć odstający od tułowia? Dostał, więc to powinien być karny zawsze.

0

@MOLESTA Akurat wtedy grał, bo kto inny miałby grać?

2

@_Synapsy_ Zobacz jego komentarze. Poziom szamba. Szkoda odpisywać.

1

@Barca_Big_Moment Nie no, nawet De Jong nie jest aż tak słaby.

0

@Czarny_ck Wybrał Getafe i nimi przesiąkł aż za bardzo. Polował na kości rywali, w tym naszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?