partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Trzeba przyznać, że od klasyku vinicius pięknie stopniowo niszczy ten Realik od środka haha. Alonso stracił tam już jakikolwiek autorytet.
1
@Tasde Ogólnie Perez ściągnął trenera co opiera grę na pomocnikach, a nie kupił mu żadnego rozgrywającego XD. Oni tam niby hajs mają i w ogóle, ale w ostatnich latach budują zespół jak Bartomeu.
0
Widzę, że ten potężny Guler coś szybko przygasł ;)
1
@damianex10 Trochę pomieszałeś z tymi wynikami
1
@Stinger_ Nikt mądry i znający się na piłce tak mówi
6
Mamy lidera grając większość meczów bez 3 najważniejszych piłkarzy. My sezon zaczynamy dopiero teraz.
0
Girona nie wie co się dzieje. Zaraz im strzela
0
No i dlaczego teraz ten madrycki buc bez kartki?
0
@BORO_12 Rashford na razie daje liczby i spoko. Ale co jeśli przestanie? Bo poza liczbami to jego gra jest tragiczna. Z Felixem było podobnie, a z gry nawet dawał trochę więcej.
0
Transfer na zachętę dla Haalanda :D
0
Idźcie z tym f1 już
0
@Laminedependencia Przecież dosłownie mu podbił oko XD
0
Arsenal dziurawy bez swoich ŚO
0
@Gibbon_FCB Jakby trenerem był tam Valverde to pewnie by tak było.
3
Bez urazy i z szacunkiem, ale wy(redakcja) za bardzo nie umiecie wystawiać ocen. Nie rozumiem jak można stwierdzić, że Casado i Bernal zagrali przyzwoicie, jak 30 minut to za mało na pełniejszą ocenę Ferrana? I można tak wymieniać jeszcze przy kilku piłkarzach, a to nie tylko ten mecz tak.
1
Norrisowi niech wybuchnie opona pls
0
@Gibbon_FCB Chyba na głowę upadłeś
0
Arsenal bez Saliby i Gabriela? Słabo to widzę dla nich. Chelsea wygra.
0
Liverpool w końcu bez Salaha. Może to klucz?
11
Archivo Var(ŻAL) XD
0
@4drian0 Ciekawe czy CS Bydgoszcz dalej działa :D
0
@FCB_dimiC No właśnie i ja do tego zmierzam, że to już jest parodia z tymi rękami. Dla mnie każda ręka, która zwiększa obrys ciała to powinno być przewinienie.
10
No niestety, ale wydaję się, że tamten sezon to był peak tego zespołu i nie ma co liczyć na lepszy sezon niż ostatnio. Nasza podstawowa 11 ma już sama w sobie kilka braków, a ławka to jest tragedia i poziom najsłabszych drużyn La Liga. Do tego kilku piłkarzy nie ma po prostu mentalu do bycia piłkarzami Barcelony, a kontrakty mają bajeczne. Sytuacja finansowa dalej nas dusi, a Laporta i Deco totalnie nic pożytecznego nie zrobili w lato poza pozycją bramkarza. Nie jest dobrze, niestety.
0
@Patinka353 No co ty? Przecież Messi by normalnie dziubnął do bramki, a nie kombinował :)
0
@NeroTFP1 1 odcinek był mega nudny, ale ostatni sztos.
1
@FCB_dimiC Niby dlaczego? Parodia z tymi rękami już. Dostał w łokieć odstający od tułowia? Dostał, więc to powinien być karny zawsze.
0
@MOLESTA Akurat wtedy grał, bo kto inny miałby grać?
2
@_Synapsy_ Zobacz jego komentarze. Poziom szamba. Szkoda odpisywać.
1
@Barca_Big_Moment Nie no, nawet De Jong nie jest aż tak słaby.
0
@Czarny_ck Wybrał Getafe i nimi przesiąkł aż za bardzo. Polował na kości rywali, w tym naszych.