partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilbao większe leszcze niż Elche.
6
A żółta dla tego nurka. Obrzydliwe jest to jak oni grają na innych zasadach.
4
Nie ma co liczyć na Valverde. Jego drużyna nie ma charakteru jak i on sam.
21
Chłop jest dyrektorem sportowym, a nie lubi myśleć o przyszłości XD
1
@KichuBlaugrana Nieudany mecz Yamala to dla innych spotkanie marzeń. Jasne, że wczoraj Lamine nie zagrał wybitnie, ale ocenianie go już kryteriami jak prime Messiego to gruba przesada.
0
@mrboom Ale pamiętaj też, że tamten futbol a dzisiejszy jest zupełnie inny. Teraz poziom jest znacznie wyższy. No i drużyny lepiej potrafią bronić przeciwko takim ekipom jak my
0
@borys27 Co ty piszesz. Przecież Ferran w końcówce biegał jak szalony i cały czas pressował.
3
@Kinginiesta No i świetny przy dośrodkowaniach. Ter Stegen to stoi przyspawany
0
@Gaucho Ważniejsza wiadomość niż 3 punkty :D
0
@Firestone No De Jong to rak, ale mimo wszystko brakowało w końcówce jego umiejętności utrzymania się przy piłce.
0
@tbas Tylko Araujo przy tym z 10 razy zagra pod nogi rywali i jeszcze zarobi czerwo. Cubarsi mimo, że jest w tragicznej formie to w rozegraniu i w wyjściu spod pressingu jest zawsze pewniakiem.
4
W ogóle przy tej akcji Almady zawał. Byłem pewny, że już 2-2
9
Chciałbym zgłosić do ambasady Argentyny zaginięcie jego obywatela. Nazywa się on Julian Alvarez. Pilnie poszukiwany.
1
Po co nam jakiś Schlotterback jak mamy Maldiniego?
0
@Corr No bo to jest taki leń. Jego już się tego nie nauczy.
1
@brd42 Niestety to tyle z jego zalet.
6
Przez ten klub wiem, że na pewno będę żył krócej, ale i tak go kocham. Vamoooos Barca! Ostatnie 15 minut masakra, aż mi się gorąco zrobiło.
0
Nasza ławka to poziom dolnej tabeli Segunda. Szczególnie środek pola. Ten Casado nic nie potrafi.
0
@Barceloniarz987 Przecież my nie mamy nikogo lepszego XD
1
XD Olmo w pigułce
0
@norbi77 Mnie rozwala jak Lewy przyjmuje piłkę i zamiast ją komuś szybko oddać to on ją dziubie po 5 razy niewiadomo po co
0
Brakuje dziś lepszego Yamala. Nie jest to jego mecz, no i Kounde w ofensywie nie nadąża.
1
@Derean Pan Ramon Planes. Niestety pracuje już obecnie u szejków.
0
@La Pulgaa Może w Bayernie. W Barcelonie jakby inny Lewandowski je wykonywał.
0
Lewandowski istny sabotaż. On już na tę topowe zespoły totalnie nic nie daje. Nawet już jego karne to jest loteria, a nie coś niemalże pewnego. Balde piłkarz z 20 iq. Jak tego meczu nie wygramy to ja nie wiem…
0
Jak tu nie będzie 3 punktów to wyjdę z siebie…
0
To jest jakiś sabotaż?
2
Balde ma 20 iq ja jebe…
2
Boże Pedri siadaj mi na mordzie. I w końcu wykorzystana sytuacja po jego genialnym podaniu. Brawo Rapha!!!
1
Klasycznie XD. Cubarsi zaspał. Ogólnie bardzo dobrze nas pressuja i zamykają przestrzenie. Eric w pomocy nic nie daje.