0

Potrzebujemy topowego transferu do każdej formacji poza bramkarzem. Potrzeba jakiegoś kozaka do obrony, potrzeba jakiegoś kozaka na pozycję DMa żeby grał z Pedrim, no i zależnie od sytuacji i formy z Lewym potrzeba też topowego napastnika. Czyli ogólnie jest lipa.

1

@ShawnC Kręci każdym jak chce. Raphinha jak w podobnej akcji w legł w bramkarza to nikt nic nie napisał. Po prostu chodzi mi o to, jak każde nieudane zagranie tutaj Yamala jest eskalowane. Gdyby każdy nasz zawodnik w ofensywie grał tak „słabo” jak dziś Yamal to strzelalibyśmy na mecz po 4 gole minimum.

12

Yamal z Raphinha najlepszy na boisku, ale oczywiście Yamal jedno złe zagranie i już zbiera hejt tutaj. Żałosne

0

Pedri od przerwy bo ten środek tragedia

1

Martin co za piła XD

1

Co on obornil wow

1

Ja rozumiem nie mieć formy, ale podawać wprost do rywali? Casado jest po prostu zbyt słaby.

1

@mordini123 Raczej to było pewne po tym jak się pierw dogadali na miesiąc. A kto czy nie czekali na losy tego co z la ligą? To że się też dogadali może oznacza, że La Liga zostaje na Canal+ i Eleven?(OBY)

0

@Peciak Za 5 lat będziemy pisać to samo? ;)

0

@Filipem Jak zapłacą mogą im puścić jakieś filmiki motywacyjne.

1

Jak my mamy wygrywać LM jak my mamy w składzie tylu mentalnych przegrywow? Ter Stegen, Araujo, Christensen, De Jong. Jeszcze zarażą tym innych…

1

Lech nie potrafi wygrać z lasagną nawet. Dramat.

2

@blakkudium Nowy Epstein?

1

Ludziom otworzyły się oczy na temat De Jonga, zanim mi się zamknęły. Duma…

0

@MaryNara Podałem ci statystyki oficjalne. Z dupy one nie są, inaczej z twoim wpisem.

1

@Gaucho Caicedo

0

Jakim cudem Slot jeszcze nie zwolniony?

0

@konajoncek Oczywiście, że zbawią i mega pomogą. Przy nich i Yamalu korzystają też inni, a oni sami korzystają też na grze ze sobą.

1

@Greenalley Yamal może za dobre liczby? Czemu niektórzy jak już widzą tylko nazwisko Yamala i piszą głupoty?

0

@MaryNara No widziałem

2

Ferran by tego nie trafił

0

Haha Neuer to już nie te lata i nie ta dynamika XD

0

Wywalcie tego Slota w pizdu. Niszczy mój drugi ulubiony klub.

2

Nie dość, że Arsenal ma w podstawie obecnie dwóch najlepszych ŚO na świecie czyli Gabriela i Salibe, to jeszcze jako rezerwowych mają bardzo solidnych i młodych Mosquere i Hincapie. A u nas? Kiła i mogiła. A ten Mosquera był do kupienia za 15 mln…

4

Te stałe fragmenty Arsenalu są jak rzut karny. Niesamowite to jest jak oni to wyćwiczyli.

0

@cules100pro Wystarczyło wydupczyc Araujo, a nie przedłużać z nim kontraktu

4

No jest ten Arsenal solidny, poukładany i w ogóle, ale ich mecze są tak nudne, że masakra.

0

@Faro Mają 2 najlepszych obecnie ŚO na świecie.

3

Slot ewidentnie jeszcze chyba jechał na pozostałościach Kloppa. Ten jego Liverpool już na wiosnę mocno przygasł, a teraz to jest dramat.

2

Psując humory. Taki Tag poszedł za darmo do Bayernu, a my zamiast dobrać przedłużyliśmy umowę z Araujo i oddaliśmy naszego najlepszego stopera do Arabii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?