partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O boże co pograło Elche hahah, super drużyna
0
Nigdy się nie nabiorę na hit Seria A już. Zawsze jak jakiś oglądam to dostaje jedną wielką srakę, oni tam graj w takim slow motion i tak niedokładnie i byle jak, że masakra. Inter-Juve ominąłem od razu mowie i chyba dlatego tak postrzelali.
1
@Sysia11 A Inter coś gra? Beznadziejny mecz.
0
Ale pokombinował Alonso. Ciekawe co z tego wyjdzie.
0
@Uven A ja to pisałem ponad 5h temu
0
@Comentateiro Ale pojadą Bayern w środę ;)
2
To jest ten sezon dla Arsenalu, nie może być inaczej. Są mega mocni.
0
@piJohn Chodzi mi o polską strone
20
Na stronie Realu nawet słowa o tym XD
4
@adi7adi8 Za duża jak na raporty, za małe jak na kupienie rozgrywek. Paradoks. Jak dla mnie to coś związanego z wyciąganiem pieniędzy z klubu.
7
@mmaciass Pajacu. Jak ktoś tutaj zaczął szczekać to ty. Ja ci tylko grzecznie zwróciłem uwagę. Statystyka i artykuł mówi o zawodnikach URODZONYCH W KATALONII, a nie o pochodzeniu etnicznym. Więc nie udawaj tu mądrego, bo nim nie jesteś, co widać po tym twoim wysrywie wyżej. Pierw ochłoń, sam się naucz czytać ze zrozumieniem i dopiero wtedy wchodź z kimś w dyskusję.
0
@RichardWinters Przecież większość ludzi ma wtedy z Laporty beke jak to mówi, więc co ty pleciesz?
2
Najlepsze, że ta manipulacja Pereza z tymi kartkami trafia do mózgów(papki) madryli XD
32
Kogo interesuje ten stary pierd co już ledwo zipie? A te dywagacje o bilansie czerwonych kartek to jest takie kuriozum, że masakra. To oni mieli w składzie takich pajaców jak Pepe czy Ramos, nie my. Więc z czym do ludzi?
8
@mmaciass No co? Urodzili się w Katalonii? Urodzili. To co Ci nie pasuje?
0
@Onlikox Przecież ten łysy fraud postawi i tak na tego przeciętniaka Simona XD
0
Też mieliście wrażenie, że jak Bernal wczoraj wszedł to za bardzo do gry się nie pokazywał? Trochę dziwne biorąc pod uwagę, że to defensywny pomocnik. Czyli ktoś to powinien być zawsze dostępny do podania, szczególnie przy wyprowadzaniu piłki.
0
Aż mam ciary oglądając to
0
@MichuZ44 @Firestone Tak, macie rację teraz doczytałem. Mega głupie.
0
W La Liga ważniejszy jest bilans bramek czy bezpośrednich starć? Zawsze myślałem, że bezpośrednie starcia, ale mamy tyle samo punktów, a jesteśmy przed nimi mimo porażki w klasyku.
0
Mam nadzieję, że tunel wejściowy zostanie jeszcze wzbogacony o jakieś grafitti, bo na razie wygląda on biednie.
2
@Faro Laporta ląduje na 4 łapach. Coś by ogarnął.
0
@Gaucho W drugiej połowie wyglądało to fajnie. W pierwszej zaczął słabo.
0
@Encore Ale rysa na nim wciąż jest i pozostanie. Do Anglii jakby wrócił to nie miałby życia na stadionach. Szukałbym na jego miejscu transferu do kogoś z topki w Seria A, w La Lidze może jedynie Atletico, ale oni mają akurat tę pozycję obsadzoną.
3
Fajnie, że Virgili ma już pierwszy skład w Mallorce. Oby dalej się tak rozwijał.
0
Ale meczycho ulala
0
Newcastle potrafi ograć topke, żeby za tydzień wdupić ze średniakiem ligi.
0
@Czajka90 Przeciętny trener. Poprzedni sezon jeszcze polecieli na efekcie Kloppa chyba. Zresztą nawet już na wiosnę zaczęli mocno cieniować.
0
A co to się stanęło w Rakowie? Czyżby piłkarze poczuli się zdradzeni przez pana buca i nie mają ochoty grać? :/
4
Pierwszy mecz na Camp Nou i od razu koncert, a Real na Bernabeu dalej zakaz ma? XD