partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Guillermo też wszedł. On również ma mega talent, nie mniejszy niż Toni.
3
@BorzyKrzys Ty jesteś jakiś dziwny XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie wiem, jak dla mnie on pewnego poziomu nie przeskoczy. Powinien być sprzedany.
0
A kiedy ten raport ma w końcu być?
1
@Kapitan hawk No w tamtym sezonie Sociedad był straszny
0
@Kapitan hawk Ciekawsze niż Sociedad wciąż
0
@MeAndSwan Bez tych pleców, inny kolor
0
Te porażki sprzed 2 tygodni to chyba była taka podpucha XD
0
Tego się już nie da przegrać
0
Kubiak to swoimi słowami chyba rzucił jakąś klątwe na tych Włochów XD
5
@19Macio93 Zagumny to był absolutny GOAT
0
@MesQueUnClub_87 Przecież zdobył punkt
I kolejny
2
@19Macio93 Przecież Drzyzga nam zmarnował każde IO na jakich wystąpił. Gość był tragiczny.
0
@BorzyKrzys Oby 30+
0
Co to za beznadzieja jest? Przecież miały być inne...
0
@Popitek12 Punk to emeryt który ledwo oddycha już w tym ringu. Kolejny beznadziejny występ w jego strony.
0
@ROBSSSON Mój czas na kaszojadka jeszcze nadejdzie, pierw kariera ;)
1
@negreanu @Stinger_ On wtedy przecież przed covidem był tak over z publiką, że szok. Jak wyrzucił Brocka z Rumble to hala eksplodowała.
A Tryplak to już sam nie wie co robi, taki LA Knight nawet spora na SummerSlam nie dostał…
0
@negreanu W sumie tak, ale to chyba na potrzeby tego śmiesznego feudu z tym całym celebrytą.
1
Niech w końcu go ktoś zabierze, błagam.
3
@Safrani My serio wydajemy więcej na ten pisowski zasilek niż na drogi? Ja jebe.
0
@Stinger_ Drew powinien iść na SmackDown
0
@Criss18Barca No deszczu teraz tyle nawaliło, że wszystko gnije. Super ;)
3
Seth w nocy uratował wrestling, coś pięknego.
0
@Bogan Ale ty przywołujesz przedłużenie wcześniejsze. To ostatnie miało na celu to co właśnie pisałem…
0
@krol211 Sesko to niesamowite drewno
2
Jak się patrzy na skład Lecha i kogo im jeszcze brakuje to robi to wrażenie jak na polską ligę.
2
@Eklerek Verstappeniarze są najgorsi, a myślałem że Hamiltoniarzy nikt już nigdy nie przebije…
0
@zTx Kiedy ostatnio F1 nie była nudna? Chyba przed erą hybryd w 2012 roku. Tak to pojedyncze lekko ciekawsze sezony jak 2021 i 2016. Do MotoGP to nie ma podjazdu(choć obecny sezon też dość nudny)