1

Oby Guillermo też wszedł. On również ma mega talent, nie mniejszy niż Toni.

3

@BorzyKrzys Ty jesteś jakiś dziwny XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie wiem, jak dla mnie on pewnego poziomu nie przeskoczy. Powinien być sprzedany.

0

A kiedy ten raport ma w końcu być?

1

@Kapitan hawk No w tamtym sezonie Sociedad był straszny

0

@Kapitan hawk Ciekawsze niż Sociedad wciąż

0

@MeAndSwan Bez tych pleców, inny kolor

0

Te porażki sprzed 2 tygodni to chyba była taka podpucha XD

0

Tego się już nie da przegrać

0

Kubiak to swoimi słowami chyba rzucił jakąś klątwe na tych Włochów XD

5

@19Macio93 Zagumny to był absolutny GOAT

0

@MesQueUnClub_87 Przecież zdobył punkt
I kolejny

2

@19Macio93 Przecież Drzyzga nam zmarnował każde IO na jakich wystąpił. Gość był tragiczny.

0

@BorzyKrzys Oby 30+

0

Co to za beznadzieja jest? Przecież miały być inne...

0

@Popitek12 Punk to emeryt który ledwo oddycha już w tym ringu. Kolejny beznadziejny występ w jego strony.

0

@ROBSSSON Mój czas na kaszojadka jeszcze nadejdzie, pierw kariera ;)

1

@negreanu @Stinger_ On wtedy przecież przed covidem był tak over z publiką, że szok. Jak wyrzucił Brocka z Rumble to hala eksplodowała.

A Tryplak to już sam nie wie co robi, taki LA Knight nawet spora na SummerSlam nie dostał…

0

@negreanu W sumie tak, ale to chyba na potrzeby tego śmiesznego feudu z tym całym celebrytą.

1

Niech w końcu go ktoś zabierze, błagam.

3

@Safrani My serio wydajemy więcej na ten pisowski zasilek niż na drogi? Ja jebe.

0

@Stinger_ Drew powinien iść na SmackDown

0

@Criss18Barca No deszczu teraz tyle nawaliło, że wszystko gnije. Super ;)

3

Seth w nocy uratował wrestling, coś pięknego.

0

@Bogan Ale ty przywołujesz przedłużenie wcześniejsze. To ostatnie miało na celu to co właśnie pisałem…

0

@krol211 Sesko to niesamowite drewno

2

Jak się patrzy na skład Lecha i kogo im jeszcze brakuje to robi to wrażenie jak na polską ligę.

2

@Eklerek Verstappeniarze są najgorsi, a myślałem że Hamiltoniarzy nikt już nigdy nie przebije…

0

@zTx Kiedy ostatnio F1 nie była nudna? Chyba przed erą hybryd w 2012 roku. Tak to pojedyncze lekko ciekawsze sezony jak 2021 i 2016. Do MotoGP to nie ma podjazdu(choć obecny sezon też dość nudny)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?