1

@Frimpong Nie mogę się doczekać. 2 lata nie grałem, miałem kupować 25 ale odwołali. Ten nowy silnik mocno zachęca.

@FcPortoFan1999 Skoro nie grałeś i nie wiesz czym się będzie różnić(a będzie się różnić sporo), to po co się wypowiadasz?

1

@FCBparasiempre No a nie widać?

2

@Eto'o9 R10 Przecież wtedy nie doszło do niczego konkretnego, teraz już poszły jakieś pisma więc Real zareagował i mają rację.

1

@macio_944 O to widzę, że nie tylko ja chory XD, piona

3

@draxidox Przecież ona nawiązała do Taco

0

Ten Galan to jest nasz pracownik czy po prostu kibic?

9

Nic tylko podziękować United. Zobaczycie, że ten Sesko to będzie flop tego okienka.

1

Czyli zarejestrowanie Garcii przez kontuzję Matsa miało być według Lapcia ostatecznością, ale w rzeczywistości jest kołem ratunkowym.
Laporta to nawet kłamie gdy mówi dzień dobry XD

2

@Jakchcesz Ale to trzeba mieć łeb żeby działać w takich dziedzinach

0

@BorzyKrzys A konkurencja jest dość duża…

1

@blakkudium Liverpool jeszcze potrzebuje jakiejś 6, a za nikim się nie rozglądają

1

@Lucyffffer1922 Niezawodny duet Rutek i Klimczak znowu nie dowieźli

0

Tragiczne Lech wykonał transfery tak w sumie

5

@barcelonaLM Młody człowieku…

7

Borek to niech pierw zrozumie jak działa w iPhone pasek ze zdjęciami na dole

0

Grają jednego więcej, a nawet nie są im w stanie zagrozić. Atak i pomoc Lecha, głównie rozegranie to jakiś dramat i rozpacz. Rozumiem kontuzje i w ogóle, ale bez przesady żeby aż tak…

5

@kanver_ Nie no, CDR to nagroda pocieszenia i nic więcej.

1

@Stinger_ No on zagrał tylko z Legia i wypadł, a transfer był cały czas w tle. Pierw araby, a ostatecznie Turcja.

0

@Stinger_ Niby uraz, ale z drugiej strony ma iść też do Turasów

0

@Ptasior Należy pamiętać jak wiele nieobecnych ma Lech przez urazy... Myślę, że z Sousą byliby w stanie ich porobić.

0

Coś czuje, że w tym sezonie z rejestracjami będą większe jaja jeszcze niż zawsze. Obym się mylił...

6

Błagam niech ten cyrk rejestracyjny i ta cała zasada 1:1 się kiedyś w końcu skończą. Jestem już całą otoczką tego fest zmęczony i zirytowany.

1

Hahahaha no to RIP @Nightraider

2

Laporta już działa :)

1

@BORO_12 Głupota, powinien iść na wypożyczenie

3

@Konradowskyy Pomiń Premier League, bo to już liga której się nigdy nie dogoni. La Lidze odjechała już Seria A nawet i sportowo i finansowo. Finansowo odjechała już również i francuska i niemiecka, jeszcze tylko czekać jak zrobią to również sportowo gdzie w sumie Bundesliga jest blisko tego.

0

@Sysia11 Guardiola go zniszczył, jak większość ofensywnych piłkarzy.

7

@Barca_Big_Moment Jak on odszedł przy Rosellu

42

I teraz pytanie. Jakim cudem potem te kluby głosują na tego idiote Tebasa zeby dalej był prezesem ligi? Tego bagna nie da się zrozumieć.

1

Guardiola znowu zamierza 100 baniek wydać? Niesamowite ile on już przepalił hajsu na ofensywnych piłkarzy, gdzie skuteczność jego transferów nawet nie sięga pewnie 50%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?