partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong Nie mogę się doczekać. 2 lata nie grałem, miałem kupować 25 ale odwołali. Ten nowy silnik mocno zachęca.
@FcPortoFan1999 Skoro nie grałeś i nie wiesz czym się będzie różnić(a będzie się różnić sporo), to po co się wypowiadasz?
1
@FCBparasiempre No a nie widać?
2
@Eto'o9 R10 Przecież wtedy nie doszło do niczego konkretnego, teraz już poszły jakieś pisma więc Real zareagował i mają rację.
1
@macio_944 O to widzę, że nie tylko ja chory XD, piona
3
@draxidox Przecież ona nawiązała do Taco
0
Ten Galan to jest nasz pracownik czy po prostu kibic?
9
Nic tylko podziękować United. Zobaczycie, że ten Sesko to będzie flop tego okienka.
1
Czyli zarejestrowanie Garcii przez kontuzję Matsa miało być według Lapcia ostatecznością, ale w rzeczywistości jest kołem ratunkowym.
Laporta to nawet kłamie gdy mówi dzień dobry XD
2
@Jakchcesz Ale to trzeba mieć łeb żeby działać w takich dziedzinach
0
@BorzyKrzys A konkurencja jest dość duża…
1
@blakkudium Liverpool jeszcze potrzebuje jakiejś 6, a za nikim się nie rozglądają
1
@Lucyffffer1922 Niezawodny duet Rutek i Klimczak znowu nie dowieźli
0
Tragiczne Lech wykonał transfery tak w sumie
5
@barcelonaLM Młody człowieku…
7
Borek to niech pierw zrozumie jak działa w iPhone pasek ze zdjęciami na dole
0
Grają jednego więcej, a nawet nie są im w stanie zagrozić. Atak i pomoc Lecha, głównie rozegranie to jakiś dramat i rozpacz. Rozumiem kontuzje i w ogóle, ale bez przesady żeby aż tak…
5
@kanver_ Nie no, CDR to nagroda pocieszenia i nic więcej.
1
@Stinger_ No on zagrał tylko z Legia i wypadł, a transfer był cały czas w tle. Pierw araby, a ostatecznie Turcja.
0
@Stinger_ Niby uraz, ale z drugiej strony ma iść też do Turasów
0
@Ptasior Należy pamiętać jak wiele nieobecnych ma Lech przez urazy... Myślę, że z Sousą byliby w stanie ich porobić.
0
Coś czuje, że w tym sezonie z rejestracjami będą większe jaja jeszcze niż zawsze. Obym się mylił...
6
Błagam niech ten cyrk rejestracyjny i ta cała zasada 1:1 się kiedyś w końcu skończą. Jestem już całą otoczką tego fest zmęczony i zirytowany.
1
Hahahaha no to RIP @Nightraider
2
Laporta już działa :)
1
@BORO_12 Głupota, powinien iść na wypożyczenie
3
@Konradowskyy Pomiń Premier League, bo to już liga której się nigdy nie dogoni. La Lidze odjechała już Seria A nawet i sportowo i finansowo. Finansowo odjechała już również i francuska i niemiecka, jeszcze tylko czekać jak zrobią to również sportowo gdzie w sumie Bundesliga jest blisko tego.
0
@Sysia11 Guardiola go zniszczył, jak większość ofensywnych piłkarzy.
7
@Barca_Big_Moment Jak on odszedł przy Rosellu
42
I teraz pytanie. Jakim cudem potem te kluby głosują na tego idiote Tebasa zeby dalej był prezesem ligi? Tego bagna nie da się zrozumieć.
1
Guardiola znowu zamierza 100 baniek wydać? Niesamowite ile on już przepalił hajsu na ofensywnych piłkarzy, gdzie skuteczność jego transferów nawet nie sięga pewnie 50%.