partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@jacobFCB Trzymaj się mordo. Dużo sił i wytrwałości życzę!
0
@Borneo Jak chcesz prowadzić dyskusję na argumenty to naucz się pierw poprawnie i składnie (chociaż w miarę) pisać
6
Lewy opuści kolejne zgrupowanie? Borek już bierze telefon i nagrywa swoje pierdololo
0
@ZwyklyKibicBarcy04 No i to będzie konieczne i trzeba to niestety zrobić. Bardzo lubię Fermina, ale to nie jest piłkarz którego nie da się zastąpić.
0
@Borneo Ciężko się z tobą prowadzi dyskusję, bo zwyczajnie czytanie ciebie jest bardzo męczące. Ilość literówek jakiś błędów powoduje, że twój esej kończę czasami po 3 linijkach a jak nawet spojrzę na ostatnie to piszesz to samo co w pierwszych tylko innymi słowami XD
1
@Arkon W porządku, mój błąd. Nie mniej jednak świat niestety nie jest idealny i istnieje też wiele innych rozpraszaczy których niestety nie wyeliminujesz. Natomiast zgadzam się w 100% z hulajnogami które są porozwalane w cały świat
0
@Arkon Czyli co jak jadę motocyklem i widzę niewidomego to powinienem wyłączyć silnik i zacząć pchać motocykl?
2
@macio_944 I to z jednego meczu taka kompilacja, a za Xaviego do ułożenia takiej potrzeba by z pół sezonu.
0
@Borneo Człowieku Cubarsi, Inigo i Christensen miażdżą inteligencja boiskowa Araujo i nic tego nie zmieni, ani to że on jest szybszy ani to że tam przez kilka meczów nie przegrał pojedynku mając ma do tego warunki. Cubarsi to jest akurat pewniak do 1 składu i początkowo pewnie Araujo będzie grał obok, ale obstawiam że z biegiem sezonu się zmieni bo będzie tam zawalał bramki swoim „inteligentnym” ustawieniem.
4
@NeroTFP1 Chciałeś napisać chyba „Pan stary komuch któremu zapomniano stare grzechy i o dziwo jest teraz wiwatowany w mediach”?
1
@tbas Przecież sam odszedł
0
@19Macio93 Trafione porównanie XD
0
@Gall Nie jest doświadczonym zawodnikiem, a dopiero takim który został zaproszony na „salony” i się rozgościł.
0
@Borneo Tamta obrona dopuszczała do niewielu mniej setek na mecz, a czasami to i spokojnie więcej aniżeli ta z zeszłego sezonu. Wynik 23 straconych bramek to po prostu zasługa Ter Statementa który zagrać o dziwo swój najlepszy sezon.
0
@Rifek Chociaż podstawne
0
@Filipem Nie do końca. Na 99,99% zarząd poprosił go o odejście.
0
@Borneo Co za brednie
0
@Rifek Z cyklu: wróżenie z fusów
8
@norbi77 Ale tego kozaka będzie mi brakować. No mega mnie boli jego odejście.
0
@Destroyer_of_Worlds Do stycznia myślę, że te vipy będą już ogarnięte na 100%
0
@mateusz33 No z tego co pamiętam to Ibra wtedy dość pechowo upadł na nogę i myślę że w 99% by wtedy poszło więzadło
6
Cyrk na kółkach
0
@mateusz33 Ale Ibra zerwał więzadła
0
@Criss18Barca Czeka całe 0 osób
2
Ter Statement dalej potrafi omamić.
4
Człowieku na dialog to już za późno. Spaliłeś każdy dostępny most. Zachowaj twarz i odejdź w zimę z klubu.
0
@Gall Bo Fermin to odzwierciedlenie doświadczenia XD
1
@Nightraider Ale ten audytor chyba śpi
4
@Jersi1 I są ludzie którzy tego modelu bronią, bo w Anglii wychodzą na minus XD. Ale co z tego skoro oni tam mają z roku na rok coraz to większe i większe przychody. Żeby dostać tak karę trzeba naprawdę nieumiejętnie prowadzić klub co widzieliśmy na przykładzie Evertonu gdzie swego czasu wydawali więcej niż Liverpool a walczyli o utrzymanie XD
0
Kiedy ten audytor ma w końcu dać ten cały raport? Miało być w tym tygodniu…