partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Morawiecki to jest chyba na jakimś mocnym opium. 10 tysięcy średnia wynagrodzenia hahaha, no może i tak będzie ale przy chlebie za 20 zł.
12
@BordowyPtak Wyczytałeś to wszystko w gwiazdach?
0
@Medium Chcesz mi powiedzieć, że w tym kraju ktoś mi może tak o powiesić plakat na płocie i nie mogę nic z tym zrobić?
0
@WiernyKibic111 No ma 2 asysty jak coś, więc niezłe nic.
8
I wszedł dla niego gość który robił 10 razy więcej na boisku
3
Ogólnie to mecz do zapomnienia. Ogromne męki to były
14
MVP zdecydowanie Gavi, nie Cancelo.
0
@Firestone Raphinha kontuzje ma jak coś, już nie wejdzie.
1
Fermin jest fantastyczny. Więcej daje niż Raphinha
1
W końcu wpadło i jeszcze pies samobój hahaja Yamal wyprowadził Ramosa
11
Lewy coś gadał o odpowiedniej opiece Yamalem, a macha ciagle łapami do niego. Nie mogę…
0
@BulaKG Oni go za mało wykorzystują, ile razy on sam stoi i nie dostaje podań.
2
Poda ktoś do tego Yamala? Gościa ignorują dosłownie XD
0
Nie wpadnie dziś ta piłka…
0
Lamela argentyński prostak, tfu
0
Yamal stoi sam do pojedynku 1 na 1 to mu nie podają
1
@Firestone Do czego?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@derekszmid79 Dobre XD
0
@Matt_i1992 Zawsze wymówki i usprawiedliwienia. Przesunięcie jednego zawodnika nagle usuwa wszystko mechanizmy? Przecież tutaj nie ma żadnych mechanizmów…
4
Setki setkami, ale nie wiem. Dla mnie to my gramy tak bez żadnego ładu i składu. Mega chaos, mało w tym wszystko drużyny, jak coś się dzieje to po akcjach indywidualnych.
0
Cancelo jest zbyt nonszalancki w obronie
1
Nie wierze. Jak takich akcji można nie kończyć…
2
Zdejmij tego Raphinhe błagam
0
Jak to nie był faul to ja nie wiem
1
Raphinha musi albo wszystko zepsuć albo spowolnić. No mega irytujący piłkarz
0
Serio? Przecież to było banalne do wykończenia
1
@Szmulek Całe dwa xd
4
Canal+ zapomniał o komentatorach? Może to i lepiej
0
@FcPortoFan1999 Męczennik