1

Morawiecki to jest chyba na jakimś mocnym opium. 10 tysięcy średnia wynagrodzenia hahaha, no może i tak będzie ale przy chlebie za 20 zł.

12

@BordowyPtak Wyczytałeś to wszystko w gwiazdach?

0

@Medium Chcesz mi powiedzieć, że w tym kraju ktoś mi może tak o powiesić plakat na płocie i nie mogę nic z tym zrobić?

0

@WiernyKibic111 No ma 2 asysty jak coś, więc niezłe nic.

8

I wszedł dla niego gość który robił 10 razy więcej na boisku

3

Ogólnie to mecz do zapomnienia. Ogromne męki to były

14

MVP zdecydowanie Gavi, nie Cancelo.

0

@Firestone Raphinha kontuzje ma jak coś, już nie wejdzie.

1

Fermin jest fantastyczny. Więcej daje niż Raphinha

1

W końcu wpadło i jeszcze pies samobój hahaja Yamal wyprowadził Ramosa

11

Lewy coś gadał o odpowiedniej opiece Yamalem, a macha ciagle łapami do niego. Nie mogę…

0

@BulaKG Oni go za mało wykorzystują, ile razy on sam stoi i nie dostaje podań.

2

Poda ktoś do tego Yamala? Gościa ignorują dosłownie XD

0

Nie wpadnie dziś ta piłka…

0

Lamela argentyński prostak, tfu

0

Yamal stoi sam do pojedynku 1 na 1 to mu nie podają

1

@Firestone Do czego?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@derekszmid79 Dobre XD

0

@Matt_i1992 Zawsze wymówki i usprawiedliwienia. Przesunięcie jednego zawodnika nagle usuwa wszystko mechanizmy? Przecież tutaj nie ma żadnych mechanizmów…

4

Setki setkami, ale nie wiem. Dla mnie to my gramy tak bez żadnego ładu i składu. Mega chaos, mało w tym wszystko drużyny, jak coś się dzieje to po akcjach indywidualnych.

0

Cancelo jest zbyt nonszalancki w obronie

1

Nie wierze. Jak takich akcji można nie kończyć…

2

Zdejmij tego Raphinhe błagam

0

Jak to nie był faul to ja nie wiem

1

Raphinha musi albo wszystko zepsuć albo spowolnić. No mega irytujący piłkarz

0

Serio? Przecież to było banalne do wykończenia

1

@Szmulek Całe dwa xd

4

Canal+ zapomniał o komentatorach? Może to i lepiej

0

@FcPortoFan1999 Męczennik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?