7

@against_modern_football Szczerze to tak może być XD. Dla federacji to ważne go po prostu zaklepać, a chyba musi wystąpić w jeszcze jednym meczu.

0

@Ukasz Niezłe poglądy jak w tych zakutych łbach ludzie z góry określają kto wygrał, a kto się skompromitował

0

Dla jednych kompromitacja Tuska, dla drugich Morawieckiego. Czyli klasyk, straszne jak ci ludzie podzieli ten naród i jest to widoczne nawet tutaj

0

Komentarz usunięty

2

@Bobo25 To jest niebywałe co robią z tym krajem i jak i to wszystko przechodzi bez żadnych konsekwencji…

0

@jacobFCB mówisz ze w tvnie robią debaty bez możliwości zadania pytań i z góry z narzuconymi pytaniami które pasują pod retorykę danej partii?

3

@Medium Cofnąć Bilve, wpuścić Grealisha. W ogóle dziwne, że nagle łydkę tak schował do szafy. W tamtym sezonie był dla niego kluczowy, a teraz? Pep bywa dziwny.

15

Pisiory nawet debatę w PUBLICZNEJ telewizji układają pod siebie…
Przecież oni chcą uczynić z tego kraju państwo totalitarne

0

@Medium Prawda jest taka, że Pep wczoraj wystawił słabiutki skład jak na ich możliwości. Oczywiście nie ujmuje Arsenalowi, ale 18 letni Lewis na Arsenal? No przekombinowane.

0

@Medium Jak Oscar XD

1

Dopiero obejrzałem mecz. I serio gol Felixa nie został uznany przez niby Ferrana? No bez jaj. Inna sprawa, że jak ktoś spojrzy na FlashScore to pomyśli, ależ to musiała być dominacja Barcelony i niesprawiedliwy wynik, a w rzeczywistości te wszystkie nasze sytuacje były takie nijakie, klepanie bez sensu po obwodzie.

0

@Fido66 Tylko dla kibiców Polonii

0

@MesQueUnClub96 No przyjechał fan klub a ciebie brakuje jako organizatora

0

@Herato Dobrze pamiętasz

3

@takisobiektos Jak Izrael zatruwał rzeki cementem, odcinając Palestyńczyjów od wody bieżącej to było cichutko. Żydzi to przekleństwo

2

@MesQueUnClub96 Się nie zesraj, sam powrót i potencjalny występ na igrzyskach będzie dla mnie wystarczający i sentymentalny.

3

@Sulimo Nie no rozumiem, że jesteś fanem Lecha ale bez przesady XD. Bramka Ciganiksa dużo trudniejsza technicznie i ładniejsza.

0

@MesQueUnClub96 #Czekamy #2024

1

@Kapitan hawk Twój świat, twoje kredki. Dla mnie czasami sam wychodzisz w tym wszystkim na mega hipokrytę i tyle. Miłego wieczoru.

1

Słabiutka pilkarsko ta sobota. Żadnego dobrego meczu nie ma.

1

@Kapitan hawk Nie będę wchodził w szczegóły kiedy ty tam dokładnie wchodzisz, czy robisz to po meczach Barcelony, Realu czy w trakcie, to tak naprawdę jest nieważne. Na pewno to robisz regularnie i to twój główny kontent na la rambli

1

@MesQueUnClub96 Poddymione to można iść na cska

11

@Kapitan hawk Przecież ty robisz to co oni.
Oni szukają tu komentarzy i się z nich śmieją, ty szukasz tam komentarzy i się z nich śmiejesz XD

1

@Rewolucja123 No jak to co? Xavi ma mega mocny skład, ćwierćfinał LM to minimum, a już na pewno przy wyjściu z grupy z 1 miejsca.

1

@takisobiektos Oczywiście, że gra głębiej XD. Przecież Bellingham to obecnie fałszywa 9

1

Real jest mocniejszy niż być powinien.

0

@MesQueUnClub96 Kiedyś się to skończy

0

Getafe ostro na dziure @MesQueUnClub96

7

Ale tandeta XDD

2

@Firestone @ShawnC i @tbas Najbardziej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?