0

@cyron1 Chore pensje zawodników nas zniszczyli, szczególnie gdy przyszedł covid.

1

Komentarz usunięty

1

@gumaz Spuszczam mu powietrze

0

@cyron1 Barcelona obecnie szuka tanio, wychowuje swoich, nie kupuje drogo bo inaczej nie może :). Jak mogła robiła to co Real, a nawet za czasów Bartomeu bardziej.

1

Gość chciał zdobyć po prostu najsłynniejszy szczyt świata, a tu wielkie oburzenie

0

@takisobiektos niech tylko zdrowie dopisuje

2

@Emhyr Przecież tam już dziś 0,5 x3 pękło na głowe

2

@Rust_Cohle Hejt w Penandesa? Herb w ciemno

0

@tomek8756 @bartas97 Duma że pisiorami jesteście? XD

0

@Emhyr A podeślesz jakieś linki? Z tego co pamiętam to on pisał, że szkółkach molestują dzieci stare dziadki. Ja żadnych afer nie kojarzę z francuskich klubów. Może coś przegapiłem.

0

Nie ma się co burzyć też. My w Europie od kilku lat jesteśmy pośmiewiskiem, a Real jak na szczycie regularnie. To też ma ogromny wpływ na takie wyceny.

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Ile się na sprawdzało? 20%?

0

@Emhyr Już był taki jeden z Francji, Molina chyba się nazywał? Farmazon wyszedł i nic więcej.

0

Noach Darvich chyba, nie Davich.

0

@Crystal37 Ty to się nie ośmieszaj już

3

Pis tak hejtuje Niemcy a wzorują się na Goebbelsie…

0

To te taśmy maja teraz nagle bardziej pomóc pisowi czy po? Bo już się pogubiłem

0

@tristan87 A na codzień lewy

3

@_barti Pod dowództwem dyktatora z Żoliborza

4

@Zoker Może Vateusz chce tez to opodatkować?

1

@IronSanHybrid „Przez ostatnie 8 lat…”

0

@Michael24 Jakie znowu nagranie XD

1

@Encore Let him cook

1

Ale co się naplakaliscie z Gavim to wasze ;)

5

Za takie słowa należy się tylko i wyłącznie pozew. Taki reżimowy klub, że jego prezydent był porwany swego czasu…

0

Z meczu na meczu coraz bardziej zabawkowy ten rekin

0

Tvpis nawet oświetlenie pod Tuska wybrało gorsze XDD wczoraj. Niżej nie da się już upaść

2

@FcPortoFan1999 Co tylko odwleka się w czasie

1

@MesQueUnClub_87 Genialny taktyk z Żoliborza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?