partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cyron1 Chore pensje zawodników nas zniszczyli, szczególnie gdy przyszedł covid.
1
Komentarz usunięty
1
@gumaz Spuszczam mu powietrze
0
@cyron1 Barcelona obecnie szuka tanio, wychowuje swoich, nie kupuje drogo bo inaczej nie może :). Jak mogła robiła to co Real, a nawet za czasów Bartomeu bardziej.
1
Gość chciał zdobyć po prostu najsłynniejszy szczyt świata, a tu wielkie oburzenie
0
@takisobiektos niech tylko zdrowie dopisuje
2
@Emhyr Przecież tam już dziś 0,5 x3 pękło na głowe
2
@Rust_Cohle Hejt w Penandesa? Herb w ciemno
0
@tomek8756 @bartas97 Duma że pisiorami jesteście? XD
0
@Emhyr A podeślesz jakieś linki? Z tego co pamiętam to on pisał, że szkółkach molestują dzieci stare dziadki. Ja żadnych afer nie kojarzę z francuskich klubów. Może coś przegapiłem.
0
Nie ma się co burzyć też. My w Europie od kilku lat jesteśmy pośmiewiskiem, a Real jak na szczycie regularnie. To też ma ogromny wpływ na takie wyceny.
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr Ile się na sprawdzało? 20%?
0
@Emhyr Już był taki jeden z Francji, Molina chyba się nazywał? Farmazon wyszedł i nic więcej.
0
Noach Darvich chyba, nie Davich.
0
@Crystal37 Ty to się nie ośmieszaj już
3
Pis tak hejtuje Niemcy a wzorują się na Goebbelsie…
0
To te taśmy maja teraz nagle bardziej pomóc pisowi czy po? Bo już się pogubiłem
0
@tristan87 A na codzień lewy
3
@_barti Pod dowództwem dyktatora z Żoliborza
4
@Zoker Może Vateusz chce tez to opodatkować?
1
@IronSanHybrid „Przez ostatnie 8 lat…”
0
@Michael24 Jakie znowu nagranie XD
1
@Encore Let him cook
1
Ale co się naplakaliscie z Gavim to wasze ;)
5
Za takie słowa należy się tylko i wyłącznie pozew. Taki reżimowy klub, że jego prezydent był porwany swego czasu…
0
Z meczu na meczu coraz bardziej zabawkowy ten rekin
0
Tvpis nawet oświetlenie pod Tuska wybrało gorsze XDD wczoraj. Niżej nie da się już upaść
2
@FcPortoFan1999 Co tylko odwleka się w czasie
1
@MesQueUnClub_87 Genialny taktyk z Żoliborza