1

@draxidox ale doping XD. Odpalają się tylko do tej durnej melodii

0

Bayern to ma zawsze tyle farta, prawie tyle co Madryt

0

Dobra ten Onana to jest placek do kwadratu XD

0

@szkutnik91 Ogólnie

1

@Medium pieniądze w błoto. Nie kumam tego transferu XD

0

@Medium A z tego Smith Rowa jeszcze coś będzie? Czy już przepadł na dobre?

1

Arsenal gra najlepszą piłkę zaraz po City obecnie.

5

Mierny jest ten Bayern Tuchela

0

Nowy Haaland ten Bellingham @MesQueUnClub96

4

"Ile ja bym dał żeby guardiola kiedyś Real poprowadził ale nigdy się to raczej nie zdarzy"

XDDDDD

1

@Tasde @Remi70 No bo znając madryli sobie w lidze odbiją

2

Jakoś bym wolał żeby potencjalnie zgubili punkty w lidze aniżeli dzisiaj.

7

W ogóle ta zmiana pokoleniowa w Realu na pomocy też jest ciekawa. Najlepszy dalej 38 letni Modrić i Anczelot robi zmiany i od razu ściąga dwóch francuskich "cracków" xd

0

Real Wrzutkadryt

0

@Medium Co zrobił przed?

0

@Medium To dlatego Trossard grzeje ławkę?

0

Nie no ten Union jest tragiczny XD

2

Turasy już uwaliły kupon XD

0

Toomuchmoney Ramos challenge chyba robi

4

Toomuchmoney już dawno powinien mieć czerwo. Nowy Casemiro

0

@Emhyr Tak, ale pamiętaj tebas jak kobieta, zmienny jest

3

@MesQueUnClub96 A co? Chcesz zwiedzić?

1

@PatrychoO No tekstowa, a jak czasami wciągnie to niewidomi kiedy leci ten czas.

1

@Worny Widać to tez na boisku

0

@MesQueUnClub96 To samo można napisać o Joselu

0

Przecież ten Joselu to idealny piłkarz na Real do taktyki wrzutkowej

1

@PatrychoO Napisał gracz fify XD

0

@pt9 I tak musiało zejść skoro znalazło się na koncie strony buka

1

I to bez Busquetsa trenerze który miał być dla ciebie „kluczowy” ;)

2

Lepszej okazji do zabrania im Lwowa już nie będzie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?