partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vernon_Roche Felix Felixem, ale Cancelo daje tyle opcji że głowa mała
0
@mekston Alvarez gra obecnie jako cofnięty napastnik patrząc na te mecze. Powiedziałbym, że to właśnie jego pozycja.
1
Ostatnie dwa mecze dla Barcelony były zbyt udane. Pewnie w "el mundo" już mają naszykowany artykuł o Negreirze
1
@FcPortoFan1999 Chociaż dziś nastukał 6 kluczowych z tego co widzę xd
4
Ale brakuje nam tego Dembele @ShawnC
0
@Emhyr Who cares
0
@Firestone No walić Dembele, ale twój Raphinha to też taki typowy stat padder XD. Niewiele pożytku z jego gry, ale jakoś te liczby ciuła
0
@Faro To ty chyba Ansu opisujesz z zeszłego sezonu
1
@Sulimo Przecież tutaj dzisiaj już na Yamala krytyka poszła bo raz za bardzo sam chciał XD
18
@Faro No jak coś on ma 16 lat
1
@Szmulek No poniekąd to tak jest ale też bez przesady, wygrywamy 5:0, każdy chce już pewnie coś dołożyć a Yamal sam wciąż czeka na swoje 1 trafienie.
0
@PatrychoO Przecież ta pierwsza to ledwo sięgnął żeby moc uderzyć to jak miał z tego tym bardziej podać?
45
Już w Yamala pojazd bo raz sam za bardzo chciał? Ogarnijcie się XDD
1
@PatrychoO Raz to zrobił XD
5
Nie ma lepszej reklamy na słuszność przeszczepu włosów niż Ter Stegen XD
0
Ufff Yamal na prawej
0
XD nie wiem jak to możliwe. Raphinha to jest taki stat padder. Gość nic nie gra a tu „gol” i asysta.
2
Moje największe obawy to, że Xavi da Yamala na lewą XD
0
Przyjemnie mi się właśnie słuchało Hajto w studio XD. Cuda
0
@Rewolucja123 Ferran czy Yamal bez znaczenia. Obaj są bardziej przydatni.
0
@Technik I tak i nie. Bez Guardioli nie byłby takim piłkarzem jak teraz
0
Nie ma to jak dać na City z handi 2:0 XD
0
Wszystko spoko, ale jedno ale. Z Raphinha to gra jak w 10 i nie zmienia tego fakt, że samobój po jego wrzutce.
2
@Faro Sam się obsrałeś chyba teraz XD
0
@Rewolucja123 Nasz najlepszy piłkarz
0
@Emhyr Trzeba pamiętać, że to ich pierwszy mecz w LM od czasów bardzoooo odległych
0
Ferran ławka kosztem brazola to jedyny minus
0
Bruno Guimaraes świetny piłkarz, widziałbym go u nas.
0
@kuz zaraz tu wjedzie analiza taktyczna że to jakiś lewy interor sreror i że Xavi gra tak i tak, bla bla
6
Nawet niech Xavi nie żartuje sobie z jakimś potencjalnie rezerwowym składem. Jest dopiero początek sezonu, czym ci piłkarze są zmęczeni? Niczym. Musimy wejść w te LM z buta, a nie znowu nie daj boze się potencjalnie skompromitować.