4

@Vernon_Roche Felix Felixem, ale Cancelo daje tyle opcji że głowa mała

0

@mekston Alvarez gra obecnie jako cofnięty napastnik patrząc na te mecze. Powiedziałbym, że to właśnie jego pozycja.

1

Ostatnie dwa mecze dla Barcelony były zbyt udane. Pewnie w "el mundo" już mają naszykowany artykuł o Negreirze

1

@FcPortoFan1999 Chociaż dziś nastukał 6 kluczowych z tego co widzę xd

4

Ale brakuje nam tego Dembele @ShawnC

0

@Emhyr Who cares

0

@Firestone No walić Dembele, ale twój Raphinha to też taki typowy stat padder XD. Niewiele pożytku z jego gry, ale jakoś te liczby ciuła

0

@Faro To ty chyba Ansu opisujesz z zeszłego sezonu

1

@Sulimo Przecież tutaj dzisiaj już na Yamala krytyka poszła bo raz za bardzo sam chciał XD

18

@Faro No jak coś on ma 16 lat

1

@Szmulek No poniekąd to tak jest ale też bez przesady, wygrywamy 5:0, każdy chce już pewnie coś dołożyć a Yamal sam wciąż czeka na swoje 1 trafienie.

0

@PatrychoO Przecież ta pierwsza to ledwo sięgnął żeby moc uderzyć to jak miał z tego tym bardziej podać?

45

Już w Yamala pojazd bo raz sam za bardzo chciał? Ogarnijcie się XDD

1

@PatrychoO Raz to zrobił XD

5

Nie ma lepszej reklamy na słuszność przeszczepu włosów niż Ter Stegen XD

0

Ufff Yamal na prawej

0

XD nie wiem jak to możliwe. Raphinha to jest taki stat padder. Gość nic nie gra a tu „gol” i asysta.

2

Moje największe obawy to, że Xavi da Yamala na lewą XD

0

Przyjemnie mi się właśnie słuchało Hajto w studio XD. Cuda

0

@Rewolucja123 Ferran czy Yamal bez znaczenia. Obaj są bardziej przydatni.

0

@Technik I tak i nie. Bez Guardioli nie byłby takim piłkarzem jak teraz

0

Nie ma to jak dać na City z handi 2:0 XD

0

Wszystko spoko, ale jedno ale. Z Raphinha to gra jak w 10 i nie zmienia tego fakt, że samobój po jego wrzutce.

2

@Faro Sam się obsrałeś chyba teraz XD

0

@Rewolucja123 Nasz najlepszy piłkarz

0

@Emhyr Trzeba pamiętać, że to ich pierwszy mecz w LM od czasów bardzoooo odległych

0

Ferran ławka kosztem brazola to jedyny minus

0

Bruno Guimaraes świetny piłkarz, widziałbym go u nas.

0

@kuz zaraz tu wjedzie analiza taktyczna że to jakiś lewy interor sreror i że Xavi gra tak i tak, bla bla

6

Nawet niech Xavi nie żartuje sobie z jakimś potencjalnie rezerwowym składem. Jest dopiero początek sezonu, czym ci piłkarze są zmęczeni? Niczym. Musimy wejść w te LM z buta, a nie znowu nie daj boze się potencjalnie skompromitować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?