0

@JimMorrisonFCB A masz ławeczkę?

15

Jeszcze mnie krew zalewa, jak czytam że katalońce niechętni są do chodzenia na Montjuic i karnety się słabo sprzedają. W Niemczech, Anglii czy nawet w naszej Polsce taka sytuacja jest nie do pomyślenia, bo tam kibice są z klubem na dobre i na złe, a tutaj mają pod nosem klub który jest w światowej czołówce, jest jednym z najlepszych klubów w historii i jeszcze wybrzydzają i to w sytuacji gdy klub potrzebuje każdego euro centa. Żałośni są i tyle

14

„LaLiga jest najlepsza na świecie. Inne kraje nie kupowały, tylko marnowały.”
XDDD marnowanie to miejsca w internecie na takie bzdety.

Jeszcze Perezowi po same kule robią mimo że ten ich do sądów podaje XD

0

@ini_barca XD klub wydał w tym okienku 3.4 mln, zarobił prawie 100 i zszedł z pensji o 160 mln a ty piszesz że dalej za dużo i podajesz jakieś kontrakty które i tak nie są jakieś kolosalnie duże jak na klasę tych piłkarzy.

2

@Lionel_Messi10 kolejny rudzielec w City

0

@Emhyr Ale ja szczerze wątpię. Widziałem kiedyś filmik jak Endrick grał w jakimś U-9 i wyglądał tak samo jak wszyscy tam, nawet nie był największy.

3

@Eto'o9 R10 Te kraje które wymieniłeś wypychają właśnie jakiś gwałcicieli czy złodziejów do krajów Europy w tym już do Polski.

1

@Emhyr No spoko, ale widziałem ten artykuł i tam nie ma żadnych konkretów tylko jego przemyślenia.

@escarabajo Był rzekomo dwa lata starszy

0

@TR3YWAY Ja zwykłej kawy po prostu nie lubię i kupuje sobie tego GBSa i mi taka kawa smakową jak najbardziej pasuje.

9

@Comentateiro Kraj śpiący na węglu przypominam

5

@escarabajo Jak on pewnie już nie pamięta jak uderzyć piłkę

2

@FcPortoFan1999 Laporte wtedy "odwołali" gdy klub był na szczycie co jest niedorzeczne, a nic mu potem nie udowodniono

0

@Benz No ja oglądałem i nie wiem do końca co sądzić XD

0

Jak oceniacie póki co nowy sezon Belfera? Rozczarowanie czy coś może z tego być?

7

@FcPortoFan1999 Bo Guardiola nie miał po drodze z Rosselem. Gdyby dalej wtedy rządził Laporta to Pep by został.

3

Ja rozumiem naprawdę, że piłka nożna to biznes, ale to trochę nieeleganckie ze strony wielkiego cule jakim jest Guardiola, że jego klub chciał nam bardzo podebrać Balde i Yamala podczas gdy on ma tam naprawdę bardzo dużo do powiedzenia.

4

@TheNekro94 Klasyk XD

1

@DaPidejpi A gbur Van Gaal go wywalił

0

@Faro Jak jest coś kręcone to max 2 lata pewnie.

0

@Faro Przecież w tym artykule u fioletowych nie ma nawet żadnych konkretów. News o Endricku, a w treści piszą o historii Falcao XD

1

Mental tam pewnie załamanie nerwowe, że dzisiaj nie mógł zagrać żeby sobie nastrzelać XD

0

Pogba na dopingu XD co jest

0

@BorzyKrzys Dream Team v2

1

Kulesza spalił miliony w piecu zatrudniając Santosa

4

@Popitek12 Czekaj co? Djoković musi jeszcze coś udowadniać? XD

0

@Androchem No internet zapłonął i mnie to najbardziej bawi ;)

0

@Androchem Spoko, nawet go nie oglądałem

7

Kogo on obchodzi? W ogóle w wieku 26 lat w końcu wpadł na to, że musi poprawić wykończenie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?