partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Nikt tak nie podzielił narodu jak Kaczor. Zawistny człowiek z masą kompleksów.
21
@Deviler No ona ma niesamowite parcie na szkło, a to co robi przekracza niesamowicie granice dobrego smaku. Ale wiadomo my polaczki na la bambie sie czepiamy i ingerujemy w czyjeś życie XD
1
@MesQueUnClub96 Powie, że ich nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
1
@P33ck Piłka nożna, polityka, koszykówka, tenis, wrestling, siatkówka. Człowiek orkiestra, a na pewno coś jeszcze pominąłem.
13
Tylko niech przedłuży kontakt jak Ter Stegen z rozciągnięciem tej horrendalnej dla nas na ten moment pensji
1
@Gaz Kiedyś futbol był inny. Bardziej bezpośrednia gra, wiele wolnego miejsca, możliwość rozpędzenia się. Teraz zespół lepszy prawie zawsze mierzy się z zespołem głęboko broniącym się.
2
@Rust_Cohle Też nie wiem. Cech zagrał dwumecz życia. Tak samo powinni wygrać w Londynie, tyle setek…
0
@Danny Gaucho Klasyk XD
4
@Rust_Cohle Za każdym razem jak widze tego gola Torresa to mi pęka serce
0
Pele nie żyje to nie ma już kto dopisać sobie teraz bramek w reprezentacji
0
@Matix90 Ale o czym ty piszesz? Kto Fatiego zajechał? Przecież gościu z Betisu go brutalnie sfaulował więc co ty pieprzysz
0
@blakkudium Nie
0
Laporta kazał Xaviemu przyciąć trawę przed remontami, a teraz sprzedają to i to za niemałe pieniądze. Lapcio? Top i geniusz
7
Dojechać tego koczkodana, błagam
0
@Barca1922 Tam jest Allah
0
@Pawlak1992 Gorzej niż za Brzeczka jeszcze
0
@TR3YWAY No ten winogronowy top, najlepszy ich smak.
1
@zadafcb Mahomes i Kelce na kacu jeszcze
0
@MesQueUnClub96 No bo maja jedną z mocniejszych kadr na całym świecie, to pompowane jest co turniej. Ale Southgate jest za cienki na jakiś sukces.
0
Kounde nie płakał, że musiał na PO zagrać dziś? Czy tylko w Barcelonie mu tak bardzo to nie pasuje?
0
XDDDDDDDDD hahahhaa
0
OnlyFans rzadko kiedy coś ostatnio trafia ;)
0
Ciekawe co sobie teraz myśli taki Brzęczek w studiu XD. Pewnie ma beke
0
Ile Santos zarabia?
0
Nie ma już słabych reprezentacji
0
Wiedzieliście, że Fabrizio Romano też wywodzi się z La Masia?
9
Xavi pewnie twierdzi inaczej XD
1
To nie wrażenie, to rzeczywistość.
1
Ale, że przerwa na kadrę będzie oznaczała swastyki na la bambli to bym nigdy nie powiedział XD
5
@Kgorecki2500 Bo po prostu on tak twierdzi i tylko on ma racje XD