12

Nikt tak nie podzielił narodu jak Kaczor. Zawistny człowiek z masą kompleksów.

21

@Deviler No ona ma niesamowite parcie na szkło, a to co robi przekracza niesamowicie granice dobrego smaku. Ale wiadomo my polaczki na la bambie sie czepiamy i ingerujemy w czyjeś życie XD

1

@MesQueUnClub96 Powie, że ich nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

1

@P33ck Piłka nożna, polityka, koszykówka, tenis, wrestling, siatkówka. Człowiek orkiestra, a na pewno coś jeszcze pominąłem.

13

Tylko niech przedłuży kontakt jak Ter Stegen z rozciągnięciem tej horrendalnej dla nas na ten moment pensji

1

@Gaz Kiedyś futbol był inny. Bardziej bezpośrednia gra, wiele wolnego miejsca, możliwość rozpędzenia się. Teraz zespół lepszy prawie zawsze mierzy się z zespołem głęboko broniącym się.

2

@Rust_Cohle Też nie wiem. Cech zagrał dwumecz życia. Tak samo powinni wygrać w Londynie, tyle setek…

0

@Danny Gaucho Klasyk XD

4

@Rust_Cohle Za każdym razem jak widze tego gola Torresa to mi pęka serce

0

Pele nie żyje to nie ma już kto dopisać sobie teraz bramek w reprezentacji

0

@Matix90 Ale o czym ty piszesz? Kto Fatiego zajechał? Przecież gościu z Betisu go brutalnie sfaulował więc co ty pieprzysz

0

0

Laporta kazał Xaviemu przyciąć trawę przed remontami, a teraz sprzedają to i to za niemałe pieniądze. Lapcio? Top i geniusz

7

Dojechać tego koczkodana, błagam

0

@Barca1922 Tam jest Allah

0

@Pawlak1992 Gorzej niż za Brzeczka jeszcze

0

@TR3YWAY No ten winogronowy top, najlepszy ich smak.

1

@zadafcb Mahomes i Kelce na kacu jeszcze

0

@MesQueUnClub96 No bo maja jedną z mocniejszych kadr na całym świecie, to pompowane jest co turniej. Ale Southgate jest za cienki na jakiś sukces.

0

Kounde nie płakał, że musiał na PO zagrać dziś? Czy tylko w Barcelonie mu tak bardzo to nie pasuje?

0

XDDDDDDDDD hahahhaa

0

OnlyFans rzadko kiedy coś ostatnio trafia ;)

0

Ciekawe co sobie teraz myśli taki Brzęczek w studiu XD. Pewnie ma beke

0

Ile Santos zarabia?

0

Nie ma już słabych reprezentacji

0

Wiedzieliście, że Fabrizio Romano też wywodzi się z La Masia?

9

Xavi pewnie twierdzi inaczej XD

1

To nie wrażenie, to rzeczywistość.

1

Ale, że przerwa na kadrę będzie oznaczała swastyki na la bambli to bym nigdy nie powiedział XD

5

@Kgorecki2500 Bo po prostu on tak twierdzi i tylko on ma racje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?