partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@kostek579 Ciekawe co za rok wymyślicie XD
0
@Popitek12 Mbappe w Realu
0
@Emhyr Żeby znowu nie było tak, że wróci do numeru z rezerw XD
0
A jak w końcu z tą rejestracją Gaviego?
0
@jacobFCB No myślę, że niekoniecznie właśnie, szczególnie z pierwszych lat
1
RIP [AKTUALIZACJA]
0
Swoją drogą ciekawe jak wygląda rywalizacja okienek transferowych Laporty z Perezem
0
@FcPortoFan1999 Standardowo 3 miejsce z -20
0
@arasz1819 Zabrało wiele LM dla Messiego
0
No mówiłem, że śmieć na skupisko trafił XDD
2
"Jeśli obserwujecie Kyliana na IG proponuje przestać obserwować. O godz. 00:00. Może ogarnie, że coś poszło nie tak. Typ żyje social mediami i hajsem. A mógłby być na Olimpie piłki nożnej. Tylko klub się nie zgadza."
XDDDD
6
Xavi nie ma prawa nie obronić majstra. Real ma cienką kadrę, Bellingham nie będzie strzelał co mecz.
0
@Worny @Firestone No przeciaeż jest już oficjalnie w Getafe XDD
0
15 minut na Mekambe
0
Wyobraźcie sobie, że zamiast Laporty byłby teraz Bartomeu. W pierwszym składzie biegaliby zawodnicy Barca Atletic
0
@Emhyr *wstawia gifa z tańczącym Laportą*
1
@Marcelinho99 Tymczasem maj 2024 i Yamal ciągnący Barcelone XD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Firestone Zobaczysz, że tak będzie XD
Denzel stwierdzi, że za mało jednostek treningowych odbyli XD
0
Zero wymówek dla Denzela, jak polegnie znowu w kompromitujący sposób to powinien jeszcze zapłacić karę sam z siebie.
0
To co? Na Osasune w 1 składzie Roberto żeby Cancelo mógł podpatrzeć jak się grać(nie)powinno?
0
Dobra najważniejsza pozycja wzmocniona. Felix to tak kij
0
Czyli Abde do Betisu nie pójdzie
0
@WiernyKatalonii - Faro
0
@Medium Myślałem, że do biura Pereza
4
A samalot Mbappe do Madrytu już wyruszył?
2
@Firestone A jakby ci ktoś 10 lat temu powiedział, że "7" Realu Madryt nigdy nie zagra w El Clasico?
1
@takisobiektos Legenda Realu Madryt
0
@abram3k Taki gruby ten Felix że do jednego się nie zmieści?