partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Dlaczego to nazywasz brakiem szacunku? Ja po prostu oceniam jego działania, które nie mają jakiegokolwiek sensu i logiki oraz dla mnie po prostu zajeżdża tu pajacerką. No i nie muszę lubić każdego piłkarza tego klubu, a już na pewno nie będę lubił kogoś kto postępuje w ten sposób.
@SuperPatsonFCB Wielki miłośnik futbolu Lenglet... Szkoda tylko, że jak trzeba zejść z pensji żeby odejść dla grania to już problem ;)
6
Kto wie, ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/369517790_611560777837458_2763999133422081266_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=T82NGkzntt4AX8oMRvz&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AfDT5s0yx6cKMaip_bkR2Olj8DZQMYp_a2AKK1fwxPsHEw&oe=64EA833E
2
@VamosRakieta On był czymś więcej niż pajacem
0
Laporte siedzący na ławce w arabskim City, zarabiający pokaźne pieniądze i tak woli iść do Arabii zarobić jeszcze więcej.
"Ambitny" Lenglet odrzuca oferty z Arabii, bo on chce jeszcze zwojować Europę, ale nie chce schodzić z pensji, nie potrafi sobie z agentem załatwić żadnej oferty i woli ewentualnie przesiedzieć sezon na trybunach. Pajac i tyle.
0
Z jakiej racji Abde ma dostać podwyżkę? Lubię go i mu kibicuję, ale serio jak ma być w tym klubie normalnie. Przecież on tutaj jeszcze nic nie pokazał.
1
@Lanosss Przecież on jest słuchaczem Maty i uważa że on zmienił pop kulturę swoją „muzyką” XD
2
Beka jakby na koniec Cancelo nie przeszedł badań lekarskich XD
0
@jacobFCB A jak nie to jaka wymówkę wymyślicie Xaviemu?
3
@Sulimo Nie wiem ty to masz nieźle XD. W upał żyć nie możesz, komary cię za dnia gryzą w drodze ze sklepu XD, nieźle
1
@ShawnC XD
Dobrze że twój kochamy dzbanbele był produktywny
0
@DonMatteo901 To chyba @Encore xd
0
Xavi to jest niezły gagatek. Wypożyczymy tego Cancelo, za rok się okaże że jednak nie ma floty na jego wykup, a Fresneda będzie już w jakimś zespole Premier League i wtedy spełnił się w końcu może jego marzenie z lata 2022 i sprowadzimy mu Azpiliceute :)
1
@Rewolucja123 No i najważniejsze oby Xavi go nie popsuł i nie zabrał mu radości z gry.
10
Co jeszcze musi zrobić De Jong aby zostać docenionym? Jego ocena to jakiś nieśmieszny żart.
0
@MarioVeB! Ty pierwszy ok?
5
Xavi z wozu. Barcelonie, logice i kibicom lżej.
0
@Barcasub Hit XDD, ale to Miguel. On lubi farmazonić
0
@MarioVeB! Bredzisz
0
@Transu96 Chodzi mi o te kwestie z Alonso i Garcia XD
0
@Emhyr A potem że jednak w sumie nie wysłali. Ten klub jest specyficzny
0
Tyyyy szogunie…
0
@cules100pro No tak, że już nikt nie będzie chciał płacić za niego 20 mln po sezonie z Xavim. Nie umiesz czytać?
0
@Transu96 Xabi Alonso nie jest takim frajerem
1
Z Abde jest tak, że on u Xaviego to się cofnie w rozwoju i wtedy już nikt nie będzie chciał płacić za niego 20 mln. Uważam, że pod lepszym trenerem mógłby tutaj zrobić karierę, ale w obecnej sytuacji chyba lepiej go jednak sprzedać.
0
@Emhyr Cancelo miał przyjść w poniedziałek, teraz w czwartek, a jak nie w czwartek to kiedy?
0
Oby nie odeszli
1
A potem najbliższy piątek, a potem deadline, a potem Roberto na prawej obronie przez cały sezon. Najważniejsze, że Xavi skreślił Fresnede ;)
2
@FioletoweOczy Była potrzebna na wczoraj
2
„Kibice”…
Ja na każdy mecz bym latał bez wyjątku
0
Po co tak zbyt pochopnie?