0

@Rewolucja123 Dlaczego to nazywasz brakiem szacunku? Ja po prostu oceniam jego działania, które nie mają jakiegokolwiek sensu i logiki oraz dla mnie po prostu zajeżdża tu pajacerką. No i nie muszę lubić każdego piłkarza tego klubu, a już na pewno nie będę lubił kogoś kto postępuje w ten sposób.

@SuperPatsonFCB Wielki miłośnik futbolu Lenglet... Szkoda tylko, że jak trzeba zejść z pensji żeby odejść dla grania to już problem ;)

2

@VamosRakieta On był czymś więcej niż pajacem

0

Laporte siedzący na ławce w arabskim City, zarabiający pokaźne pieniądze i tak woli iść do Arabii zarobić jeszcze więcej.
"Ambitny" Lenglet odrzuca oferty z Arabii, bo on chce jeszcze zwojować Europę, ale nie chce schodzić z pensji, nie potrafi sobie z agentem załatwić żadnej oferty i woli ewentualnie przesiedzieć sezon na trybunach. Pajac i tyle.

0

Z jakiej racji Abde ma dostać podwyżkę? Lubię go i mu kibicuję, ale serio jak ma być w tym klubie normalnie. Przecież on tutaj jeszcze nic nie pokazał.

1

@Lanosss Przecież on jest słuchaczem Maty i uważa że on zmienił pop kulturę swoją „muzyką” XD

2

Beka jakby na koniec Cancelo nie przeszedł badań lekarskich XD

0

@jacobFCB A jak nie to jaka wymówkę wymyślicie Xaviemu?

3

@Sulimo Nie wiem ty to masz nieźle XD. W upał żyć nie możesz, komary cię za dnia gryzą w drodze ze sklepu XD, nieźle

1

@ShawnC XD
Dobrze że twój kochamy dzbanbele był produktywny

0

@DonMatteo901 To chyba @Encore xd

0

Xavi to jest niezły gagatek. Wypożyczymy tego Cancelo, za rok się okaże że jednak nie ma floty na jego wykup, a Fresneda będzie już w jakimś zespole Premier League i wtedy spełnił się w końcu może jego marzenie z lata 2022 i sprowadzimy mu Azpiliceute :)

1

@Rewolucja123 No i najważniejsze oby Xavi go nie popsuł i nie zabrał mu radości z gry.

10

Co jeszcze musi zrobić De Jong aby zostać docenionym? Jego ocena to jakiś nieśmieszny żart.

0

@MarioVeB! Ty pierwszy ok?

5

Xavi z wozu. Barcelonie, logice i kibicom lżej.

0

@Barcasub Hit XDD, ale to Miguel. On lubi farmazonić

0

@MarioVeB! Bredzisz

0

@Transu96 Chodzi mi o te kwestie z Alonso i Garcia XD

0

@Emhyr A potem że jednak w sumie nie wysłali. Ten klub jest specyficzny

0

Tyyyy szogunie…

0

@cules100pro No tak, że już nikt nie będzie chciał płacić za niego 20 mln po sezonie z Xavim. Nie umiesz czytać?

0

@Transu96 Xabi Alonso nie jest takim frajerem

1

Z Abde jest tak, że on u Xaviego to się cofnie w rozwoju i wtedy już nikt nie będzie chciał płacić za niego 20 mln. Uważam, że pod lepszym trenerem mógłby tutaj zrobić karierę, ale w obecnej sytuacji chyba lepiej go jednak sprzedać.

0

@Emhyr Cancelo miał przyjść w poniedziałek, teraz w czwartek, a jak nie w czwartek to kiedy?

0

Oby nie odeszli

1

A potem najbliższy piątek, a potem deadline, a potem Roberto na prawej obronie przez cały sezon. Najważniejsze, że Xavi skreślił Fresnede ;)

2

@FioletoweOczy Była potrzebna na wczoraj

2

„Kibice”…
Ja na każdy mecz bym latał bez wyjątku

0

Po co tak zbyt pochopnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?