5

Roberto i Alonso, bracia pierdolec :)

1

Już wiadomo czemu Lewy jest rozgrywającym :D

A dobra myślałem że podawał XDD

0

Yamal z lewej daje piłki na nos niczym Leo

2

XD Denzel co skład wymyślił.

1

No i cyk u Lucho już nie pogra ;)

0

15-20 baniek i z pocałowaniem ręki jeszcze że frajer się znalazł

0

Czyli Fresneda idzie do Sportingu, a ze Sportingu za rok/dwa do Premier League za 50 baniek+
Brawo Denzel

0

@PatrykBarca Szkoda, że skandaliczny mecz z getafe nie miał takiego rozgłosu

0

@Bartula 6 dni przy tym klubie to jak 6 miesięcy XD

1

@Emhyr Tylko nie to…

4

Mam ochotę odpocząć od wszystkiego co się dzieje wokół tego klubu i jedynie oglądać mecze, przynajmniej do końca okienka transferowego.

3

@Lucerfi Najlepsi te dzbany co już go sprzedają XDD. Jeden nawet napisał że by go za 70 baniek oddał XD

0

@barcelonaLM Niby w jaki sposób by pasował na pozycje Pedriego? Co ty pieprzysz

1

Xavi ze swoimi cyrkowcami ze sztabu może niech już lepiej wraca do tego Kataru. Czekam jeszcze kiedy zajeżdżany Gavi dojdzie do grona tych którzy łapią co chwile mięśniówki

2

Ja pierdole kończmy sezon. Ten klub jest taki przeklęty

2

Lenglet to nieźle jest odklejony. Kto wie może i ma dwubiegunowość.

1

@DaPidejpi @MesQueUnClub96 @Firestone Mnie najbardziej rozwaliło jak napisał z 10 postów broniących Greenwooda XD

0

@DaPidejpi Dobra

0

A Busquets to coś daje temu Miami czy jak w Barcelonie jest impostorem?

0

A czemu liderem wagnerowcow był pierozyn, a nie gościu co te grupę założył?

0

@esem91 Cerefin jak już tam te swoje łapska pchał...

0

@SuperPatsonFCB Chłop chce niby grać i jest ambitny. Ale nie robi z agentem absolutnie nic aby sobie znaleźć nowy klub. Więc no to wygląda na fakt pogodzenia się z tym, że może przesiedzieć na trybunach cały sezon.
Oczywiście masz rację z tym, że ma ważny kontrakt i trzeba go szanować, no ale też inaczej się nie da.
Dla mnie jego podejście jest dziwne i niezrozumiałe.

@Rewolucja123 Oczywiście, że wina szczura w okularach jest tutaj w większości, ale ja tylko uważam, że zawodnik też nic nie robi aby udowodnić tę swoją niby ambicję i znaleźć sobie nowy klub.

@against_modern_football Może tak być, ale to też takie podejście na zasadzie albo się uda albo się nie uda. Nie mówiąc o tym, że całkowicie traci przygotowanie do sezonu i możliwość ogrania się.

0

@Kengo Tak jak mi :/

0

@Rewolucja123 Dlaczego to nazywasz brakiem szacunku? Ja po prostu oceniam jego działania, które nie mają jakiegokolwiek sensu i logiki oraz dla mnie po prostu zajeżdża tu pajacerką. No i nie muszę lubić każdego piłkarza tego klubu, a już na pewno nie będę lubił kogoś kto postępuje w ten sposób.

@SuperPatsonFCB Wielki miłośnik futbolu Lenglet... Szkoda tylko, że jak trzeba zejść z pensji żeby odejść dla grania to już problem ;)

2

@VamosRakieta On był czymś więcej niż pajacem

0

Laporte siedzący na ławce w arabskim City, zarabiający pokaźne pieniądze i tak woli iść do Arabii zarobić jeszcze więcej.
"Ambitny" Lenglet odrzuca oferty z Arabii, bo on chce jeszcze zwojować Europę, ale nie chce schodzić z pensji, nie potrafi sobie z agentem załatwić żadnej oferty i woli ewentualnie przesiedzieć sezon na trybunach. Pajac i tyle.

0

Z jakiej racji Abde ma dostać podwyżkę? Lubię go i mu kibicuję, ale serio jak ma być w tym klubie normalnie. Przecież on tutaj jeszcze nic nie pokazał.

1

@Lanosss Przecież on jest słuchaczem Maty i uważa że on zmienił pop kulturę swoją „muzyką” XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?