partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie będzie ani Cancelo ani Felixa i tyle :)
2
@Encore Oby nie
0
@Yoshi94 Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz ;)
0
@Yoshi94 XD wygrali LE. Odkąd tam zmienił się trener znowu zaczęli grać na miarę oczekiwań.
0
@MatBac1991Na klawiature ci głowa upadła?
1
Ocampos w Fulham... kolejny bardzo dobry piłkarz z umiejętnościami do fajnej gry odchodzi z La Ligi i mało tego do typowego średniaka
3
@Marcelinho99 Tak czas to skończyć, zrób to dla nas i usuń w końcu te konto
1
@szkutnik91 Bez kitu, tylko Mendy coś dał i to na początku XD
1
@Gacek5 Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy kiedyś zaczynał i to jest normalne że kluby zatrudniają do pracy swoich byłych piłkarzy? Zwłaszcza na szczeblach juniorskich? Tylko w Barcelonie jest o to wiecznie sranie się i czepianie dla zasady.
0
@Janas11224 W ogóle czemu dni młodzieży są w Rosji? XD
0
@takisobiektos A co się stało że go zwozili?
0
@LioMessi10 Największy progres - zagrał 57 minut w 3 kolejkach
1
@barcelonaLM Matrix takie liczby a wyszedł w 2003 roku, wow
0
Ta kolejka to jakaś kolejka cudów
5
Atletico postrzelało na następne 9 meczy
40
Dobra mamy to, przelew potwierdzony!
https://pbs.twimg.com/media/F4oP8xcXYAA_Hoa?format=jpg&name=medium
9
XDDD
1
@Cvzx To polecam sobie obejrzeć choćby i kompilacje z jego początków. Może nie miał AŻ takiego luzu jak Yamal, ale dryblować potrafił i to bardzo dobrze.
1
@MesQueUnClub96 A nie ma w juniorach jakiegoś kocika?
0
Niemiecki fundusz inwestycyjny… no cóż tak to jest jak się robi interesy z żydami
3
@Emhyr Zaraz mu Xavi zabije kreatywność, spokojnie
0
@tristan87 Totalnie nic
0
Kaczor z mojego świętokrzyskiego będzie startował XDD co za wstyd.
Przestraszył się Donalda w Warszawie go tu przywiało
1
@Isso89 W końcu pracuje w tvp, tvp to vateusz, a vateusz teraz z rakowem dobrze żyje
0
@LukaszFan Każdego meczu to on im nie ugra. Nie ma takiej możliwości
0
Real obecnie ma do dyspozycji 3 atakujących a wśród nich Rodrygo i... Joselu z Brahimem XD. No kolorowo to tam nie jest, problem taki że i tak do każdego meczu przystępują z jednym zawodnikiem więcej.
A no i zapomniałem o Lucasie Vazquezie. Przecież to nominalny PS XD
5
@Deviler No w Niemczech to nawet nie wiedzą co to blik także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MOLESTA Przecież ten gość to mega populista i żyje w odrealnionym świecie ze swoimi opiniami. Szkoda na niego czasu xd
0
Klopp po niecałych 2 sezonach w Liverpoolu zrobił finał LM mając Kariusa na bramce, a skład dostał podobnie beznadziejny jak Xavi na początku. Zero wymówek dla Denzela już
0
Ten news z Abde brzmi tak komicznie XD. Z pewnością zawodnik ktory wie, że musi sobie tutaj w Barcelonie wywalczyć minuty i nie dostanie niczego za darmo jako młody piłkarz się obraził, bo nie dostał minut w meczu na ciężkim terenie z szalonym przebiegiem spotkania.