3

Nie będzie ani Cancelo ani Felixa i tyle :)

2

@Encore Oby nie

0

@Yoshi94 Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz ;)

0

@Yoshi94 XD wygrali LE. Odkąd tam zmienił się trener znowu zaczęli grać na miarę oczekiwań.

0

@MatBac1991Na klawiature ci głowa upadła?

1

Ocampos w Fulham... kolejny bardzo dobry piłkarz z umiejętnościami do fajnej gry odchodzi z La Ligi i mało tego do typowego średniaka

3

@Marcelinho99 Tak czas to skończyć, zrób to dla nas i usuń w końcu te konto

1

@szkutnik91 Bez kitu, tylko Mendy coś dał i to na początku XD

1

@Gacek5 Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy kiedyś zaczynał i to jest normalne że kluby zatrudniają do pracy swoich byłych piłkarzy? Zwłaszcza na szczeblach juniorskich? Tylko w Barcelonie jest o to wiecznie sranie się i czepianie dla zasady.

0

@Janas11224 W ogóle czemu dni młodzieży są w Rosji? XD

0

@takisobiektos A co się stało że go zwozili?

0

@LioMessi10 Największy progres - zagrał 57 minut w 3 kolejkach

1

@barcelonaLM Matrix takie liczby a wyszedł w 2003 roku, wow

0

Ta kolejka to jakaś kolejka cudów

5

Atletico postrzelało na następne 9 meczy

40

9



XDDD

1

@Cvzx To polecam sobie obejrzeć choćby i kompilacje z jego początków. Może nie miał AŻ takiego luzu jak Yamal, ale dryblować potrafił i to bardzo dobrze.

1

@MesQueUnClub96 A nie ma w juniorach jakiegoś kocika?

0

Niemiecki fundusz inwestycyjny… no cóż tak to jest jak się robi interesy z żydami

3

@Emhyr Zaraz mu Xavi zabije kreatywność, spokojnie

0

@tristan87 Totalnie nic

0

Kaczor z mojego świętokrzyskiego będzie startował XDD co za wstyd.
Przestraszył się Donalda w Warszawie go tu przywiało

1

@Isso89 W końcu pracuje w tvp, tvp to vateusz, a vateusz teraz z rakowem dobrze żyje

0

@LukaszFan Każdego meczu to on im nie ugra. Nie ma takiej możliwości

0

Real obecnie ma do dyspozycji 3 atakujących a wśród nich Rodrygo i... Joselu z Brahimem XD. No kolorowo to tam nie jest, problem taki że i tak do każdego meczu przystępują z jednym zawodnikiem więcej.
A no i zapomniałem o Lucasie Vazquezie. Przecież to nominalny PS XD

5

@Deviler No w Niemczech to nawet nie wiedzą co to blik także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MOLESTA Przecież ten gość to mega populista i żyje w odrealnionym świecie ze swoimi opiniami. Szkoda na niego czasu xd

0

Klopp po niecałych 2 sezonach w Liverpoolu zrobił finał LM mając Kariusa na bramce, a skład dostał podobnie beznadziejny jak Xavi na początku. Zero wymówek dla Denzela już

0

Ten news z Abde brzmi tak komicznie XD. Z pewnością zawodnik ktory wie, że musi sobie tutaj w Barcelonie wywalczyć minuty i nie dostanie niczego za darmo jako młody piłkarz się obraził, bo nie dostał minut w meczu na ciężkim terenie z szalonym przebiegiem spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?