1

@SkilledHydra16 Raphinha to się tylko nadaje do tarcia chrzanu

1

Dzięki Bogu że jutro mam wolne

1

@IrekPOL A to nawet Barcelona Guardioli każdy mecz wygrywała gładko po 3:0?

0

@Pedri16Future Tak, oni nie wiedzieli gdzie szukać. Jakby nawet tam Gavi bez rąk był to by szukali 10 akcji wstecz jakiegoś faulu nie odgwizdanego

0

Ciekawe czy Xavi po meczu pokaże, że ma jaja czy jak potulny baranek powie, że no mecze z getafe zawsze są ciężkie a bordalas wykonuje kawał dobrej roboty

0

@Tomo1989 Wiesz że miał kontuzje więzadła?

1

Już wiemy na co poszły pieniądze które były przeznaczone na Mbappe

1

Pokonać tych frajerów w ostatniej akcji meczu to będzie coś pięknego

2

Nie ma szans że tam była ręka

0

Fati nie umie podawać

0

@Firestone No tak jakby tylko jemu zależało

1

No nieee aż sobie w głowę zajebalem

1

De Jong ma stalowe płuca

0

@PatrychoO Nie zesraj się neymarowcu :)

3

Dobra Abde z tego cię nie obronie już hahah

4

Wchodzi Yamal i widać już po samych ruchach w jego grze więcej jakości niż w grze Raphinhi

3

Xavi z formacji z 4 pomocnikami przeszedł na formacje z 4 napastnikami. Dobry jest

18

Czemu wy ciśniecie tego Abde? Wszedł na ciężki mecz a już zrobił więcej niż Raphinha i Lewandowski przez cały mecz wcześniej

0

@DonAndresFCB De Jong o klasę nad całą resztą

0

@whoocash19841 I tu jeszcze krytyka na Abde po tej akcji XD

0

Gundogan ma piłkę i musi czekać kilka sekund, zero ruchu

1

Mam wrażenie, że tylko De Jongowi zależy

0

@PatrykBarca Wiadomo, lepiej podawać do najbliższego nie?

0

Czy ja dobrze widze? Xavi najlepszego pomocnika z 1 połowy dal na środek obrony, a Araujo dalej gra na prawej obronie? Xavi jest normalny?

0

@PatrychoO Ty naprawdę myślisz, że to wina Xaviego że ten Brazol skończy w Arabii? Przecież znowu wykorzystano wizerunek Barcelony w celu otrzymania szybszej i lepszej oferty.

1

Mam nadzieje, że Xavi chociaż pokaże jaja na pomeczowej konferencji i nie będzie się gryzł w jezyk

0

@Emhyr Nyom to było nic przy nim

0

@Sewren122 Teraz już na pewno nie zobaczymy

1

@Dertinho Sam to mma teraz uprawia

1

Ta liga jest po prostu niesprawiedliwa i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?