partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkilledHydra16 Raphinha to się tylko nadaje do tarcia chrzanu
1
Dzięki Bogu że jutro mam wolne
1
@IrekPOL A to nawet Barcelona Guardioli każdy mecz wygrywała gładko po 3:0?
0
@Pedri16Future Tak, oni nie wiedzieli gdzie szukać. Jakby nawet tam Gavi bez rąk był to by szukali 10 akcji wstecz jakiegoś faulu nie odgwizdanego
0
Ciekawe czy Xavi po meczu pokaże, że ma jaja czy jak potulny baranek powie, że no mecze z getafe zawsze są ciężkie a bordalas wykonuje kawał dobrej roboty
0
@Tomo1989 Wiesz że miał kontuzje więzadła?
1
Już wiemy na co poszły pieniądze które były przeznaczone na Mbappe
1
Pokonać tych frajerów w ostatniej akcji meczu to będzie coś pięknego
2
Nie ma szans że tam była ręka
0
Fati nie umie podawać
0
@Firestone No tak jakby tylko jemu zależało
1
No nieee aż sobie w głowę zajebalem
1
De Jong ma stalowe płuca
0
@PatrychoO Nie zesraj się neymarowcu :)
3
Dobra Abde z tego cię nie obronie już hahah
4
Wchodzi Yamal i widać już po samych ruchach w jego grze więcej jakości niż w grze Raphinhi
3
Xavi z formacji z 4 pomocnikami przeszedł na formacje z 4 napastnikami. Dobry jest
18
Czemu wy ciśniecie tego Abde? Wszedł na ciężki mecz a już zrobił więcej niż Raphinha i Lewandowski przez cały mecz wcześniej
0
@DonAndresFCB De Jong o klasę nad całą resztą
0
@whoocash19841 I tu jeszcze krytyka na Abde po tej akcji XD
0
Gundogan ma piłkę i musi czekać kilka sekund, zero ruchu
1
Mam wrażenie, że tylko De Jongowi zależy
0
@PatrykBarca Wiadomo, lepiej podawać do najbliższego nie?
0
Czy ja dobrze widze? Xavi najlepszego pomocnika z 1 połowy dal na środek obrony, a Araujo dalej gra na prawej obronie? Xavi jest normalny?
0
@PatrychoO Ty naprawdę myślisz, że to wina Xaviego że ten Brazol skończy w Arabii? Przecież znowu wykorzystano wizerunek Barcelony w celu otrzymania szybszej i lepszej oferty.
1
Mam nadzieje, że Xavi chociaż pokaże jaja na pomeczowej konferencji i nie będzie się gryzł w jezyk
0
@Emhyr Nyom to było nic przy nim
0
@Sewren122 Teraz już na pewno nie zobaczymy
1
@Dertinho Sam to mma teraz uprawia
1
Ta liga jest po prostu niesprawiedliwa i tyle