0

@Derean Do tego wychowanek

0

@Compadre Czemu Balde? XD on miał jedna kontuzje i to po brutalnym wejściu gościa z Mallorci, a i tak wrócił wcześniej niż początkowo się mówiło.

1

@xvcWinterSoldier A oni. No to klasycznie 3 miejsce

1

Błagam dajcie już tego Cancelo, Neymara na Saharę i kończmy te szopki transferowe w tym roku bo wystarczy. A i żadnego Felixa, niech Xavi pracuje z tym co ma i rozwija. Stop półśrodkom

0

@AlexDark00 Ktoś ci się chyba konto włamał

0

Lapcio niech telefonuje do Pereza, że skoro z Mbappe się znowu nie udało to my możemy im dać też francuza i akurat na obronę za Militao. Potężny Lenglet da radę

1

0

Real już zakończył sezon?

0

Jest potencjał na 0:0

3

Bawi mnie jak teraz madryciaki bronią Pereza, że jak coś to on nie dał się znowu Mbappe "oszukać" bo przecież Real nie zrobił żadnych oficjalnych ruchów, a to wszystko rozdmuchały media. No bo z pewnością tam nie było i nie ma żadnych rozmów na linii Real - Mbappe XD

5

@ikar34 Bo oni to bardziej afrykańscy niż francuscy

3

A Kounde to już naprawdę się tak obraził i na tej prawej stronie nie zagra? Przecież to brzmi śmiesznie. O wiele lepiej będzie jak się zamieni z Araujo.

1

@bodzio10 No fakt, brakuje tego Alosno...

1

@MESSIah16 Ty to też śmieszny jesteś. Dajesz jakieś takie opinie często, mała która ma jakikolwiek sens ale w sumie mnie to nie dziwi. Za wiele o piłce raczej nie wiesz

2

Neymarek tym razem się po prostu przestraszył cienia Lamine Yamala, tu nie chodzi o pieniądze jak coś ;)

0

Patrzę na listę powołanych i jestem w szoku. Przecież według la bamby mieliśmy nie mieć nawet składu na mecz, bo ten zarząd jest tak bardzo nieudolny że nikogo nie miał zarejestrowanego na tydzień przed meczem.

1

Moje oczy są jak Chiny

0

Wstyd, że ktoś taki jak Neymar był naszym piłkarzem

0

To ładnie sobie Neymarek z ojczulkiem wykorzystali Barcelone do osiągnięcia większej oferty z Arabii. Ten człowiek to zwykła gnida i oby już nigdy nie pojawiła się jakakolwiek plotka łącząca go z Barceloną. Pajac i tyle

0

Bayern 0-3 dostał? Haha co jest

0

Powiedz że nie liczysz Fatiego nie mówiąc wprost że na niego nie liczysz. Xavi dał radę

3

@Firestone I do tego jest upośledzony

0

@Encore Havertza wziąłeś XD

2

@Firestone Niemiecki Ferran Torres

0

Nketiah znowu udowadnia, że jest lepszy niż Jesus? Szok i niedowierzanie :D

0

@Death_voice Messi miał jeśli dobrze pamiętam serię chyba 23 meczów z minimum jedną bramką w 2012 roku. Absolutnie chora statystyka XD

4

@Coutinho007 Był zaciąg Portugalczyków, zaciąg Francuzów i koniec końców to i to klapa. Jednak w Barcelonie zawsze najlepszy będzie zaciąg Hiszpanów i Brazylijczyków.

0



Zawsze ta nuta do startu Premier League XD

1

@MarioVeB! I ty to piszesz XD

5

Czy wszystkie ligi wzięły sobie za cel w tym sezonie zrobienie jak najdziwniejszych i jednocześnie najbrzydszych grafik? Bo widzę, że Premier League też nieźle poleciała XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?