partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean Do tego wychowanek
0
@Compadre Czemu Balde? XD on miał jedna kontuzje i to po brutalnym wejściu gościa z Mallorci, a i tak wrócił wcześniej niż początkowo się mówiło.
1
@xvcWinterSoldier A oni. No to klasycznie 3 miejsce
1
Błagam dajcie już tego Cancelo, Neymara na Saharę i kończmy te szopki transferowe w tym roku bo wystarczy. A i żadnego Felixa, niech Xavi pracuje z tym co ma i rozwija. Stop półśrodkom
0
@AlexDark00 Ktoś ci się chyba konto włamał
0
Lapcio niech telefonuje do Pereza, że skoro z Mbappe się znowu nie udało to my możemy im dać też francuza i akurat na obronę za Militao. Potężny Lenglet da radę
1
@xvcWinterSoldier Kto?
0
Real już zakończył sezon?
0
Jest potencjał na 0:0
3
Bawi mnie jak teraz madryciaki bronią Pereza, że jak coś to on nie dał się znowu Mbappe "oszukać" bo przecież Real nie zrobił żadnych oficjalnych ruchów, a to wszystko rozdmuchały media. No bo z pewnością tam nie było i nie ma żadnych rozmów na linii Real - Mbappe XD
5
@ikar34 Bo oni to bardziej afrykańscy niż francuscy
3
A Kounde to już naprawdę się tak obraził i na tej prawej stronie nie zagra? Przecież to brzmi śmiesznie. O wiele lepiej będzie jak się zamieni z Araujo.
1
@bodzio10 No fakt, brakuje tego Alosno...
1
@MESSIah16 Ty to też śmieszny jesteś. Dajesz jakieś takie opinie często, mała która ma jakikolwiek sens ale w sumie mnie to nie dziwi. Za wiele o piłce raczej nie wiesz
2
Neymarek tym razem się po prostu przestraszył cienia Lamine Yamala, tu nie chodzi o pieniądze jak coś ;)
0
Patrzę na listę powołanych i jestem w szoku. Przecież według la bamby mieliśmy nie mieć nawet składu na mecz, bo ten zarząd jest tak bardzo nieudolny że nikogo nie miał zarejestrowanego na tydzień przed meczem.
1
Moje oczy są jak Chiny
0
Wstyd, że ktoś taki jak Neymar był naszym piłkarzem
0
To ładnie sobie Neymarek z ojczulkiem wykorzystali Barcelone do osiągnięcia większej oferty z Arabii. Ten człowiek to zwykła gnida i oby już nigdy nie pojawiła się jakakolwiek plotka łącząca go z Barceloną. Pajac i tyle
0
Bayern 0-3 dostał? Haha co jest
0
Powiedz że nie liczysz Fatiego nie mówiąc wprost że na niego nie liczysz. Xavi dał radę
3
@Firestone I do tego jest upośledzony
0
@Encore Havertza wziąłeś XD
2
@Firestone Niemiecki Ferran Torres
0
Nketiah znowu udowadnia, że jest lepszy niż Jesus? Szok i niedowierzanie :D
0
@Death_voice Messi miał jeśli dobrze pamiętam serię chyba 23 meczów z minimum jedną bramką w 2012 roku. Absolutnie chora statystyka XD
4
@Coutinho007 Był zaciąg Portugalczyków, zaciąg Francuzów i koniec końców to i to klapa. Jednak w Barcelonie zawsze najlepszy będzie zaciąg Hiszpanów i Brazylijczyków.
0
Zawsze ta nuta do startu Premier League XD
1
@MarioVeB! I ty to piszesz XD
5
Czy wszystkie ligi wzięły sobie za cel w tym sezonie zrobienie jak najdziwniejszych i jednocześnie najbrzydszych grafik? Bo widzę, że Premier League też nieźle poleciała XD