0

@szkutnik91 To Verratti nie poszedł do tych arabów?

2

@Coutinho007 A czemu ma pójść w kierunku Ansu? Zawsze te przyrównanie do Ansu, a dlaczego nie do np. Gaviego który też zaczął grać w młodym wieku i to niemalże od deski do deski. Wy zapominacie, że Ansu był kontuzjowany nie sam z siebie, a w wyniku brutalnego i nieszczęśliwego wślizgu?

3

@Deviler „Leonardo Psg” XD tam miał zapisane haha, a tam pewnie jakiś inny murzyn zza murku do niego dzwonił

0

@Faro Ty nawet nie masz pojęcia o czym piszesz

1

Według mnie Dembele chciał odejść już rok temu i pewnie bardzo marzył o PSG tylko wiedział, że przy Messim, Mbappe i Naymarze to nie pogra więc wolał przeczekać rok i stąd też taka klauzula przy jednoczesnym obniżeniu pensji. Kto wie czy nawet nie umówił się z PSG już tamtego lata, że w przyszłe się po niego zgłoszą.
Koniec końców zamiast 0 mln dostajemy 25,4 mln. Zawsze coś

1

No i po co nagle przypominać te felietony w powiadomieniach? XD

4

@jacobFCB Raphinha to nie jest zawodnik na pierwszą 11 do takiego klubu jak Barcelona, zgadzam się. Jednak obecnie nam trochę daleko do tej Barcelony jaką powinnismy być. Plusem Brazylijczyka jest to że jest cały czas dostępny, jakieś liczby mimo wszystko gwarantuje i jest to pracowity piłkarz. Też bym go sprzedał przy dobrej ofercie, jednak on sam nie chciał odchodzić. Dembele chciał i dlatego go już nie ma.

9

@jacobFCB Tylko głupiec za nim zatęskni. Jeszcze nas będzie Yamal zachwycał na jego pozycji w tym sezonie od czasu do czasu i nikt nie będzie pamiętał o tym połamańcu.

0

@robsons23 Haha, ja chciałem na nich dać ale mówię lepiej nie grać tej ligi jeszcze

0

Aha Sevilla mi już przegrywa kupon na weekend za 5 dych

0

@RoberDzik Guardiola często mówi jedno i robi drugie wiec kto wie może i wróci

2

@Sapos93 Iniesta z Chelsea zdecydowanie

1

@Barca1922 Ta bo Alba kontuzji doznał i trzeba było szyć i nagle w szoku był. A na początku chciał go wywalić.

0

@Rewolucja123 Wróżenie z fusów

0

Zarząd kupcie mi gotowego piłkarza, bo odbudować albo wykreować kogoś to ja średnio potrafię - Xavi "Denzel" Hernandez

1

@Encore Ja dalej nie potrafię zrozumieć jak on mógł tak spektakularnie sobie karierę zniszczyć. Jak już naprawdę szukał wyjścia z tego niby cienia Messiego to mógł przynajmniej odejść gdzieś do Anglii gdzie i tak by się o nim ciągle mówiło, a nie do PSG. Wybrał po prostu pieniądze, a nie jakieś wyjście z cienia.

1

@DonMatteo901 Ale Caicedo ostatecznie nie idzie do Liverpoolu jak coś na ten moment

0

Da się też wygrać 1:0 bo bardzo fajnym i interesującym meczu, a nie po takim że aż zęby bolą od oglądania

5

Defensywnego Kounde Xavi chce zastąpić defensywnym Foythem. Do tego dodając tam Raphinie mamy zabetonowaną prawą flanke. Czego nie rozumiecie? :)

2

@Emhyr Pamietam jak ledwo biegający i tak wyłączył Viniciusa w klasyku

0

@Peciak W skarbcu to my możemy mieć i ze 100 mln do wydania, problem się pojawia jak potem trzeba kogoś zarejestrować bo nie spełniamy jeszcze tych tebasowych zasad

8

@Tomo1989 Jak już to przecież ten Romero powiedział, że akurat oni będą na pewno zarejestrowani XD

1

@Omoziu Powiedział mi to osobiście poprzez Twittera. Ma tam konto

5

Xavi to chciał takiego placka jak Zubimendi za 60 baniek jako nowego Busquetsa, a wy się dziwicie że zarząd mu nie ufa w pełni

0

@MOLESTA Tak jak kiedyś ten pajac Balague XD

0

@Emhyr Klasyczek

50

Xaviemu zaproponować na lewe skrzydło jakiegoś Olmo to jeszcze by sam chciał dopłacić

0

Wiadomo ile Barcelonie brakuje jeszcze aby dojść do tej całej zasady 1:1?

1

@Barcasub Gra jak Messi XD

0

@DawidekFCB Jeszcze dwa dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?