1

@Barca_Big_Moment Ale ten forehand z nabiegu to coś unikalnego…

1

@Barca_Big_Moment Tak naprawdę to Nadalowi zabrakło tylko lepszego backhandu. Byłby najbardziej kompletny tenisistą w historii wtedy.

4

@Emhyr No Guardiola to patrząc ile już obrońców ściągnął do tego City to w 100% nieomylny jest ;)

1

@Essos Ehhh taki zawodnik, a nas na nic nie stać.

1

@koksik2700 Ja mam pytanie co do jednego. Co jest takiego dla ciebie w Bosaku? Dla mnie on wydaje się być strasznie nijaki i mało przekonywujący

1

@Bartek_VEB Zależy jak bardzo Korwin będzie trzymany w szafie w kluczowym momencie.

0

@BARCA1899Messi Ja żadnych płytek nie mam i oddychać się oddycha dużo lepiej.

1

@Przemek2323 Tymczasem w urzędach i uczelniach: „XDDDDD”

2

@bartekvisca Okularnik na sprawozdaniu za rok 2023: „Z wielką dumą ogłaszamy kolejne rekordowe przychody marki Orlen. Jest to wielka radość i znak naszej ciężkiej pracy oraz rozwoju naszej polskiej marki.” (:

0

@maroon O jego coraz zbyt duży wpływ w produkcjach filmowych. Takie coś widziałem w skrócie.

1

@PatrychoO Tak powinna zrobić, ale Laporta ostatnio się pochlebnie znowu wypowiedział o SL

2

Thiago z niską pensją i jako uzupełnienie składu to byłaby świetna opcja tak szczerze. Nawet gdyby był w pełni zdrowy to miałby pierwszy skład, ale no wiadomo jak z tym zdrowiem u niego jest XD

1

@Kessie O płace i AI

0

Czyli i tak nic się pewnie nie wydarzy.

0

@Rl9k1nG Mi się jako miasto podoba, mógłbym w nim mieszkać ale ceny mieszkań to przesada XD

1

@BARCA1899Messi No smarkać tak z całej siły to nie, ale nie będziesz przecierał, źle się wyraziłem fakt. Do tego będziesz wygrzebywał dużo zaschniętej krwi :D

Ja miałem tylko takie gąbki w nosie które tamowały krwawienie w jakimś tam stopniu na czas pobytu w szpitalu.

0

@Rust_Cohle Warsaw Vice z Kazkiem też fajna nuta od Aviego

0

@BARCA1899Messi Ja miałem na początku maja. No tak z 2-3 tygodnie to będziesz smarkał.

4

@DonMatteo901 W ogóle jakby podał to PSG by grało z Brugge zamiast Bayernu XD

11

@norbi77 Przecież to jest stare w uj

0

@Janas11224 Przecież już raz walczył na HL

0

@Nazio_87 Myślał Bilva o niedzieli, a w sobotę łeb odcięli.

0

@FcPortoFan1999 Jesteś w dużym błędzie.

6

@P33ck To Dodi nie lubi większości tenisistów na to wychodzi

0

Ale Rune ma potężny dwugłowy uda

1

@P33ck Sinner wygra 3:1

3

Ależ mi brakuje Rafy Nadala i jego forehandu z nabiegu

0

Ale pograł Carlos

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dla choćby większego zarobku

0

@Encore Ty trollujesz prawda? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?