partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment Ale ten forehand z nabiegu to coś unikalnego…
1
@Barca_Big_Moment Tak naprawdę to Nadalowi zabrakło tylko lepszego backhandu. Byłby najbardziej kompletny tenisistą w historii wtedy.
4
@Emhyr No Guardiola to patrząc ile już obrońców ściągnął do tego City to w 100% nieomylny jest ;)
1
@Essos Ehhh taki zawodnik, a nas na nic nie stać.
1
@koksik2700 Ja mam pytanie co do jednego. Co jest takiego dla ciebie w Bosaku? Dla mnie on wydaje się być strasznie nijaki i mało przekonywujący
1
@Bartek_VEB Zależy jak bardzo Korwin będzie trzymany w szafie w kluczowym momencie.
0
@BARCA1899Messi Ja żadnych płytek nie mam i oddychać się oddycha dużo lepiej.
1
@Przemek2323 Tymczasem w urzędach i uczelniach: „XDDDDD”
2
@bartekvisca Okularnik na sprawozdaniu za rok 2023: „Z wielką dumą ogłaszamy kolejne rekordowe przychody marki Orlen. Jest to wielka radość i znak naszej ciężkiej pracy oraz rozwoju naszej polskiej marki.” (:
0
@maroon O jego coraz zbyt duży wpływ w produkcjach filmowych. Takie coś widziałem w skrócie.
1
@PatrychoO Tak powinna zrobić, ale Laporta ostatnio się pochlebnie znowu wypowiedział o SL
2
Thiago z niską pensją i jako uzupełnienie składu to byłaby świetna opcja tak szczerze. Nawet gdyby był w pełni zdrowy to miałby pierwszy skład, ale no wiadomo jak z tym zdrowiem u niego jest XD
1
@Kessie O płace i AI
0
Czyli i tak nic się pewnie nie wydarzy.
0
@Rl9k1nG Mi się jako miasto podoba, mógłbym w nim mieszkać ale ceny mieszkań to przesada XD
1
@BARCA1899Messi No smarkać tak z całej siły to nie, ale nie będziesz przecierał, źle się wyraziłem fakt. Do tego będziesz wygrzebywał dużo zaschniętej krwi :D
Ja miałem tylko takie gąbki w nosie które tamowały krwawienie w jakimś tam stopniu na czas pobytu w szpitalu.
0
@Rust_Cohle Warsaw Vice z Kazkiem też fajna nuta od Aviego
0
@BARCA1899Messi Ja miałem na początku maja. No tak z 2-3 tygodnie to będziesz smarkał.
4
@DonMatteo901 W ogóle jakby podał to PSG by grało z Brugge zamiast Bayernu XD
11
@norbi77 Przecież to jest stare w uj
0
@Janas11224 Przecież już raz walczył na HL
0
@Nazio_87 Myślał Bilva o niedzieli, a w sobotę łeb odcięli.
0
@FcPortoFan1999 Jesteś w dużym błędzie.
6
@P33ck To Dodi nie lubi większości tenisistów na to wychodzi
0
Ale Rune ma potężny dwugłowy uda
1
@P33ck Sinner wygra 3:1
3
Ależ mi brakuje Rafy Nadala i jego forehandu z nabiegu
0
Ale pograł Carlos
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dla choćby większego zarobku
0
@Encore Ty trollujesz prawda? XD