3

@barcelonaLM Dlatego powinna być jakaś technologia, która daje sygnał dźwiękowy gdy piłka odbija się outowo

6

@MesQueUnClub96 Czyli jesteś creepem XD fajnie że się przyznałeś

1

@Medium Do kobiet

1

@barcelonaLM Djoković to miał słabą młodość akurat w porównaniu do Rafy i Federera. Najwiecej nawygrywał Serb gdy ktoś z tej dwójki był niedysponowany. Zresztą on sam na początku kariery miał problemy z kondycją.

@Sysia11 To twoje wrażenie jest nie po raz pierwszy mocno mylne.

0

@Gaz Idź tam dalej się pędzlować do Neymara lepiej

1

Czyli zapłacimy za niego 74 mln między innymi gdy w naszych barwach wygra ZP? No to obyśmy zapłacili, bardzo bym tego chciał.

1

@MesQueUnClub96 brawa dla sterydziarza? Aha ok

1

@Kondziubarca Hahaha i oby ich dojechali

0

@ProMILs O ile w ogóle ten plan zakładał w nim Messiego

0

Serwis to jest 90% sukcesu na Wimbledonie*

* chyba, że grasz/grałeś na kogoś z big 3, a już w szczególności na Rogera albo Novaka.

1

@Luciano99 A nie zauważyłeś, że z biurka coś znikło?

0

@sintesox No teraz my bardziej przypominamy tamten Arsenal sportowo aniżeli Barcelone. To co jest i będzie zawsze niezmienne to presja wyników w tym klubie.

1

@Survier No sobie grał i co z tego? Ten Pep go oddał bez żalu, a Hiszpania Enrique to raczej nikt o niej nie pamięta i nie bez powodu.

8

Czyli Roque mimo, że na zarabiać 3.5 mln brutto i tak nie przyjdzie teraz bo nie ma miejsca w budżecie XD dramat

0

@sintesox A Fabregas na przykład w Arsenalu już grał i co? Szach mat ;)

0

@An_Pm730 Brytyjski sugar daddy

1

@Firestone Nie inaczej.

1

Ferran wyjazdu z klubu bo blokujesz Roque…

0

@Greenalley Ma 16 lat i jest wielkim talentem to i oczekiwania są ogromne. To nie pierwszy taki zawodnik w historii i nie ostatni.

0

@David_Martin Marzenie…

14

Oficjalnie Roque > Endrick

A i jeszcze Yamal > Guler :D

0

@Firestone Niby tak, ale z drugiej strony jeśli na treningach będzie się prezentował fenomenalnie to myśle, że nawet ten Xavi będzie mu dawał grać, a to wciąż 16 latek ;)

1

@mekston I ciążący bebech xd

11

Marzy mi się kiedyś Adidas :)

3

@mekston Ale tego to mu wybitnie Wawrinka oddał

9

Wawrinka w prime swoją drogą to był fenomenalny tenisista. Tych Tsitsipasów to by rozniósł bez większych problemów

1

@Marcelinho99 Skoro w lidlu płacą jak w Barcelonie to już dziś tam składam CV

1

@ranger3120 Neymar i Andre Gomes XD

9

Eric to nie stoper, a parodia stopera.

1

@ShawnC Jest jeszcze Abde i dostanie presezon. Ja w niego wierze bardziej niż w Fatiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?