partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM Dlatego powinna być jakaś technologia, która daje sygnał dźwiękowy gdy piłka odbija się outowo
6
@MesQueUnClub96 Czyli jesteś creepem XD fajnie że się przyznałeś
1
@Medium Do kobiet
1
@barcelonaLM Djoković to miał słabą młodość akurat w porównaniu do Rafy i Federera. Najwiecej nawygrywał Serb gdy ktoś z tej dwójki był niedysponowany. Zresztą on sam na początku kariery miał problemy z kondycją.
@Sysia11 To twoje wrażenie jest nie po raz pierwszy mocno mylne.
0
@Gaz Idź tam dalej się pędzlować do Neymara lepiej
1
Czyli zapłacimy za niego 74 mln między innymi gdy w naszych barwach wygra ZP? No to obyśmy zapłacili, bardzo bym tego chciał.
1
@MesQueUnClub96 brawa dla sterydziarza? Aha ok
1
@Kondziubarca Hahaha i oby ich dojechali
0
@ProMILs O ile w ogóle ten plan zakładał w nim Messiego
0
Serwis to jest 90% sukcesu na Wimbledonie*
* chyba, że grasz/grałeś na kogoś z big 3, a już w szczególności na Rogera albo Novaka.
1
@Luciano99 A nie zauważyłeś, że z biurka coś znikło?
0
@sintesox No teraz my bardziej przypominamy tamten Arsenal sportowo aniżeli Barcelone. To co jest i będzie zawsze niezmienne to presja wyników w tym klubie.
1
@Survier No sobie grał i co z tego? Ten Pep go oddał bez żalu, a Hiszpania Enrique to raczej nikt o niej nie pamięta i nie bez powodu.
8
Czyli Roque mimo, że na zarabiać 3.5 mln brutto i tak nie przyjdzie teraz bo nie ma miejsca w budżecie XD dramat
0
@sintesox A Fabregas na przykład w Arsenalu już grał i co? Szach mat ;)
0
@An_Pm730 Brytyjski sugar daddy
1
@Firestone Nie inaczej.
1
Ferran wyjazdu z klubu bo blokujesz Roque…
0
@Greenalley Ma 16 lat i jest wielkim talentem to i oczekiwania są ogromne. To nie pierwszy taki zawodnik w historii i nie ostatni.
0
@David_Martin Marzenie…
14
Oficjalnie Roque > Endrick
A i jeszcze Yamal > Guler :D
0
@Firestone Niby tak, ale z drugiej strony jeśli na treningach będzie się prezentował fenomenalnie to myśle, że nawet ten Xavi będzie mu dawał grać, a to wciąż 16 latek ;)
1
@mekston I ciążący bebech xd
11
Marzy mi się kiedyś Adidas :)
3
@mekston Ale tego to mu wybitnie Wawrinka oddał
9
Wawrinka w prime swoją drogą to był fenomenalny tenisista. Tych Tsitsipasów to by rozniósł bez większych problemów
1
@Marcelinho99 Skoro w lidlu płacą jak w Barcelonie to już dziś tam składam CV
1
@ranger3120 Neymar i Andre Gomes XD
9
Eric to nie stoper, a parodia stopera.
1
@ShawnC Jest jeszcze Abde i dostanie presezon. Ja w niego wierze bardziej niż w Fatiego.