0

No to jest koniec już

0

Uratował mecz chyba jeszcze

0

@agaFCB No tak, na centralnym

0

Djoković raz w karierze przegrał prowadząc 2:0? Czas na drugi raz.

0

Kyrgios nie mógł tak swojego podania zdominować rok temu z Serbem jak Gubert dziś.

0

@Sysia11 Podkochujesz się w nim?

1

Djoković zaraz rage złapie XD albo już złapał nawet

5

@Sysia11 Serbia to nie Argentyna

0

Comeback Israel ;)

0

No dawaj Hubert!

0

@Sysia11 Garros top 1 zdecydowanie

0

@FcPortoFan1999 Jeden z najlepszych meczy w historii tego sportu ;)


0

No przełam tego jugola w końcu

0

Szczerze to słabo się taki mecz ogląda. Nie ma w nim tej magii tenisa. Aby serwuje na zmianę i nic więcej, wymian tyle co nic.

2

Nie chce niczego ujmować Hubertowi, ale mam wrażenie że Djoko rok temu był w dużo wyższej dyspozycji.

2

@takisobiektos I hejterzy zamilkli ;)

0

@BulaKG Wniosek? Wywalić Ferrana w pizdu

2

@Jakchcesz Zapomniałeś oznaczyć XD @AlexDark00

3

@koksik2700 Zboża mniej już jest

6

@Kessie Tej co ma jaja z gumy

0

Wembanyama w nocy 27 pkt, 12 zbiórek i 3 bloki. Ciekawe czy hejterki też się uruchomią znowu, że on się nie nadaje do NBA ;)

2

@BartqRKO Dzień dobry, ja w sprawie pumy.

0

No to gg i hf :)

1

@pacior95 To nie jest passa 10 lat bez porażki, tylko bez porażki na korcie centralnym.

0

@Emhyr I rewolucja123

6

W ogóle z Hurkaczem mam tak, że mi go lekko Dodi obrzydził XD

6

Polski Nick Kyrgios

0

Fajnie jakby doszło do jakiejś niespodzianki

6

Zagranie imienia Rafy Nadala

0

@Antajbandaj Najbardziej to ceną. W praktyce to masz tam po prostu więcej miejsca trochę i wystrój jest bardziej elegancki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?