1

@Encore No wiadomo, że Thibodeau to betoniarz nad betonami. Zero zdziwienia, że niedawno został wybrany przez niemal połowę zawodników w lidze w anonimowej ankiecie jako trener u którego by nie chcieli grać.

0

@Encore LeBron to LeBron, człowiek maszyna. Randle nie jest już kontuzjowany i jedynie co robi to przeszkadza na parkiecie.

0

@Encore Jakby był kontuzjowany to by nie grał. Jego zaangażowania nie można usprawiedliwiać tym, że niedawno leczył uraz kostki.

1

@pacjentzchoroszczy Według mnie Warriors jeszcze wygrają tę serię :)

0

Randle z tym swoim zaangażowanie i tym jak się spala w PO jest po prostu żałosny. Mam nadzieję, że po sezonie zostanie wymieniony, chociaż to będzie ciężkie zadanie z jego kontraktem. Mam go już dosyć.

0

O kurde Real to jeszcze wygrał w Eurolidze. Czyli będzie klasyk w półfinale.

2

@Faro Niesamowity jesteś naprawdę, podziwiam mocno

0

@Faro On mówił o Nazario XDD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dzieki, nie skorzystam.

2

@Kidd Dla tych 5 tysięcy fanów

0

@pt9 Czyli wróci w 3 kwarcie. Chyba że w Europie jest inaczej niż w NBA.

0

@pt9 W sensie że wyfaulowali go z 1 połowy za 3 faule? Czy juz całkowicie z meczu?

3

@Michael24 Roma 17/18

1

No ten łokieć to jest pomarańczowa kartka

0

@macio_944 Gdyby nie wylew Pique to kto wie

2

Porównując ten mecz do wczorajszego to jednak inny poziom, zdecydowanie niższy. Tutaj jest tyle chaosu i niedokładności, że masakra.

0

@Faro Hahaha i właśnie tak się znasz

0

Przecież to jest symulka XD

2

Inter pokazuje, że w LM to się wychodzi i gra swoje na pełnym zaangażowaniu. A nie smutne klepanie dla klepania i spuszczenie głowy w dół po pierwszym gongu.

0

@matirix20 Chłopie gdzie on tam stał na linii według ciebie? O czym ty mówisz?

0

@Faro mało tego to ta nasza obrona była kontuzjowana. Dalej mam przed oczami to co odwalił Pique

0

@barcelonaLM Gdyby nie kontuzje ehh

1

I pomyśleć że my z nimi w grupie graliśmy xd

1

No to Inter w finale

1

Ale brama o kurde

0

A czemu Inter ma czysta koszulkę dziś bez żadnego sponsora?

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos Przypominam, że takie United mają przejąć Katarczycy, a do tego jest jeszcze coraz lepsze Newcastle :)

0

@Faro Zwolnili go

1

@Jackazz No jak zaliczy jakiś kolejny sezon spektakularny to ktoś z PL na pewno takie pieniądze wyłoży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?