partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ciekawy ten major. "Faworyci" nie dowożą. Mi najbardziej szkoda G2, bo liczyłem, że ten ostatni major padnie ich łupem, bo Niko jeszcze majora niestety nie wygrał ;/
1
No i Navi odpada :D @Encore
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mi się kiedyś spóźnił tak, że nie zdążyłem na przesiadkę w Warszawie przez upały. Nienawidzę pociągów
0
@Encore Ta już gg, navi do domu.
Albo nie xd
0
@Encore W sumie to niech wygrają, a potem znowu niech go Woro wyjaśni z Monte.
0
@against_modern_football Uwzieliście się na tego Alonso. Pierwsza bramka padła przed jego wejściem na boisko. Wszystko się posypało jak zszedł Araujo, a do tego jeszcze Christensen doznał mini urazu. Co do Alby zgoda, to co on wyczyniał to był kryminał, a Kounde też ponownie chyba pokazał że na ŚO to on średnio się nadaje.
2
@Kessie Ehhh, szkoda że to już nigdy nie wróci.
8
Jak obrona do następnych meczy podejdzie na takiej wyjebce jak w końcówce z Espanyolem to nie pobije. Zespół z szacunku do Matsa za to co wyczyniał powinien dołożyć wszelkich starań aby ten rekord pękł.
1
@tadzik447 Wole te wysokie aniżeli te pizgawe ;)
0
W czwartek 10 stopni, a w sobotę 22. Co do za anomalie
0
@culer_5306751 Czyli dwa nudne tory na trzy.
1
@Tomo1989 Chłopie ty porównujesz Gundogana do Ferrana i Erica? Weź się puknij w głowę.
0
@marcin62 Nie od dziś wiadomo, że Quebo ma bipolara
7
@Aragorn33 Zobaczą i powiedzą że to przerobione, żebyś spierdalał i że Tusk to złodziej
0
@DaPidejpi W tym sezonie zabrakło nam kilku rzutów karnych, więc przemyśleli sprawę i te kilka meczy wystarczy, że się po prostu przebierzemy na biało.
0
@BartqRKO Słuchaj, ja kibicuję Knicks. Wiem co to znaczy cierpieć xd
0
@kuz Oby ktoś na zapleczu jeszcze nią się odpowiednio zaopiekował :)
0
@Worny Ale soft. Ja bym powiedział wprost, że życzę im spadku
8
@Worny Jak drobił kroki żeby na bęben się nie wywalić XDD
1
@Emhyr Nie wiem czy w sumie będzie miejsce, a to zawodnik na regularną grę, a nie na ochłapy.
0
@BartqRKO Rozumiem, że ty fan Sixers? W ogóle to ta drużyna się może zaraz rozpaść, chociaż tak dokładnie nie znam waszych sytuacji kontraktowych. Wiem, że Harden na 99% odejdzie.
11
Oby ten espanyol zgnił już w tej segunda, tfu na nich
0
Nigdy nie lubiłem Embiida. Niesamowity to jest fraud co sobie nabija staty w regularnym, a potem w clutchu główka w dół i mina płaczu
0
Embiid jaki to jest obsraniec xd
1
Tatum niszczy Sixers :)
2
@Coutinho007 Zobacz jaki oni mają terminarz, nawet nikomu nie trzeba się podkładać.
1
@Emhyr Też nad tym dziś myślałem podczas meczu. Ale to pewnie podobna kwestia jak kibicowanie Atletico zamiast Realowi czy jakiemuś innemu klubowi z Madrytu. Albo spójrz na Londyn ile tam jest klubów i każdy ma jakiś kibiców.
1
Ale tak słowem jeszcze narzekania to naprawdę uważam, że tą końcówką, szczególnie ostatnią akcją to koledzy trochę okazali brak szacunku dla Matsa który jak nikt zasługuje na te rekordy, a oni już na totalnej wyjebce, szkoda.
Ale najważniejsze, że mistrzostwo wraca :)
14
Ter Stegen szczęśliwy i wkurwiony XD
A nawet mocno wkurwiony
0
@AlexDark00 Ty jesteś chory na łeb na punkcie Lewego.