0

@Encore Ciekawy ten major. "Faworyci" nie dowożą. Mi najbardziej szkoda G2, bo liczyłem, że ten ostatni major padnie ich łupem, bo Niko jeszcze majora niestety nie wygrał ;/

1

No i Navi odpada :D @Encore

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mi się kiedyś spóźnił tak, że nie zdążyłem na przesiadkę w Warszawie przez upały. Nienawidzę pociągów

0

@Encore Ta już gg, navi do domu.
Albo nie xd

0

@Encore W sumie to niech wygrają, a potem znowu niech go Woro wyjaśni z Monte.

0

@against_modern_football Uwzieliście się na tego Alonso. Pierwsza bramka padła przed jego wejściem na boisko. Wszystko się posypało jak zszedł Araujo, a do tego jeszcze Christensen doznał mini urazu. Co do Alby zgoda, to co on wyczyniał to był kryminał, a Kounde też ponownie chyba pokazał że na ŚO to on średnio się nadaje.

2

@Kessie Ehhh, szkoda że to już nigdy nie wróci.

8

Jak obrona do następnych meczy podejdzie na takiej wyjebce jak w końcówce z Espanyolem to nie pobije. Zespół z szacunku do Matsa za to co wyczyniał powinien dołożyć wszelkich starań aby ten rekord pękł.

1

@tadzik447 Wole te wysokie aniżeli te pizgawe ;)

0

W czwartek 10 stopni, a w sobotę 22. Co do za anomalie

0

@culer_5306751 Czyli dwa nudne tory na trzy.

1

@Tomo1989 Chłopie ty porównujesz Gundogana do Ferrana i Erica? Weź się puknij w głowę.

0

@marcin62 Nie od dziś wiadomo, że Quebo ma bipolara

7

@Aragorn33 Zobaczą i powiedzą że to przerobione, żebyś spierdalał i że Tusk to złodziej

0

@DaPidejpi W tym sezonie zabrakło nam kilku rzutów karnych, więc przemyśleli sprawę i te kilka meczy wystarczy, że się po prostu przebierzemy na biało.

0

@BartqRKO Słuchaj, ja kibicuję Knicks. Wiem co to znaczy cierpieć xd

0

@kuz Oby ktoś na zapleczu jeszcze nią się odpowiednio zaopiekował :)

0

@Worny Ale soft. Ja bym powiedział wprost, że życzę im spadku

8

@Worny Jak drobił kroki żeby na bęben się nie wywalić XDD

1

@Emhyr Nie wiem czy w sumie będzie miejsce, a to zawodnik na regularną grę, a nie na ochłapy.

0

@BartqRKO Rozumiem, że ty fan Sixers? W ogóle to ta drużyna się może zaraz rozpaść, chociaż tak dokładnie nie znam waszych sytuacji kontraktowych. Wiem, że Harden na 99% odejdzie.

11

Oby ten espanyol zgnił już w tej segunda, tfu na nich

0

Nigdy nie lubiłem Embiida. Niesamowity to jest fraud co sobie nabija staty w regularnym, a potem w clutchu główka w dół i mina płaczu

0

Embiid jaki to jest obsraniec xd

1

Tatum niszczy Sixers :)

2

@Coutinho007 Zobacz jaki oni mają terminarz, nawet nikomu nie trzeba się podkładać.

1

@Emhyr Też nad tym dziś myślałem podczas meczu. Ale to pewnie podobna kwestia jak kibicowanie Atletico zamiast Realowi czy jakiemuś innemu klubowi z Madrytu. Albo spójrz na Londyn ile tam jest klubów i każdy ma jakiś kibiców.

1

Ale tak słowem jeszcze narzekania to naprawdę uważam, że tą końcówką, szczególnie ostatnią akcją to koledzy trochę okazali brak szacunku dla Matsa który jak nikt zasługuje na te rekordy, a oni już na totalnej wyjebce, szkoda.

Ale najważniejsze, że mistrzostwo wraca :)

14

Ter Stegen szczęśliwy i wkurwiony XD
A nawet mocno wkurwiony

0

@AlexDark00 Ty jesteś chory na łeb na punkcie Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?