pax

1

przed kontuzją Villa grał gorzej niż po kontuzji. Przed kontuzją w 40 spotkaniach grał fatalnie po kontuzji bardzo słabo.

pax

2

A co się stało z Zlatanem ?? Jak go zepsuli ??
Co się stało z Villą jak go zepsuli ??
Co się stało z Bojanem, ?? Był za słaby na Barcelonę, tylko się cieszyć że w takim Stoke sobie radzi.

pax

2

Dziwne że Ronaldo miał pod koniec sezonu problemy mięśniowe. Messi jest zawodnikiem który przez ostatnie 5 lat rozegrał największą ilość spotkań ze wszystkich zawodników w Europie, chyba jako jedyny przekroczył 300. spotkań, robiłem zestawienia gdzieś z trzy tygodnie temu, ronaldo rozegrał około 20 spotkań oficjalnych mniej. Liczę klub i reprezentację. nie ma drugiego takiego kto by tyle grał.
Messi pod każdym względem przewyższa Ronaldo (oprócz wzrostu),

pax

1

Cieszę się że je doceniasz.

pax

1

Tzn. ? Jakie zachowanie i w jaki sposób naprawił ? Chyba nie piszesz o sytuacji gdy bale objechał go jak uczniaka na orliku przy drugiej bramce. Pisz merytorycznie

pax

1

Tu nie chodzi o wychwalanie go pod niebiosa , ale odpowiedź hejterom. Alves nie zawalał bramek jak pozostali obrońcy, poza tym kreował lepiej od pomocników, mial tyle samo kluczowych podań w ostatnich 10 meczach sezonu co Iniesta i Fabregas razem wzięci.

pax

2

Jego poziom może i spadł ale przez ostatnie miesiące w Barcelonie byl najlepszym zawodnikiem.

pax

1

To po co wypisujesz bzdury natemat jegogry. Lubisz hejtowac?

pax

1

Gdzie napisałem że alves to najlepszy po na świecie? Najpierw napiszesz jakieś kłamstwo a potem się z niego smiejesz. Żałosne. W dyskusji brakuje ci argumentów to przechodzisz na poziom inwektyw. Czy ja napisałem że brazylia by wygrała?

pax

1

Jaki wyniki były ? Bo nie doczytałem. Nie chce pisać o brazylii tylko o barcelonie a tu był najlepszy przez ostatnie miesiące.

pax

1

A co się dzieje ? Zaczynasz dyskusję od wyzwisk - gratuluję poziomu.

pax

1

Wypowiedź mnie nie boli. Po prostu dobrze ci poradzilem. Nie musisz dziękować. Jak masz nie znosić oglądania barcelony jak alves zostanie, jak masz się zniechęcac to nie oglądaj. Zdrowszy będziesz

pax

1

W barcelonie był najlepszy w ostatnich miesiącach. W sumie widziałem wyniki brazylii gdy w obronie nie było alvesa.

pax

1

W piłce nożnej. To taki sport. Kreował lepiej od iniesty i fabregasa.nie zawalał bramek jak mascherano bartra

pax

2

Wystarczy aby okazali się lepsi.

pax

1

Jak masz się zniechęcić do sezonu. To po prostu nie oglądaj.

pax

1

Przecież to najlepszy zawodnik ostatnich miesięcy.

pax

1

Tylko po co. Jak kasę i tak trzeba byłoby mu wypłacić. Umów się dotrzymuje.

pax

1

Zwykły hejt czy będą jakieś argumenty ?

pax

1

Może piłka nożna to gra zespołowa. Może brakowało mu zawodników którzy prezentowali przyzwoity poziom. Druga linia to była katastrofa - iniesta i fabregas bieli najgorszy okres w historii. A kto chce neymara bo nie czytałem o ofertach ?

pax

1

Przepraszam, niestety w wyliczeniach wkradł mi się błąd, chyba ze względu na późną porę. W lidze Alves miał 37 kluczowych dograń, w LM 11, w CdR 15. Czyli w lidze nie 26 a 23% jego dograń zamieniono na kluczowe podania, co nie zmienia faktu, że celnych dośrodkowań miał ponad 40%, jeśli podałeś właściwą liczbę 164.
Kluczowe podania Alvesa
Levante1, Atletico1(SP),Valencia1,Atletico0(SP),Malaga0, Sevilla1, Ajax1(LM), Almeria1, RSSS4, Celtic2(LM), Espanyol2, Valladolid2, Milan1(LM),Real0,Celta2,Betis2,Milan1(LM),Getafe2, Atletico0,Getafe4(CdR),Levante6(CdR),Malaga0, Valencia1,RSSS3(CdR), RSSS0(CdR),M.City2(LM),Almeria0,Valladolid0,M.City1(LM), Osasuna3,Real0, Espanyol6,Atletico2(LM), Betis0, Atletico2(LM), Real2 (CdR), Bilbao0, Villareal4, Getafe1, Elche1, Atletico3.
czekam na twoje wyliczenia celnych dośrodkowań.

pax

1

Jaka różnica ?? Gra 2 składu jest wymuszona - Suarez - ban, Neymar - kontuzja, Messi, Masche, Alves - dopiero 2 dzień trenowali. Martino też w presezonie nie grał 1 składem wszystkich meczów i 90 minut.

pax

1

czekam na Twoje wyliczenia. W lidze miał 43 kluczowe dogrania, 17 w CdR, LM 12.
Skoro podałeś liczbę 162 dośrodkowań w lidze to ponad 26% z nich było kluczowych, celnych z pewnością było 40-60% ale to już musisz podać dokładne wyliczenia, jak pisałem nie każde celne było kluczowe, a pytałeś o ich skuteczność czyli o ich celność, bo już nie jego sprawa co koledzy z jego dograniami robili. Jak widzisz Twoje statystyki są 5-6-krotnie zaniżone, naprawdę nie chciałbym Ciebie nazywać hejterem, ale takie naciąganie statystyk to naprawdę jest słabiutkie.
Cuadrado też nikt nie chce kupić, Messiego i Neymara też. Agent Cuadrado mowił że wie o zainteresowniu kilku klubów, ale żaden oficjalnej oferty nie złożył, za Messiego i Neymara też nie było ofert - czy to znaczy że nikt ich nie chce ?? Co do Alvesa były newsu o zainteresowaniu PSG i Liverpoolu.

pax

1

Poczekam na Twoje dokładne wyliczenia bo 13 celnych wrzutek to wynik z kosmosu. W samym finale cdR w jednym meczu miał 8 celnych wrzutek - czyli takich które trafiały do piłkarzy Barcelony w polu karnym, z czego tylko dwa kluczowe dogrania, co oznacza, że np. Alves robi dobrą, celną wrzutkę a piłkę zamiast uderzać Iniesta to ją przyjmuje i traci piłkę przy dryblingu. To, że z akcji nic nie wyszło nie jest winą Alvesa, on wykonał celną wrzutkę. CdR pewnie nie liczyłeś tylko sama ligę, ale i tak to wynik z kosmosu i totalne przekłamanie - gdyż samych kluczowych podań (celnych dograń jest więcej) Alves miał 21 kluczowych dograń w ostatnich 10 spotkaniach, czyli tyle co łącznie Iniesta i Fabregas. Więc coś z twoimi wyliczeniami totalnie szwankuje. Miał 17 kluczowych dograń w ostatnich 8 spotkaniach ligowych a ty piszesz o 13 celnych wrzutkach w całym sezonie. Może podsumuję kluczowe dogrania w lidze, jak znajdę czas, nie chcę przyjmować tak jak w cdR że tylko 25% celnych podań koledzy zamienili na kluczowe dogrania, bo wyjdzie że Alves miał ponad 50% skuteczność dograń, ale zobaczymy. czekam na Twoje wyliczenia.

pax

1

Pojechałeś z argumentami, chylę czoła, pewnie dużo skupienia kosztowały cię te trzy wyrazy.

pax

2

Więcej traciliśmy po drugiej stronie i przez błędy Mascherano i Bartry.

pax

1

Gdyby jeszcze wracał do obrony

pax

1

I jeszcze jedna sprawa. Oskarżyłeś mnie o kłamstwo przy statystykach w finale CdR. proszę sprawdź, Tu masz cały mecz.

pax

1

Pamiętaj, że to ty teraz zacząłeś. Po pierwsze zaczałes wczoraj komentowac mój post, po drugie znowu wypisujesz te bzdury bez podania jakichkolwiek argumentów. Pewnie z powodu umowy zostawilbym te nawet twoje dzisiejsze bzdury, gdyby nie twoja wczorajsza zaczepka.

pax

2

Znowu tyle kłamstw. Może napiszesz kilka kłamstw jeszcze na jego temat, przecież co to dla Ciebie, jedno kłamstwo więcej jedno mniej, co to dla ciebie za różnica, hejt to hejt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?