pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja staram się obiektywnie pisać i zawsze konkretnie. nie piszę że Alba słaby, nie nadaje się, sprzdać go. Tylko omawiamy ten mecz a w tym meczu Alves go przykrył czapką. ja nie twierdzę , że Alves gra świetnie, ale na pewno daje radę i na pewno nie zasługuje na gimbohisterię w hejtowaniu Alvesa przez gimboforum.
0
bo .... wystarczy czytać ze zrozumiejniem. Oceny wystawiamy od meczu z Elche.
0
średnio-słabo to raczej Alba (źle w obronie, bez blasku w ataku), średnio Rafinha (starał się, ale marnował sytuacje).
napisz ile Alves miał wrzutek w całym meczu.
0
Ile tych wrzutek było ?? gimbohisteria w hejtowaniu Alvesa trwa ?? Ile było bez sensownych ??
1
Doprowadzały w zeszłym sezonie bo druga linia zawiodła. Najgorszy okres w karierze miał Iniesta i Fabregas, wtedy za kreacje brał się Alves bo nikt inny tego nie robił, raz mu wyszło, a raz nie, ale to było o raz więcej od pozostałej dwójki do której te zadania należały. Alves miał w ostatnich 10 swoich spotkaniach tyle samo kluczowych podań co Iniesta i Fabregas razem wzięci.
1
Musisz być strasznie negatywnie nastawiony do Alvesa. Dwóch bocznych obrońców. Alba był najsłabszym punktem obrony i to po raz kolejny. nie tylko był mijany w środkowej strefie, ale on prawie w ogóle nie wracał, przez co taka drużyna jak Pedro Leon miała swoje sytuacje.
27 minuta przerzut Leon na prawą stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
28 minuta przerzut Leon na prawa stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu, Alba po chwili przybiega przejmując podanie wzdłuż pola karnego.
28 minuta - krycie na radar Alby i Mathieu, co doprowadza do błędu i prostopadłej piłki Leon, piłkarz przeciwników sam na sam z Bravo, ale ostry kąt i Bravo uniemożliwiają zdobycie bramki.
34 - brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
48 - brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu
49 minuta brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu.
W ofensywie też słabiutko - jedno kluczowe podanie i dwie penetracje pola karnego, mógł mieć asystę ale 43 minucie podał do obrońcy Leon w polu karnym zamiast do wchodzącego Messiego. Alves zawsze wracał, był uważny w obronie, raz się słabiej zachował, w 23 minucie - gdy nie przejął zawodnika Leon , zostawiając go Mascherano który do niego nie zdążył, a następnie Mathieu został wyrolowany jednym zwodem, zawodnik strzelił niecelnie. W 19 minucie po stronie Alby padł najgroźniejszy strzał Leon, Alba miał dwóch zawodników do krycia, nie krył ani wchodzącego za nim ani nie próbował zablokować strzału drugiego zawodnika - Bravo piąstkuje na rzut rożny.
Alves biegał cały mecz , spod jednego pola karnego pod drugie, walczył. Zawsze był w obronie, jak taka była potrzeba. Miał tylko dwa dośrodkowania - jedno dobre, ale wchodzącego Neymara przyblokowali obrońcy a drugie zablokowane. Nie mówię już o asyście.
1
Nie o to chodzi, czy przyznam czy nie. Pokazuje spotkania. O Alvesie zacząłem pisać w ostatnich dwóch miesiącach poprzedniego sezonu i wtedy był jednym z najlepszych. Wielu pisze że jest słaby, ale jak pytam o konkrety to wycofują się z dyskusji.
1
Wcześniej też nie było, tylko widocznie Bartra to jeszcze nie ten poziom co Mathieu. Jak Alvesa nie ma w obronie i asekuruje bartra i zawali to wina Alvesa, jak Alby nie ma w obronie i asekuruje Mathieu i nie zawali, to wtedy nie ma winy Alby.
1
Dwóch bocznych obrońców. Alba był najsłabszym punktem obrony i to po raz kolejny. nie tylko był mijany w środkowej strefie, ale on prawie w ogóle nie wracał, przez co taka drużyna jak Pedro Leon miała swoje sytuacje.
27 minuta przerzut Leon na prawą stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
28 minuta przerzut Leon na prawa stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu, Alba po chwili przybiega przejmując podanie wzdłuż pola karnego.
28 minuta - krycie na radar Alby i Mathieu, co doprowadza do błędu i prostopadłej piłki Leon, piłkarz przeciwników sam na sam z Bravo, ale ostry kąt i Bravo uniemożliwiają zdobycie bramki.
34 - brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
48 - brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu
49 minuta brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu.
W ofensywie też słabiutko - jedno kluczowe podanie i dwie penetracje pola karnego, mógł mieć asystę ale 43 minucie podał do obrońcy Leon w polu karnym zamiast do wchodzącego Messiego. Alves zawsze wracał, był uważny w obronie, raz się słabiej zachował, w 23 minucie - gdy nie przejął zawodnika Leon , zostawiając go Mascherano który do niego nie zdążył, a następnie Mathieu został wyrolowany jednym zwodem, zawodnik strzelił niecelnie. W 19 minucie po stronie Alby padł najgroźniejszy strzał Leon, Alba miał dwóch zawodników do krycia, nie krył ani wchodzącego za nim ani nie próbował zablokować strzału drugiego zawodnika - Bravo piąstkuje na rzut rożny.
Alves biegał cały mecz , spod jednego pola karnego pod drugie, walczył. Zawsze był w obronie, jak taka była potrzeba. Miał tylko dwa dośrodkowania - jedno dobre, ale wchodzącego Neymara przyblokowali obrońcy a drugie zablokowane.
1
Nie nie o to chodzi. Wszyscy najeżdżali na Alvesa że zostawia krycie i asekurację Bartrze (Mascherano go raczej nigdy nie asekurował). Był hejt, że nie wraca. Teraz pokazałem że Alba nie wraca jeszcze częściej.
1
musiałeś tam wstawić z 150 spotkań skoro tam gdzież villę widziałem :-)
2
Cesc okazał się zawodnikiem tylko jednej części sezonu.
co roku w najważniejszej części sezonu kompletnie zawodzi.
sezon 2011/2012 ostatnie 20 spotkań - 0 bramek
sezon 2012/2013 ostatnie 18 spotkań = 5 bramek (3 z Majorką u siebie, 1 z malagą u siebie i 1 z Levante u siebie - w żadnym meczu o stawkę)
sezon 2013/2014 - ostatnie 18 spotkań - 0 bramek - 1 asysta
4
A dlaczego chcecie wystawić oceny skoro taka funkcja nie działa i nigdy nie miała działać ?? Przeczytajcie news ocenowa rewolucja. Pierwszym meczem w którym nowy system będzie działał jest mecz pierwszej kolejki z Elche. Po co tam teraz klikać - nie wiem.
1
To przemyślenia po jednym meczu , czy całym sezonie ?? Fabregas też grał świetnie w Barcelonie, tylko zawsze od sierpnia do stycznia, potem fatalnie od stycznia do maja, więc poczekajmy.
1
Aż takich teorii spiskowych nie zauważyłem
1
Widziałem tam te komentarze, ze względu na wczorajszy mecz, jeszcze nie miałem czasu się przyjrzeć, ale zrobię to.
4
Największe jaja będą jak Alba dostanie wyższe oceny od Alvesa. Dwóch bocznych obrońców. Alba był najsłabszym punktem obrony i to po raz kolejny. nie tylko był mijany w środkowej strefie, ale on prawie w ogóle nie wracał, przez co taka drużyna jak Pedro Leon miała swoje sytuacje.
27 minuta przerzut Leon na prawą stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
28 minuta przerzut Leon na prawa stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu, Alba po chwili przybiega przejmując podanie wzdłuż pola karnego.
28 minuta - krycie na radar Alby i Mathieu, co doprowadza do błędu i prostopadłej piłki Leon, piłkarz przeciwników sam na sam z Bravo, ale ostry kąt i Bravo uniemożliwiają zdobycie bramki.
34 - brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
48 - brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu
49 minuta brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu.
W ofensywie też słabiutko - jedno kluczowe podanie i dwie penetracje pola karnego, mógł mieć asystę ale 43 minucie podał do obrońcy Leon w polu karnym zamiast do wchodzącego Messiego. Alves zawsze wracał, był uważny w obronie, raz się słabiej zachował, w 23 minucie - gdy nie przejął zawodnika Leon , zostawiając go Mascherano który do niego nie zdążył, a następnie Mathieu został wyrolowany jednym zwodem, zawodnik strzelił niecelnie. W 19 minucie po stronie Alby padł najgroźniejszy strzał Leon, Alba miał dwóch zawodników do krycia, nie krył ani wchodzącego za nim ani nie próbował zablokować strzału drugiego zawodnika - Bravo piąstkuje na rzut rożny.
Alba miał około 3 przechwytów więcej i 3 strat mniej, jednak Alves zniwelował to asystą.
Alves biegał cały mecz , spod jednego pola karnego pod drugie, walczył. Zawsze był w obronie, jak taka była potrzeba. Miał tylko dwa dośrodkowania - jedno dobre, ale wchodzącego Neymara przyblokowali obrońcy a drugie zablokowane.
1
miał mało podań, tzn. mało mu piłkę podawali. tak trudno zrozumieć, prosty tekst ??
5
Największe jaja będą jak Alba dostanie wyższe oceny od Alvesa. Dwóch bocznych obrońców. Alba był najsłabszym punktem obrony i to po raz kolejny. nie tylko był mijany w środkowej strefie, ale on prawie w ogóle nie wracał, przez co taka drużyna jak Pedro Leon miała swoje sytuacje.
27 minuta przerzut Leon na prawą stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
28 minuta przerzut Leon na prawa stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu, Alba po chwili przybiega przejmując podanie wzdłuż pola karnego.
28 minuta - krycie na radar Alby i Mathieu, co doprowadza do błędu i prostopadłej piłki Leon, piłkarz przeciwników sam na sam z Bravo, ale ostry kąt i Bravo uniemożliwiają zdobycie bramki.
34 - brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
48 - brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu
49 minuta brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu.
W ofensywie też słabiutko - jedno kluczowe podanie i dwie penetracje pola karnego, mógł mieć asystę ale 43 minucie podał do obrońcy Leon w polu karnym zamiast do wchodzącego Messiego. Alves zawsze wracał, był uważny w obronie, raz się słabiej zachował, w 23 minucie - gdy nie przejął zawodnika Leon , zostawiając go Mascherano który do niego nie zdążył, a następnie Mathieu został wyrolowany jednym zwodem, zawodnik strzelił niecelnie. W 19 minucie po stronie Alby padł najgroźniejszy strzał Leon, Alba miał dwóch zawodników do krycia, nie krył ani wchodzącego za nim ani nie próbował zablokować strzału drugiego zawodnika - Bravo piąstkuje na rzut rożny.
1
Ale tak zagrał jak opisałem. Nie zgadzasz się z opisem ??
1
Mało aktywny, mało widoczny a przez to miał mało podań.
1
Dwie w meczu ?? Neymar się nie przecisnął do dobrej wrzutki, to wina Alvesa ??
2
Rakitić świetna gra, najsłabszy Rafinha w ataku i Alba w obronie.
1
Niestety analizowałem ostatnie bramki sezonu i Bartra zawalił więcej od Daniego. Mascherano to jest porażka na stoperze. Bartra potrafi profesorsko bronić, ustawiac się, odbierać a potem robi głupi błąd i bramka. Mogę podać przykłady.
1
Nie ma pełnego skrótu - jest albo skrót albo pełny mecz.
Pełny mecz jest tutaj
7
Napisz coś konkretnie, bo gimbohisteria w hejtowaniu Alvesa w modzie. Rafinha grał słabo, był aktywny, ale nie wykorzystał 3 sytuacji w pierwszej połowie i miał kilka strat przy dobrze zapowiadających się akcjach.
W 40 sekundzie bardzo dobra szybka, mocno bita wrzutka do Neymara, który niestety został przyblokowany przez dwóch obrońców. Nie była to wrzutka na pałę, podobną Alves zaliczyłw superpucharze z Atletico zapewniając jedyny puchar w ubiegłym roku.
1
Teraz wszyscy spuścili z tonu, a hejt jest tylko na niego.
1
W poprzednim sezonie więcej bramek straciliśmy przez mascherano i bartrę. Nie twierdzę że Alves gra fenomenalnie, ale staram się ukrucać zakłamane hejty, pokazując konkretne sytuacje. Teraz jest moda na gimbohisteryczne krytykowanie Alvesa. Zarzucane jest mu że miał kilkanaście fatalnych wrzutek a np. nie miał żadnej, zarzucane jest mu że nie wraca a np. zawsze wracał itd..., zarzuty na Alvesa są od dawna takie same i powtarzane nie ważne czy to prawda czy nie. Pamiętam taki mecz, chyba z Celtą (ale nie jestem pewny) że były osoby co pisały że Alves znowu fatalnie wrzucał i nie wracał, potem się okazywało że on w tym meczu nie wystąpił.
1
Można, tylko trzeba podać konkretnie do czego.
2
co to ma do dzisiejszego meczu ?? aaaaa, szukałeś jakiś hejtów na Alvesa przed snem, no to teraz już możesz spokojnie zasnąć.