pax

0

Problem jest inny. Popatrz - skrytykowałem a może zwróciłem uwagę na cała reprezentację, że raczej nie wygra mistrzostw, pokazałem w gorszym świetle 4-5 zawodników pokazując ich słabszą dyspozycję. Pretensje sa tylko o Villę. Pytanie jest czy ja źle piszę tylko o Villi czy jest grono obrońców Villi którzy czepiają się moich komentarzy odnośnie Villi nie widząc tego, że podaje to w szerszym kontekście i pokazując ogólny trend formy zawodników.

pax

0

Bo 2 razy umiejętnie przetrzymał piłkę w 2 połowie i tym samym Atletico dostało kilka sekund, co i tak się zemściło. Ile strzałów, rajdów, miał Villa, ile sytuacji wypracował ?? Nie chcę się go czepiać, ale nie były to jego udane zawody.

pax

0

Było inaczej niż piszesz o moim komentowaniu odnośnie Villi i inaczej odnośnie kontuzji. Pamiętasz że dałem długi felieton odnośnie Villi i Villa grał fatalnie po kontuzji, ale przed kontuzją w tej samej liczbie spotkań grał katastrofalnie. On zagrał pół dobrego sezonu w Barcelonie. To nie jest wątek o Viloli i nie chciałbym go rozwijać, bo już nie gra w Barcelonie a poza tym co bym napisał to i tak zostanę hejterem Villi. Czepiałem się Villi bo miał notorycznie zawyżane oceny przez redakcje tak jak zaniżane w tym sezonie miał Messi i Alves.

pax

0

chłopak ma 12 lat, ma swój osąd to go uszanujmy :-)

pax

0

Napisałem jedynie o Barcelonie, że tam też był zawsze kluczowym zawodnikiem, jednak w tym sezonie zawiódł najbardziej. Mam nadzieję, że w reprezentacji zagra w optymalnej formie.

pax

0

Jednak w Barcelonie był to jego najgorszy sezon.

pax

0

W którym spotkaniu ?? Chyba nie w ostatnim ligowym, jakby robił co chciał miałby bramki, asysty i skuteczne dryblingi. barcelona szła do ataku prawie całą drużyną, Villa stał na szybki kontratak jednak raczej zagrożenia z tego nie było, tak jak przeciwko RM w finale LM.

pax

1

Tata jest ważniejszy od mamy. Chyba mam czkawkę od śmiechu od tych głupot co napisałeś.

pax

0

Nie piszę nigdy pod tekstami nie o Villi, nie przypominam jego postaci. Jeśli komentuję to tylko wtedy jak jest jakiś komentarz o Villi, sam nie zaczynam nigdy. Czy pisanie że grał słabo to hejt ?? Dzisiaj pisałem też o słabych dwóch sezonach Deco i fatalnej postawie Cesca i Iniesty w tym sezonie, to też hejt ??

pax

0

W Barcelonie też był i zagrał fatalny sezon.

pax

1

Hiszpania niestety niczego nie zwojuje, takie mam przeczucie - z Barcelony Cesc i Iniesta totalnie bez formy, Villa lepiej nie mówić - w formie to on był ostatni raz 3,5 roku temu, Costa niby wyleczony ale nie wiadomo czy się kontuzja nie odnowi, Torres nie potrafi odnaleźć formę od kilkunastu miesięcy, Silva nie jest typowym napastnikiem i nigdy nie będzie, Cazprla raczej gra głębioej, więc w ataku pozostaje niezniszczalny Pedro z formą wiadomo jaką. jedyna dobra formacja to obrona - dobra co nieznaczy nie popełniająca błędów. Jednak w Ameryce Południowej ciężko będzie z Argentyną, Brazylią czy Urugwajem, to ich klimat.

pax

0

Iniesta bez formy tak jak Villa , powinni dać kogoś w tej chwili lepszego od nich np. Matę

pax

2

?????
Pozbycie się Villi było dla nas korzystne pod każdym względem - sportowym i finansowym, nie tylko że dostała barcelona za niego jakieś bo jakieś tam pieniądze to nie musiała mu płacić wysokiej wypłaty za jego słabą grę.

pax

0

Jak przez ostatnie 2 sezony Deco.

pax

2

Messi przez 3-4 lata prawie sam ciągnął drużynę, która jednak potrafiła współpracować. Teraz fatalna taktyka martino i wystawienie leo na "9" było błędem, do tego fatalna forma Iniesty, gra "w kratkę' cesca, kontuzjogenność neymara i Alexis z Pedro którzy statystycznie grali ale boiskowo to raczej ta grał była mierna. Nie chodzi że Leo znów nie ciągnąłby zespołu, ale ustawiono go w najmniej aktywnym miejscu w drużynie preferującej atak pozycyjny przeciwko drużyną broniącą tzw. "autobusem", dodatkowo wszystkie pozycje poniżej w środkowych strefach były obstawione. pamiętam hejty redakcji na Messiego i obniżanie mu not za to że jak nie dostaje piłek to schodzi do pomocy i tam rozgrywa, bo wtedy dublował pozycję fabregasa nie dając mu możliwości wykazania się. I tak źle i tak niedobrze.

pax

0

Jak dla mnie jest najlepszym piłkarzem świata a MŚ to jedynie listek figowy. Pele uznany za najwybitniejszego piłkarza świata bo 3 razy wygrał Mś ale nie rozegrał ani jednego spotkania klubowego w najsilniejszych klubach świata, bo nie chciał czy bał się grać w Europie. messi w tym roku kalendarzowym zapewne pobije kolejne rekordy wszechczasów - najlepszego stzrelca LaLiga czy najlepszego strzelca LM i nie jestem pewny czy nie najlepszego asystenta laLiga 21 pucharów z barceloną do tego vicemistzrostwo kontynentu i złoto na olimpiadzie. 4 złote piłki, 3 złote buty.

pax

0

jak możesz to napisz mi maila na priva

pax

0

sorry pomyłka

pax

0

jak możesz to napisz mi maila

pax

0

bo...

pax

0

to są statystyki Cesca

pax

0

wróciłem dzisiaj z 2 godziny temu

pax

2

xavi nigdy nie brylował w statystykach bo on nie był kratorem sytuacji, ale panem środka boiska który rozpoczynał wszystkie akcje, jednak ich kontynuacja zależała od innych, dlatego statystyki on zawsze miał średnio-słabe. Iniesta - to największa porażka tego sezonu, zdecydowanie najsłabszy. Ja pisałem o statystykach w najważniejszych częściach sezonu. co roku w najważniejszej części sezonu kompletnie zawodzi.
sezon 2011/2012 ostatnie 20 spotkań - 0 bramek
sezon 2012/2013 ostatnie 18 spotkań = 5 bramek (3 z Majorką u siebie, 1 z malagą u siebie i 1 z Levante u siebie - w żadnym meczu o stawkę)
sezon 2013/2014 - ostatnie 18 spotkań - 0 bramek - 1 asysta

pax

0

Np. w Cdr Alves bronił dużo lepiej od Alby a mimo to część hejterów zarzuciła mu utratę bramek a innym już nie, a był najlepszym obrońcą w tym meczu.

pax

0

Cesc niestety totalna porażka zarządu. człowiek zakupiony przez zarząd do którego gry nie do końca był przekonany pep. Wielu się zastanawiało czy da się na boisku pogodzić Cesca Iniestę i Xaviego. Zagrali kilka dobrych spotkań razem, ale generalnie raczej sobie przeszkadzają na boisku. Cesc sprowadzony po to aby w najbliższym czasie zmienić Xaviego niestety nie podołał zadaniu, Xavi przerasta go kilkukrotnie, na pozycji Iniesty również Cesc nie wydaje się lepszym od Andresa. Od trzech lat trwa próba znalezienia dobrej pozycji boiskowej dla Cesca i jest to próba nieudana, gdyż raczej przy pełnej obsadzie lawiruje miedzy formacjami dublując pozycje innych. Do tego uważany za najwolniejszego zawodnika Barcelony i katastrofalna statystyka w wszystkich najważniejszych częściach sezonu od trzech lat.

pax

0

tzn. ?? którego Villę ??

pax

0

jednak to kolejny słaby sezon (decydujaca faza) Cesca, Iniesta nie miał takich trzech sezonów z brakiem formy - teraz jest cieniem samego siebie. Poza tym sentyment i wiara, że Iniesta jeszcze wróci do pełnej dyspozycji. Iniesta przekonał latami wszystkich do siebie, cesc niestety nie.

pax

0

Zgoda że czas xaviego dobiega końca ale jak na razie czyli przez trzy lata cesc nie potrafił pokazać że jest od niego lepszy, niestety taka prawda.

pax

0

Nie było wszystkich piłek do Leo, naczytałeś się dissó redakcji. jak chcesz pohejtować na messiego to napisz że nie biegał, że nie wychodził na pozycje, stał na 20 metrze kryty przez 3-4 obrońców i teraz napisz że wszystkie piłki szły do Leo. fabregas po raz kolejny zawiódł w najważniejszych miesiącach sezonu.

pax

0

tylko on tych świetnych podań nie prezentował od miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?