pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
i dobrze, niech zapłacą jeszcze te 28 mln, Neymar sprowadzony za 130 i super. Potem oszczędzanie przez 5 lat i brak konkretnych wzmocnień. Jednak to zarząd który walczy z długami. A co do tej firmy, to poszedłbym do sądu i wytargał tą kasę bo im się należy, to że Rosell zrobił im wała, to tylko świadczy o profesjonalizmie tego zarządu. Wała za który będzie trzeba i tak zapłacić.
0
I co z tego że za 2,2 , Affelay był mega talentem za tylko 3 mln, ale... najpierw mu nikt nie dał szansy (mimo wspaniałej asysty w meczu z Realem) potem ciężka kontuzja, potem wypożyczenia a teraz pierwszy do sprzedaży. Mam nadzieję, że z tym tak nie będzie.
0
Messi w Argentynie strzela i asystuje na zawołanie, a w Barcelonie Iniesta ma fatalny sezon a xavi mega słaby. Poza tym Messi był już wicemistrzem kontynentu i mistrzem olimpijskim z reprezentacją.
0
A czy ja tak napisałem ?? napisałem Reus a nie Pedro lub Deulofeu. Oboje są za słabi na pierwszą 11 barcelony
0
Ja nie chciałbym upychania zawodników, tak jak masche na stopera a jest DP, czy Cesca na skrzydło środek pomocy po '9". Jak nie ma miejsca do gry dla cuadrado to lepiej go nie kupować.
0
Na razie nie ma się na czym koncentrować, komentować plotki i dywagacje dziennikarskie ?/ Z jednym miałeś rację - "stary" :-)
0
Płakali bo Cuadrado gra podobnie jak Alves, że gra ofensywnie, ale to obrońca. Niektórzy nie rozumieją, że Barcelona ma taki styl gry, że gra wysoko obrońcami, więc Cuadrado jakby miał przyjść do za Alvesa. Płakali bo nie chcą, aby zbyt często boczni obrońcy przy kontrach nie nadążali do obrony. Nie napisałem że Masche nie nadaje się na DP, tylko, że nie zgodzi się grać w czterech spotkaniach w roku bo Busquets gra w prawie każdym spotkaniu.
0
Ale jak na razie jest jednym z najlepszych a końcówkę sezonu miał bardzo dobrą.
0
A tak z innej beczki (może nie dostanę bana)
Ciekawe kiedy będą oceny z ostatniego meczu z Atletico, jutro 10 dni minie a tu jeszcze nic, znowu będzie pewnie śmiesznie.
0
niesamowity w jakim znaczeniu ?/ ładna bramka z Atletico i totalna katastrofa przez resztę spotkania.
0
Np. to że dajesz do składu każdego kto przewala się w plotkach dziennikarzy sportowych. Bramkarze z rezerwy nie osiągalni, skazujesz barter na ławkę - szkoda, masche będzie sprzedany w takiej sytuacji niż miałby być rezerwowym Busquetsa bo pograłby w 4 spotkaniach w sezonie, Koke - no trochę z kosmosu, Cuadrado raczej tylko na skrzydło to nie najlepszy pomysł, on podobnie gra jak Alves, więc raczej zalicza się do graczy defensywnych bo to obrońca o usposobienie ofensywnym, ale do nominalnego skrzydłowego mu dużo brakuje. Jak byś za niego dał Reussa i za Koke nawet Rafinhe to już by to miało bardziej ręce i nogi
0
Nigdzie nie napisałem że nie chcę sprzedaży Alvesa, tylko że ciężko go będzie zastąpić, bo jednak prezentuje wysoki poziom. Nie piszę też że Alexisa trzeba sprzedać, nie hejtuję, jedynie że nie jest on kimś niezastąpiony, nie gra wspaniale, a jego zgranie pozostawia wiele do życzenia. Pedro bym też wolal się pozbyć, ale Pedro zna swoje miejsce w szeregu, wie że jest Neymar a potem on - Pedro godzi się na rolę rezerwowego.
1
dlaczego ??
0
ps4 ??
0
Sezon został przegrany przez druga linię która przez ostatnie 2 miesiące nic nie grała. W najważniejszych meczach sezonu kompletnie zawiódł Iniesta którego redakcja w każdych ocenach wywyższa a gra po prostu fatalnie. Cesc gra w kratkę, jak jedną połowę przyzwoicie to drugą źle. Xavi gra bardzie z tyłu, jednak też zbyt rzadko włącza się do kreowania gry. Cesc miał być gwiazdą, przyszedł jako gwiazda i pokładano w nim wielkie nadzieje, gra nieżle, nawet momentami dobrze, ale nie stał się kims kto daje nową jakość Barcelonie, w Arsenalu potrafił nietuzinkowo rozegrać piłkę, uderzyć z dystansu, miał przegląd pola. Nikt nie pisze o drugiej linii a to ona powinna być również odświeżona - Gundogan byłby dobrym pomysłem. Iniesta to największy zawód w końcówce sezonu - jeszcze niedawno 2 zawodnik w rankingu Fifa na świecie, obecnie nie załapał się nawet do drugiej jedenastki LaLiga.
0
no, masz mocne argumenty w dyskusji
0
Alexis grał w najwięcej ze wszystkich graczy ofensywnych i nie jest najlepszym strzelcem. Więc o jakim najlepszym napastniku mówisz ?? Messi wszedł zaraz po kontuzji i pozamiatał - najpierw w roli rezerwowego wchodził na końcówki CdR i strzelał po dwie bramki, potem sie rozkręcił w Lidze, Real, MC itd..., Alexis kiedy miał super mecz ?? Bramka z Atletico była piękna, ale nic nie dała, a jak Atletico wyrównało Alexis był pięta kolumna i co dotknięcie piłki w drugiej połowie to strata, był obok Iniesty najsłabszym zawodnikiem Barcelony w meczu o wszystko.
0
Masz argumentację, chylę czoła, a coś merytorycznie ??
0
NIe, analizowałem gre obu w ostatnich spotkaniach. Do momentu kontuzji Alba miał mniej powrotów od Alvesa i więcej błędów. To co wyczyniał w CdR z Realem w I połowie wołało o pomste do nieba, ale wiekszość uznała Alvesa za winowajcę. Alba na 6 sytuacji ktore wymagały jego powrotu, 1 wrócił udanie, raz wrócił ale był spóźniony i 4 razy nie wrócil do obrony. A w ofensywie Alves gra dużo lepiej od Alby, można się śmiać z jego zagrań czy wrzutek, ale w większości ostatnich spotkań to on robił różnicę.
Alves ma przypisany hejt na tym portalu i co by nie pisac i tak wszyscy po nim jadą.
0
Montoya nie ma ogrania, fakt miał kilka lepszych momentów. To co wyróżnia styl Barcelony to włączanie sie bocznych obrońców, Montoya nie gra tak ofensywnie jak Alves, w obronie poprawnie. Martin podoba mi się jako zawodnik i powinien grać więcej, jednak jeszcze to nie Alves. lucho powinien mu dać ograć sie w CdR czy w meczach z słbszymi w laLiga.
0
Najlepszy ?? Rozwiń swoją myśl ??
0
zgadzam się Pedro tez powinni sprzedać
0
Jak narazie Alves to najlepszy boczny obrońca Barcelony. Faskt , młodszy nie będzie, więc te 2 lata jeszcze pogra i poszukałby sobie słabszej ligi. Jednak jak na razie Alba i Adriano są dużo słabsi.
0
Jedyna kwestia jeśli chodzi o cenę to jego wiek i i kontrakt kończący się za rok. Analizowałem jego grę w ostatnich meczach i można uznac że w przeciagu ostatniego 1,5-2 miesiąca był najlepszym zawodnikiem barcelony. Grał równo, wracał więcej od innych bocznych obrońców, biegał na całym skrzydle, miał mecze z dużą ilością odbiorów, miał asysty i gole samobójcze dzięki jego zasłudze. Nie rozliczam Alvesa za wrzutki, chociaż robił to nieźle (nie piszę że dobrze), jednak jego wrzutki to wynik fatalnej postawy Iniesty (najgorsze miesiące w karierze) i Cesca - słaba postawa w porównaniu z rundą jesienną, jeżeli ta dwójka gra piach i nie kreuje sytuacji to za to bierze sie Alves, raz mu wyjdzie a dwa razy nie, ale i tak ten jeden raz na trzy to więcej od Iniesty i Cesca w ostatnich meczach.
0
Przynajmniej wraca częściej od Alby a w ofensywie daje dwa razy tyle co Alba.
0
Alexis przeszedł jako gwiazda ligi włoskiej i nie potrafi sie do końca odnaleźć, filozofia gry Barcelony mu nie do końca leży. Może alexis gra co raz lepiej, ale czy po to był kupiony aby sie kilka lat rozpędzać do optymalnej formy ??
0
Iniesta zagrał ostatnie 2 miesiące najgorzej w karierze, grał poprostu fatalnie. Mimo, że jest świetnym zawodnikiem, miał najbardziej widoczny spadek formy. Cesc gra bardziej ofensywnie od Xaviego i miał inne zadania boiskowe - od skrzydla, po środek pomocy czy fałszywą "9". ja nie piszę, że nie mają (Cesc i Alexis) przyzwoitych sezonów, ale że nie spełnili pokładanych nadzei, to miały być gwiazdy światowej piłki.
0
Cesc i Alexis niestety nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Grają nierówno, nie są siła napędową, każdemu z nich zdarzają sie lepsze mecze, ale ogólny bilans nie jest zadowalający, cesc w końcówce sezonu całkowicie przygasł , jak zagral jedną dobra połowe to w drugiej już go nie było widać. Alexis podobnie - jak miał udany strzał z Atletico to następnie zanotował dwucyfrową liczbę strat gdzie trzeba bylo gonić wynik w drugiej połowie. Liczby zamazują obraz gry Alexisa, nie jest to zawodnik który daje nową jakość w Barcelonie i jest to zawodnik który gral najwięcej z wszystkich graczy ofensywnych. Cesc mial zastąpić Xaviego, po trzech latach Generał wciąż sie mocno trzyma a Cesc mocno stracił na świeżości, powolny, mało kreatywny. Lubię oby dwóch, cenię oby dwóch, ale żaden nie dal barcelonie tego na co każdy kibic liczył.
0
Tu się całkowicie mylisz. Alves był topowym zawodnikiem i kupiony za miliony, dobrze sie zaaklimatyzował i nie był wychowankiem, Mascherano, wcześniej Ronaldinho, Etoo, teraz Neymar itd... Yaja sam chciał odejść bo będąc drugi na świecie na tej pozycji po prostu w każdym innym klubie na świecie by był najlepszy, problem miał taki że numer jeden czyli Busquets grał w tym samym klubie co on, więc Yaja byl tylko rezerwowym (ale był sprzedany za miliony). Villa miał ponad trzydziestkę i grał fatalnie, więc trzeba było zrobić miejsce dla lepszego z lepszymi perspektywami czyli Neymara a zrobiono mu przysługę bo byly lepsze oferty z Anglii gdzie on nie chciał odchodzić a Zlatana przepłacili ale piłkarsko się sprawdzał, tylko miał osobisty konflikt z guardiolą, ale tez sprzedany za miliony i nie oddany za darmo.
1
Zauważyłeś że oboje z BJJ stworzyliście kółko wzajemnej adoracji ?? Twój komentarz jest bezsensowny, i jak większość postów pozbawiony argumentacji. Powiedz za co mam go doceniać w tym meczu ?? Doceniłem go za super strzał i za nic więcej bo zagrał poza tym strzałem fatalnie. Napisz za co konkretnie mam go w tym meczu doceniać ? Ja nie atakuję Alexisa ale oceniam realnie jego grę.